Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
On 6/11/2020 at 11:05 AM, rex said:

Svakako.al pantelija moj.danas odradjen tehnicki

Jeste, prosao, bio sam danas pa sam ga merkao 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha Drag Star 1100 Classic

Kupio sam Pan European od Dragana iz Grocke...Odličan motor, ali i divan čovek. Pozdravljam sve ljubitelje dvotočkaša...Ranije sam imao Shadow ACE 750...Otišla je mladom momku u Staru Pazovu...Drago mi je da ovde ima grupa ljubitelja Pan European...Družićemo se..Miloš Kobas...

moja Honda.2.jpg

moja Shadow.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 6 sati, Kobas je napisao:

Kupio sam Pan European od Dragana iz Grocke...Odličan motor, ali i divan čovek. Pozdravljam sve ljubitelje dvotočkaša...Ranije sam imao Shadow ACE 750...Otišla je mladom momku u Staru Pazovu...Drago mi je da ovde ima grupa ljubitelja Pan European...Družićemo se..Miloš Kobas...

moja Honda.2.jpg

moja Shadow.jpg

Sa srecom da je vozis dobar motor si uzeo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Em dobar motor em od dobrog čoveka...šta ćeš više! Sa srećom da ga voziš. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Čestitam na novom motoru i da se navozaš u zdravlju i veselju. 

 

Sad me još samo zanima koju ST1300 je uzeo Dragan. Tipujem na onu iz Kraljeva, baš pre par dana je iščezla sa oglasa na PA. :)

 

Usput, pratim ovu temu od početka jer sam stari ljubitelj ovog Hondinog modela i lagano vrebam priliku da uletim u ekipu.:takoje:

 

Pozdrav celoj družini PanEvropljana!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Panovci

Baki-Vrsac

Zoki-Vrsac

Zile-pancevo

Dragan-Bor

Sveta-Bor

Veljko-Kragujevac

Bane-Indjija

Marko-Kula

Zeka-Subotica

Dragan-Aleksinac

Popa-Sid

Dragan-Jagodina

Dejan-Golubac-Beograd

Sreten-Pirot

Cole-Despotovac

Vladimir-Beograd

Milan-Pancevo-Zrenjanin

Rex-Beograd

Kobas-Sabac

Motoograf-Arandjelovac-Beograd

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Ovo je spisak Panovaca

Molim vas koji niste na spisku da se javite i da vas dodam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Imamo i Viber grupu u kojoj smo mnogo aktivniji :)

ako neko nije u Viber grupi neka mi posalje br telefona u PP i odmah cu ga dodati.

Planiramo druzenje samo mi , Panovci, koje ce biti u Junu cim se stabilizuje vreme.

U toku su dogovori oko izrade majci u crnoj i sivoj boji sa bojama kluba na ledjima i grbom honde na grudima. 
Ovo su neke informacije za drugare koji nisu u Viber grupi i nisu u toku.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha Drag Star 1100 Classic
Pre 9 sati, floyd je napisao:

Čestitam na novom motoru i da se navozaš u zdravlju i veselju. 

 

Sad me još samo zanima koju ST1300 je uzeo Dragan. Tipujem na onu iz Kraljeva, baš pre par dana je iščezla sa oglasa na PA. :)

 

Usput, pratim ovu temu od početka jer sam stari ljubitelj ovog Hondinog modela i lagano vrebam priliku da uletim u ekipu.:takoje:

 

Pozdrav celoj družini PanEvropljana!

Floyd...Hvala, sem što su ove Panke predivne, svidja mi se takodje što u većini slučajeva ih voze stariji momci...Na mladjima svet ostaje naravno, ali su nam teme različite...Ja sam od malena vozio motocikl, pa sam imao dug prekid...Brak, dve ćerke odrasle...Pa je onda došao drugi brak totalno neplanirano sa prelepom Etiopljankom...Rodio mi se Marko koji sutra puni 3 godine...U jednom momentu sam se zapitao...gde sam ja...Daj za kuću, ćerke, život, sada hvala Bogu Marka, a godine ne pitaju, samo prolaze...Tako da pre 3 godine odlučim da sam i ja živ...Kupim Hondu Shadow ACE 750...pa je prodadoh...pa sada Panka...Imam i ja dušu...a volim...Pa me eto Bogu hvala u grupi...gde i tebi želim brz dolazak...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSF 1200 N K1 Bandit; Honda ST 1300 Pan European, Kawasaki ZZR 1100

Zdravo Kobas,

 

Dok čitam tvoj post, ne mogu da verujem koliko je sličan mom povratku motorima pre pet godina... Dugo sam čekao sve to, prvo je bila kriza devedesetih, pa je nakon toga bilo sve drugo preče, porodica, malo dete, itd, a nakon toga gospođa mi je pretila razvodom ako kupim motor, navodno sin će zavoleti motore pa ne daj Bože da se nešto desi, ti ćeš biti kriv, itd.

 

U međuvremnu sin je odrastao, motori ga ne interesuju baš puno, više voli automobile, a ja reših da sebe častim za 50. rođendan motorom, i kupih SUZUKI Bandit 1200.

 

Možda je to bila velika kubikaža za povratnika posle puno godina pauze, ali prva ljubav zaborava nema, pa sam brzo ponovo savladao vožnju, kao što je to bilo nekada još dok sam bio mladić osamdesetih godina u Beogradu.

 

Hondu ST 1300 Pan European, kada se pojavila te 2002 godine sam mogao samo da gledam kao "background" ekrana na računaru, ne verujući da ću ikada moći da je kupim. 

Sada kada je imam, motor je jednako lep kao kada sam ga video prvi put kao premijeru modela koji je nasledio ST 1100, jedino što ja nisam više čovek od pre dvadesetak godina..

 

Vreme je ipak učinilo svoje, sve je to lepo ali nema onaj osećaj kakav je mogao biti kada sam mogao takve motore jedino da gledam na stranicama Motorrada ili kasnije kada je krenulo Internet doba kao slike skromne rezolucije postavljene kao "background" ekrana na računaru.

 

Želim ti puno lepih kilometara sa svojim novim ljubimcem.

 

Pozdrav,

Vlada  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Lepo napisano. Mislim da je priča nas u grupi veoma slična. Dok smo prošli sve što nas je stiglo, prošle su nam i godine. Sad ko šta uhvati u ovom vremenu koje nam je preostalo. U svakom slučaju srećne nam vožnje ma gde i kolike bile. Svakako imamo dobre i proverene motore pa ko šta iskoristi. 

Pozdrav svima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Pre 4 sati, Baki Vrsac je napisao:

Imamo i Viber grupu u kojoj smo mnogo aktivniji :)

ako neko nije u Viber grupi neka mi posalje br telefona u PP i odmah cu ga dodati.

Planiramo druzenje samo mi , Panovci, koje ce biti u Junu cim se stabilizuje vreme.

U toku su dogovori oko izrade majci u crnoj i sivoj boji sa bojama kluba na ledjima i grbom honde na grudima. 
Ovo su neke informacije za drugare koji nisu u Viber grupi i nisu u toku.

Eh Boki, samo Panovci!? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 6 minuta, Baki Vrsac je napisao:

I nas Gogi GoldWingovac

Bićeš i ti Boki Godwingovac...samo polako;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha Drag Star 1100 Classic
Pre sat vremena, Vlada965 je napisao:

Zdravo Kobas,

 

Dok čitam tvoj post, ne mogu da verujem koliko je sličan mom povratku motorima pre pet godina... Dugo sam čekao sve to, prvo je bila kriza devedesetih, pa je nakon toga bilo sve drugo preče, porodica, malo dete, itd, a nakon toga gospođa mi je pretila razvodom ako kupim motor, navodno sin će zavoleti motore pa ne daj Bože da se nešto desi, ti ćeš biti kriv, itd.

 

U međuvremnu sin je odrastao, motori ga ne interesuju baš puno, više voli automobile, a ja reših da sebe častim za 50. rođendan motorom, i kupih SUZUKI Bandit 1200.

 

Možda je to bila velika kubikaža za povratnika posle puno godina pauze, ali prva ljubav zaborava nema, pa sam brzo ponovo savladao vožnju, kao što je to bilo nekada još dok sam bio mladić osamdesetih godina u Beogradu.

 

Hondu ST 1300 Pan European, kada se pojavila te 2002 godine sam mogao samo da gledam kao "background" ekrana na računaru, ne verujući da ću ikada moći da je kupim. 

Sada kada je imam, motor je jednako lep kao kada sam ga video prvi put kao premijeru modela koji je nasledio ST 1100, jedino što ja nisam više čovek od pre dvadesetak godina..

 

Vreme je ipak učinilo svoje, sve je to lepo ali nema onaj osećaj kakav je mogao biti kada sam mogao takve motore jedino da gledam na stranicama Motorrada ili kasnije kada je krenulo Internet doba kao slike skromne rezolucije postavljene kao "background" ekrana na računaru.

 

Želim ti puno lepih kilometara sa svojim novim ljubimcem.

 

Pozdrav,

Vlada  

Sve si rekao u tekstu Vlado...Hvala na lepim željama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Svima nam je priča slična. Zavoliš motor od malih nogu, ja srećom nisam imao problema sa roditeljima jer mi je i pokojni otac bio bajker, odrastaš sa tom "ljubavlju", stopiš se sa njim, jednostavno saživiš. Onda dođu neke zrele godine i kao što Vlada reče, porodica, mala deca i napriviš neku pauzu. A onda kada se ponovo aktivno vratiš svojoj ljubavi prema motoru - problemi. Ja lično sam se razveo kada je došlo do nerazumevanja da i ja imam pravo na svoj život i nisam se pokajao niti pogrešio. Čak sada imam dve ljubavi, staru - motor i divnu ženu koja isto obožava motore. Mislim da nema ništa lepše kada se sve kockice slože

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja