Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow
Pre 2 sati, Vlada965 je napisao:

Pozdrav svim ljubiteljima Honde Pan European.

Samo da kažem da sam kupio onu Hondu Pan European ST 1300 koju je oglasio TECHNODROM, i da ste brojniji za još jednog člana.

Naravno uz prethodni pregled od strane majstora Joce - PROFIMOTO, koji nije našao neku značajniju zamerku na motoru, osim potrošnih delova kao što su gume, pločice…

Na moju primedbu da joj se malo čuje potisni ležaj kvačila, rekao mi je da to nije ništa neuobičajeno, I da ne predstavlja problem.

Deklarisana kilometraža je oko 47.000 km , mada Joca misli da je realna kilometraža najverovatnije 70.000 km. poredeći stanje motora sa drugom Hondom Pan European za koju zna da je prešla oko 70.000 km.

Prvi utisak u vožnji je da se baš prilično razlikuje od mog prethodnog motora SUZUKI Bandit GSF 1200 N, bez obzira na težinu koja se oseća, sam motor je prijatniji za vožnju.

Malo je bilo problema da je prvi put postavim na centralni štender, jer kod Bandita je to dosta lako išlo… Ispostavilo se da tehnika postavljana malo drugačija kod Honde.

Sada mi jedino preostaje da sačekam sledeću sezonu i da se polako upoznajem sa meni novom Hondom Pan European ST 1300. 

 

 

SVE CESTITKE ZA ODABIR

Mislim da si pazario odlican motor i zelim ti puno bezbednih kilometara :)

Trenutno u klubu imamo 2 kom ST1300 :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow
Pre sat vremena, dragan d je napisao:

Sve čestitke i dobrodošao....  :) Taman ćeš da je proučiš do početka sezone. Pratio sam baš tvoj post u vezi kupovine Honde da vidim da li ćeš je kupiti  :) Sve čestitke i vdimo se u vožnji. Ja moju Panku još nikako da spremim za zimski san. Sve se nadam globalno zagrevanje će da se pojavi.... i nema više zimeee... samo leto... ali moraću..

Dragance ja moju juce po hladnoci odvezao u perionicu, oprao, namazao gume , uterao u garazu, nakacio na punjac , pokrio i do lepseg vremena neka cuti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Jaoo... i ja ssve nešto odlažem... Trebam i ja da je ispuškiram. Ostalo mi malo blata od kiše od prošle nedelje... ili ću da ovako sperem toplom vodom... i da pokrijem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Stavite bre te kaiseve od Kadeta Suze, menjajte ih na 60 - 80.000km ili 4-5 godina i ne filozofirajte vise. I u Japanskim vozilima automobilima se masine vrte na 7 - 8000 rpm, pa ne pucaju kaisevi svakodnevno. A i masa vozila i obrtni moment nemaju veze sa trajnoscu kaisa, vec koliko se lagano pokrece razvodni mehanizam, a to je sigurno na strani Panke kao plus.

Ili, kupite onaj od 105e, i da vam srce bude na mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pa, brate mili, oko najsupljijih tema se povede naucna disertacija, pa jos i da se konsultuju ljudi iz struke, ali da ne budu pristrasni ili prijatelji prodavca kaiseva za Kadeta suzu... Msm...

osnovi-zakucavanja-eksera-u-drvo.jpg.ebd71b0cdf54646f190ad1b0cf6fa1a1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 19 sati, Zika ST 1100 je napisao:

a jos nesto zakucavanje eksera u drvo je I te kakva tehnika ko nezna zakucace prst e da ne bi doslo do zakucavanja prsta posavetuj se sa onima koji imaju iskustvo da bi izbegao posledice.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima. IZVINITE ne snalazim se bas na tel ovde mozda skacem sa teme na temu. Razmislio sam i kupicu orginal kais, oko 100e je u Hondi. Moja je presla oko 32000km a prethodni vlasnik nije menjo. Poceo sam da ga rastavljam skino sam plastike, pa cu ga zameniti za novogodisnje praznike, kad budem imao vremena. Dali neko moze da mi napise dali neko zna ko prodaje orginal produzetak za vizir?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Postavi slike toga što radiš ako nije problem. Produžetak je produžetak. Kako original? Proizvodjač ili misliš original za Hondu? Bubica mislim da je kupio nastavak za svoj vizir.Ljudi uglavnom uzimaju iz Louisa ili ali ili tako nešto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Pitanje vizira je individualno,kao i večina stvari.Neko ga stavlja zbog potrebe nako zbog interesantnijeg izgleda...Ja sam visok 178 cm.i imao sam udaranje i vrtloženje vetra tačno u vizir kacige a rešio sam dodavanjem vizira kojeg sam kupio preko Aliexpresa i rešio problem.Ima veoma dobru aluminijumsku osnovu,tako da čak i ako ti veličina ne odgovara može se umesto tog staviti drugačiji oblik na aluminijumski nosač koji dobiješ i rešiš problem.Nekom odgovara nekom ne...najbolje da uzmeš od nekoga i probaš.

Neke stvari i ne moraju da budu original!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda pan european 1100
69482837_5bfa7ab1c4da72-45785941IMG_2018
M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju dva originalna vizira za hondu st 1100, stanje ...

zatamljeni vizir je produzeni model ,47cm je duzina vizira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Drugari u petak 07.12 BJBIkers organizuje novogodisnju zurku u Beogradu. Ko je zainteresovan da ide? 

Ja bih isao pa me interesuje da li bi jos neko 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 11/25/2018 at 1:43 PM, veljkomkg said:
69482837_5bfa7ab1c4da72-45785941IMG_2018
M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju dva originalna vizira za hondu st 1100, stanje ...

zatamljeni vizir je produzeni model ,47cm je duzina vizira

Opasan ovaj crni vizir,moram

da uzmem

takav jedan za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Maradik-Indjija
  • Motocikl: Honda pan european st1100
On 24.11.2018. at 22:43, Stanislav72 je napisao:

Pozdrav svima. IZVINITE ne snalazim se bas na tel ovde mozda skacem sa teme na temu. Razmislio sam i kupicu orginal kais, oko 100e je u Hondi. Moja je presla oko 32000km a prethodni vlasnik nije menjo. Poceo sam da ga rastavljam skino sam plastike, pa cu ga zameniti za novogodisnje praznike, kad budem imao vremena. Dali neko moze da mi napise dali neko zna ko prodaje orginal produzetak za vizir?

 

 

Pozdrav druze, ja sam na svojoj panki stavio original kais, roler i spaner. Narucio sam u delti auto moto, kada narucis ceka se od 7 do 10 dana jer ih nemaju na stanju. Cena je 28000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Maradik-Indjija
  • Motocikl: Honda pan european st1100
On 24.11.2018. at 22:43, Stanislav72 je napisao:

Pozdrav svima. IZVINITE ne snalazim se bas na tel ovde mozda skacem sa teme na temu. Razmislio sam i kupicu orginal kais, oko 100e je u Hondi. Moja je presla oko 32000km a prethodni vlasnik nije menjo. Poceo sam da ga rastavljam skino sam plastike, pa cu ga zameniti za novogodisnje praznike, kad budem imao vremena. Dali neko moze da mi napise dali neko zna ko prodaje orginal produzetak za vizir?

 

 

Za vizir se javi veljku iz kragujevca, on ima dva nova vizira. Jedan je kraci o drugi je duzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Ako je neko voljan za neku zamenu fabricko sediste za prepravljeno nize uz moju doplatu neka javi,ili ako neko prodaje motor pa da mu dam isto uz doplatu neku imam moje fabricko sediste maltene novo.Nizak sam pa mi odgovara nize sediste.Znam da ima

kod stiva nego mrzi nesto da odem.Vidim ima tri na oglasima sa takvim sedistima

pa reko mozda je neko od nas i da je voljan.

D5E903EA-5336-461C-A0CD-0C807E83A647.png

D79D63B2-2A0C-4CC1-8EDB-1B8C2AAD22B6.png

81CFE590-53E6-452C-82DF-DDBC69093919.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: Honda Pan European 1100

Pozdrav svima,

Evo još jednog novog člana paneuropeana:jee1: u, ovo sam baš dobro urimovao;)

Još jedan iz Banata.Poseban pozdrav Banaćanima,sad naš više ima.Milan,Opovo

Lepotica je stigla pre dve nedelje.čekam proleće da je registrujem i krenemo da putujemo.

Izvinjavam se na lošoj slici,slikana je tek kad je ušla u garažu punu svega i svačega

Do prvih prolećnih dana..veliki pozdrav:jee3:

 

 

 

banaćanka.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja