Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Evropljani utihnula nam stranica. Evo jedno pitanje, na putovanjima natovareni i pretovareni sta radite sa kacigom gde je stavljate kako je obezbedjujete.Koferi puni,one kuke ispod sedista nedostupne zbog stvari na sedistu na upravljacu nesigurbo i sklono padu...Razmisljate li o nekim putovanjima Korona nije izgovor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Pozdrav za Timočku krajinu:)

2020,prodjoh lepu nam Srbiju fino,čak i novim putem od Crnajke do Gornjana,pa ti vidi gde sam sve bio:lol2::jee3:Ove godine,izvesno je ići ću kroz Bosnu dole do Trebinja,gore do Bihaća,par dana,ima tu svašta,lepa priroda,i sam si rekao da je zanemarena destinacija,pa idem da obiđem tu stranu,nisam do sada bio.Veliki pozdrav tebi i svim ostalim panovcima:moto2:laganu i bezbednu vožnju želim svima

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Sveto ja uvek ostavim mesto u gornjem koferu za kacigu. Toliko se iskombinujem da ona mora stati.

Ove godine ima planova, uglavnom Srbija a ako orvore granice bice i malo Rumunije i Slovacke

Proslu godinu sam radio oko vikendice i imao sam jako tezak period pa mi nije bilo do voznje a ove se nadam nadoknaditi izgubljeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, Dragan Ivanovic said:

Pozz ,honda je od Igora iz Kostolca

hvala

 

pise da je savrseno ocuvana" a ja sam veliki esteta pa mi zapala za oko :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 21.4.2021. at 21:41, Baki Vrsac je napisao:

Sveto ja uvek ostavim mesto u gornjem koferu za kacigu. Toliko se iskombinujem da ona mora stati.

Ove godine ima planova, uglavnom Srbija a ako orvore granice bice i malo Rumunije i Slovacke

Proslu godinu sam radio oko vikendice i imao sam jako tezak period pa mi nije bilo do voznje a ove se nadam nadoknaditi izgubljeno

Na duzim putovanjima kofer ne nosim jer mi u njemu mnogo manje stvari stane nego u torbu pa zato imam problem.Video sam na internetu nosac tablice sa bravom za kacige.Narucio sam samo bravu a nocac,napravicu sam.Do sada sam je vezivao sajlom za zakljucavanje bicikle ali je nestabilno na upravljacu i rezervoaru.Pomeram upravljac levo-desno da nadjem neki polozaj

54 kb · Done

7 kb · Done

204 kb · Done

DSCN0161.thumb.JPG.d8bf49b6dcf69c0fa350d8f8873515d5.JPG

z5505a_view2_1.jpg

webcatintro_zt_hl.jpg

2050218938_DSCN0138(2).JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Ovo sam i ja video. Izgleda kulturno. Mada ima resenje da se stavi sajlica sa bravicom, provuce se kroz kacigu i kroz rukohvate zadnje i tako osigura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 2 minuta, Baki Vrsac je napisao:

Ovo sam i ja video. Izgleda kulturno. Mada ima resenje da se stavi sajlica sa bravicom, provuce se kroz kacigu i kroz rukohvate zadnje i tako osigura

Ima dosta nacina ali oklopljeni motori su malo.... nezgodni 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Znas kako kaze Irvan(covek koji je motorom obisao svaku zemlju na svetu)

jedne gace cetri dana( napred zuto nazad braon, pa sutra napred braon nazad zuto, treci dan okrenes spoljnu stranu pa opet isto, majce kroz vodu i okacis na motor kao zastavu da se osusi ..... puno resenja. :)

salu na stranu. Natovaren motor jeste cudo i treba naci mesta za jaknu i kacigu prilikom obilazenja kada se treba prosetati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 12 minuta, Baki Vrsac je napisao:

Ovo sam i ja video. Izgleda kulturno. Mada ima resenje da se stavi sajlica sa bravicom, provuce se kroz kacigu i kroz rukohvate zadnje i tako osigura

Pogotovo što nemaju sve kacige metalnu alkicu na vezu, tako da se takve kacige ne mogu tako osigurati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 2 minuta, Baki Vrsac je napisao:

Znas kako kaze Irvan(covek koji je motorom obisao svaku zemlju na svetu)

jedne gace cetri dana( napred zuto nazad braon, pa sutra napred braon nazad zuto, treci dan okrenes spoljnu stranu pa opet isto, majce kroz vodu i okacis na motor kao zastavu da se osusi ..... puno resenja. :)

salu na stranu. Natovaren motor jeste cudo i treba naci mesta za jaknu i kacigu prilikom obilazenja kada se treba prosetati

Sa pampersima bi mu bilo bolje a i meki su za duzi put

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 2 minuta, (B)ubica je napisao:

Pogotovo što nemaju sve kacige metalnu alkicu na vezu, tako da se takve kacige ne mogu tako osigurati. 

To nije problem ima unaj umetak od lima sa rupom za bravu ne mogu trenutno da nadjem sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow
pre 3 minuta, (B)ubica je napisao:

Ma kad bolje razmisliš, šta će ti gaće uopšte:P

Pa kako bez gaca Gogi pa da mi aparatura bega po cedistu :/

a tek pri vecim brzinama ......jaoooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 1 minut, Baki Vrsac je napisao:

Nego Sveto reci mi gde je Dragan? kako je? Nema ga nigde

Izaso iz VIP kluba sada je Transalp bicikla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Eve malo da se pohvalim sa gedžetima koje sam stavio na moju Panku: migavce sam promenio stakliće u bele i dual led sijalice, tako da imam dnevna svetla i migavce na njima.
Dupli usb sa meračem volti, tako da uvek znam koliko puni.
Nosač fona.
I danas stavio magnetnu foliju kao štitnik rezervoara od kolena. 4171c3530aecbadc21d09dc228ef60ae.jpgec01b1d1fc6147489211e1ac7d15653a.jpg670323b4254be8196d7916d42819f0a4.jpg8eb7b80267afd64c5d71a04fb8d4ed74.jpg1727c36f08d01cbc83292c3e8c8eb40d.jpg

Poslato sas Hondu.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Goldwing 1800A/A, HONDA ST 1300A Pan European, Transalp XL 600V
7 hours ago, eduardo said:

Eve malo da se pohvalim sa gedžetima koje sam stavio na moju Panku: migavce sam promenio stakliće u bele i dual led sijalice, tako da imam dnevna svetla i migavce na njima.
Dupli usb sa meračem volti, tako da uvek znam koliko puni.
Nosač fona.
I danas stavio magnetnu foliju kao štitnik rezervoara od kolena. 4171c3530aecbadc21d09dc228ef60ae.jpgec01b1d1fc6147489211e1ac7d15653a.jpg670323b4254be8196d7916d42819f0a4.jpg8eb7b80267afd64c5d71a04fb8d4ed74.jpg1727c36f08d01cbc83292c3e8c8eb40d.jpg

Poslato sas Hondu.
 

 Kazi nam odakle si vukao plus za dnevno svetlo, ako ne moras posle da nas ubijes ako nam otkrijes tajnu :-)))

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja