Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova

moja je 94 ima I moja abs I tcs ali je kod mene predhodni vlasnik ostetijo zadnji senzor abs pa mi sada ne radi ne mogu da nabavim polovan a nov je 251e, a sto se tice spoljasnog izgleda dobro izgleda. dace bog pa se vidimo na prolece. pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Da li samo ja ili nisam jedini koji ne moze da doceka da sedne na motor i krene otvorenim drumom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Pre 1 sat, Baki Vrsac je napisao:

Da li samo ja ili nisam jedini koji ne moze da doceka da sedne na motor i krene otvorenim drumom

Ej Baki,danas baš sa Oljom komentarišem na tu temu.Kažem joj da sve one zavejane puteve po srbiji koje prikazuju na tv.ja vidim osunčane,suve i spremne za vožnju.

Znaši šta...dosta sa zimom:jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Odem u garazu pa otkrijem motor, upalim ga da radi dok sam tu po dvoristu i dok lopatam sneg.... i razmisljam o novim deonicama :)

trenutno razradjujem plan i gledam deonicu vrsac, zagreb, jubljana, faaker am see, preko alpa do venecije i onda preko ljubljane i maribora do baje u madjarskoj pa na sombor i kuci :)

to mi trenutno greje dusu :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: ST 1100 Pan European
7 minutes ago, Baki Vrsac said:

Odem u garazu pa otkrijem motor, upalim ga da radi dok sam tu po dvoristu i dok lopatam sneg.... i razmisljam o novim deonicama :)

trenutno razradjujem plan i gledam deonicu vrsac, zagreb, jubljana, faaker am see, preko alpa do venecije i onda preko ljubljane i maribora do baje u madjarskoj pa na sombor i kuci :)

to mi trenutno greje dusu :)

Bravo Baki, ne miruješ i kada ne voziš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

ABS treperi kad upališ motor. Pritisni da potvrdiš da hoćeš da aktiviraš abs i prestaće da treperi. TCS se ne aktivira prilikom paljenja motora i stalno je aktivan. Ukoliko hoćeš da ga isključiš, pritisneši u levom uglu se pojavi ikonica koja svetli i piše TCS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 3 minuta, dragan d je napisao:

ABS treperi kad upališ motor. Pritisni da potvrdiš da hoćeš da aktiviraš abs i prestaće da treperi. TCS se ne aktivira prilikom paljenja motora i stalno je aktivan. Ukoliko hoćeš da ga isključiš, pritisneši u levom uglu se pojavi ikonica koja svetli i piše TCS.

Kod mene Dragane nista ne treperi ,kako bese, kad upalim motor mislim da svetle i dalje i tek kad krenem ugase  se obe i ne znam dali onda radi i ABS i to drugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja