Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Zdravo društvo ,

Imam u planu da menjam kais i rolere,pa mi treba preporuka za majstora ili neko od kolega koji bi to odradio,ko ima iskustva sa ovom tematikom.Pančevo mi je najbliže,tako da kolege iz PA,molim za pomoć.plaćanje po dogovoru naravno.i ništa hitno.radimo po dogovoru,kad i u koje vreme,dobar plan i dogovor=spremna panka za sledeću sezonu.Motor je kod mene godinu dana,100.000km na satu,1995god.ne čuje se ništa,preventivno,po poreporuci kolege Debeljana koji je ovo već odradio i njegovog mišljenja da se ovo odradi na ovoj kilometraži

Hvala unapred

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda pan european 1100

Sve sam isto zamenio i slažem se da je 100 000 pravo vreme za zamenu. Za delove je Delta nakbolja opcija oko 30 000 din su i stižu za dve nedelje. Zamena nije nesto posebno komplikovana tako da ako imas malo iskustva oko mehanike sam mozeš da zamenis lagano zimus, barem sam ja tako uradio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Veljko,hvala na informaciji,i ja sam planirao da od delte porucim delove,pošto nisam čuo za neku drugu opciju koja bi bila jeftinija od ove cifre koju si naveo.nemam baš iskustva sa mehanikom,zato i pitam,za majstora,jer bi se pored ovog sigurno odradilo još nešto kad se skinu oklopi.kakvo ti je bilo stanje starog kaiša i rolera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda pan european 1100

kaiš je bio skroz ok na izgled dok nisam dobio nov onda sam uporedio i vidi se razlika u elasticnosti i drugim stvarima.... Roler i spaner su imali sitan luft kad ih udaris rukom cije se blago zveckanje kao posledica istrosenosti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda pan european 1100

verovatno ce ti i lezaj u vratu biti za zamenu a sve ovo se mnogo lakse radi kad su viljuske napred skinute a ujedno zamenis i ovaj lezaj koji isto crkava uglavnom oko ove kilometraze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Hvala Žiko.

da li si već nabavio set i koliko te koštalo? i naravno,zanima me da li si se opredelio za onaj kaiš od opela koji si spominjao svojevremeno

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

poručio sam u hondi ceo set pa čekam da stigne.kao što reče Veljko to je oko 30,000:/

ali to je ta cena ako hoćemo to što imamo da vozimo i održavamo kako treba i da se vozimo dugo a i bezbedno po pitanju tog dela mehanike.i da nas ne muče pitanja dal' sam nešto odradio,a što nisam?pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Jedan kratki video o motoru koji planiram kupit.  Video sam onako brzinski snimio posto sam zurio da je provozam. Ide kao i sto izgleda osim sto se malo gusi prilikom davanja gasa. Gorivo joj je staro posto je samo dosipano zadnjih 15tak godina po neki decilitar jer je vozana od tehnickog do tehnickog. Koliko li ih je u ovakvom ocuvanom fabrickom stanju :-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Gospodo prodao bih moju panku .... nameravam da prikupim još para i kupim panku 1300 Pa ko ne zna:

Pan Evropa 1993 godište, ABS-CBS, odlična registrovana ..... cena ... ? oko 2100 evra.. nikad ništa radjeno na motoru, nikakvi veliki kvarovi itd. Gume nove Danlop Road star 3... itd.

Ako ide prodaja ide .. ako ne ... bože moj... Cena? Pojma nemam ... Cene su tako šarene da pojma nemam ... ako neko ima neku sugestiju neka kaže. Nigde još uvek nisam oglasio... jbg Nikako da se nakanim ... sve mislim .. otići će Panka...  :)

honda_1.jpg

honda 2.jpeg

honda 3.jpg

honda 4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

drugari,

stigao mi set kaiševa i rolera.poručeno i stiglo preko deltaauta.kako mi je honda dobro očuvana,postojala je verovatnoća da je i to u švajcarskoj odrađeno.majstor mi je potvrdio.sve mi je kao novo,bez lufta.kaiš kao juče stavljen

tako da je moj set na prodaju mene izašlo 29.500.cena je 25.000 i odmah dostupno.

kaiš,roler,zatezač i neka opruga

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

A zašto misliš da nije?
Loš im standard i kemijaju sa održavanjem?



Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
On 8.10.2019. at 14:16, forest gamp je napisao:

drugari,

stigao mi set kaiševa i rolera.poručeno i stiglo preko deltaauta.kako mi je honda dobro očuvana,postojala je verovatnoća da je i to u švajcarskoj odrađeno.majstor mi je potvrdio.sve mi je kao novo,bez lufta.kaiš kao juče stavljen

tako da je moj set na prodaju mene izašlo 29.500.cena je 25.000 i odmah dostupno.

kaiš,roler,zatezač i neka opruga

pozdrav

posalji mi broj telefona kupijo bih ja pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Pozdrav ST-ovci

Evo da se i ja upišem

Od danas sam i ja vlasnik jedne ST1100, i mislim da ćemo se družiti do kraja mog motorističkog staža, bar još jedno desetak godina

 

 

IMG_20191026_114718.jpg

8260a02783c7-1920x1080.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja