Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Dobrodošao !

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda ST1100

Sad jedno pitanje-pomoć. Na jednoj od skorašnjoj voznji ispala mi je leva zaštitna plastika za crash-bar. Da li neko zna gde to i kako mogu da kupim? Slikacu da čisto bude jasnije na koju plastiku mislim. U obzir dolazi i nova,polovna,oštećena kako god. 

2020-10-24 17.38.24.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Da, postoji kao opcija ali zavisi koliko su mu dugačke noge, jer može da se desi da mu ne odgovara i da mu nije prijatno tako držati noge. Ja probao i nije mi odgovaralo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

:) Eh ti nogostupi,kolege,ako neko ima link da mi pošalje. mene to zanima.tražio sam..gledao sam na youtube montažu i kako to izgleda al ne mogu  nigde da ih neđem.:neznam:

A imam potrebu da tu povremeno odmorim noge.hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 58 minuta, Igornis je napisao:

Ma noge su dugačke prilično, visok sam tu negde oko 196. Ajde da "pročačkam" po ebay za tu plastiku...hvala. 

Mislim da ti onda ne bi odgovaralo, obzirom na dužinu nogu...ali opet probaj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda ST1100

Na ebay nadjoh ovu plastiku tako da videću preko druga koji je u Nemačkoj da mi to naruči i već nekako pošalje. A za te nogostupe nisam ih video po ebayu. Lepo deluju po tim klipovima po "you-tubu" ali nisam bas i razmisljao o njima. Ok mi je pozicija sto se tice sedenja. Kolena nisu mi bas previse savijena da mi je to zasmetalo bar za sada. Cak mi je u tom delu kolena i samih nogu udobniji nego predhodni motor koji sam vozio.Evo slika sa ebaya ako nekom slucajno zatreba. A cena kako je rekao "rex" stvarno junačka☺

Screenshot_2020-11-01-16-31-43.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

I ja sam nabavio od istog lika mislim.zuljalo me svaki put kad vidim da ih nema :tras2:,sad cestonu voznji pogledam dal su jos uvek na mestu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 2.11.2020. at 9:53, rex je napisao:

I ja sam nabavio od istog lika mislim.zuljalo me svaki put kad vidim da ih nema :tras2:,sad cestonu voznji pogledam dal su jos uvek na mestu.

Postoji ispod zavrtanj koji ih drzi i onda ne mogu da ispadnu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Pozdrav kolega,

Ja sam Milan,onaj Banaćanin što često sa Žiletom zajezdimo sa saputnicama:jee:

Ti se jedini javljaš u ovo vreme zimskog sna:).ali i mi drugi pratimo po nešto.moja mašina odmara.ove godine smo dosta prešli-po domovini naravno,jako lepo se proveli,bilo je lepih dana za vožnju.Upoznali domovinu malo bolje i kao što stih kaže,upoznali neke nove-stare lokalitete i zavoleli naše brda idoline i naravno ravnice.Lepa zemlja.Naša.

Mi smo planirali Tursku ove godine-Svetin putopis iz Turske me je totalno opčinio,naravno ne bismo pratili njegove staze,mnogo su zahtevne,imali smo svoju rutu zacrtanu,nekih 15dana, ali zbog svih poznatih stvari odložili za neko bolje vreme.Naravno,za tebe,ako nisi prpratio,i sve ostale koji su ovde,topla preporuka za Svetin putopis ISTOK ISTOK TURSKA 2019.Svetina reč,fotografije i poznavanje istorije su putopusu dali dimenziju nekog sjajnog romana koji čitate sa osmehom na licu i ne želite da prestane.Nobel za putopis:takoje:

Ovih lepih dana vidim ljudi se voze,ali ja nisam pobornik zimske vožnje ma koliko bilo lepo vreme.Mart-Oktobar je moje vreme i tu se snalazim lepo,tako da od vožnji do marta nema ništa.To tada čitam tuđe putopise,nišanim i lagano razrađujem neke druge ture pored Turske,Češka,Slovačka,Poljska su mi trenutno interesantni,imaju jako lepu arhitekturu,puno zamkova itd.Pa videćemo na proleće ko nam udara rampu a ako nam daje zeleno svetlo,pa ćemo se prema tome i odrediti na koju ćemo stranu.Nadam se da si sanirao povredu,i da ćeš i ti nekim od puteva za koje naši motori i služe

Drugarski pozdrav:jee2:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pozdrav kolega,
Ja sam Milan,onaj Banaćanin što često sa Žiletom zajezdimo sa saputnicama:jee:
Ti se jedini javljaš u ovo vreme zimskog sna.ali i mi drugi pratimo po nešto.moja mašina odmara.ove godine smo dosta prešli-po domovini naravno,jako lepo se proveli,bilo je lepih dana za vožnju.Upoznali domovinu malo bolje i kao što stih kaže,upoznali neke nove-stare lokalitete i zavoleli naše brda idoline i naravno ravnice.Lepa zemlja.Naša.
Mi smo planirali Tursku ove godine-Svetin putopis iz Turske me je totalno opčinio,naravno ne bismo pratili njegove staze,mnogo su zahtevne,imali smo svoju rutu zacrtanu,nekih 15dana, ali zbog svih poznatih stvari odložili za neko bolje vreme.Naravno,za tebe,ako nisi prpratio,i sve ostale koji su ovde,topla preporuka za Svetin putopis ISTOK ISTOK TURSKA 2019.Svetina reč,fotografije i poznavanje istorije su putopusu dali dimenziju nekog sjajnog romana koji čitate sa osmehom na licu i ne želite da prestane.Nobel za putopis:takoje:
Ovih lepih dana vidim ljudi se voze,ali ja nisam pobornik zimske vožnje ma koliko bilo lepo vreme.Mart-Oktobar je moje vreme i tu se snalazim lepo,tako da od vožnji do marta nema ništa.To tada čitam tuđe putopise,nišanim i lagano razrađujem neke druge ture pored Turske,Češka,Slovačka,Poljska su mi trenutno interesantni,imaju jako lepu arhitekturu,puno zamkova itd.Pa videćemo na proleće ko nam udara rampu a ako nam daje zeleno svetlo,pa ćemo se prema tome i odrediti na koju ćemo stranu.Nadam se da si sanirao povredu,i da ćeš i ti nekim od puteva za koje naši motori i služe
Drugarski pozdrav:jee2:
Sveta ove godine skoro pred sam kraj leta skitao po Bosni odnosno vise poHercegovini.Tura nije bila duga s obzirom da je bio kisni period pa sam ugrabio 7 dana izmedju dve kise.Jedna kisa me je ipak stigla izmedju Bratunca i Konjica .Priroda je fenomenalna i imaju dobre kampove.Ako zbog korone ne budem mogao negde dalje Bosna i Hercegovina su tu blizu i nepravedno su zapostavljen.Inace trenutno se lecim od Korone mislim da sam je prevazisao,krajem nedelje trebalo bi da napustim krevet.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100
pre 44 minuta, Sveta 5. je napisao:

Sveta ove godine skoro pred sam kraj leta skitao po Bosni odnosno vise poHercegovini.Tura nije bila duga s obzirom da je bio kisni period pa sam ugrabio 7 dana izmedju dve kise.Jedna kisa me je ipak stigla izmedju Bratunca i Konjica .Priroda je fenomenalna i imaju dobre kampove.Ako zbog korone ne budem mogao negde dalje Bosna i Hercegovina su tu blizu i nepravedno su zapostavljen.Inace trenutno se lecim od Korone mislim da sam je prevazisao,krajem nedelje trebalo bi da napustim krevet.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Pozdrav Sveto,dobro kad ide na bolje,ja nisam obilazio Hercegovinu,ali verujem staroj gardi,i sigurno ću i ja na tu stranu ako ovo nastavi i dalje.:moto3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 32 minuta, forest gamp je napisao:

Pozdrav Sveto,dobro kad ide na bolje,ja nisam obilazio Hercegovinu,ali verujem staroj gardi,i sigurno ću i ja na tu stranu ako ovo nastavi i dalje.:moto3:

Nećeš se razočarati! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja