Jump to content

Moto Zajednica

Od BJB vikend vožnji očekujem...

Vaša očekivanja od BJB Vikend vožnji  

181 članova je glasalo

  1. 1. Trajanje

    • Jedan dan
      65
    • Dva dana
      116
  2. 2. U slučaju noćenja

    • Organizacija bukira smeštaj ali ga sami plaćamo na licu mesta
      112
    • Organizacija bukira smeštaj i plaća isti, uz plaćanje kotizacije od strane učesnika
      38
    • Svako bukira i plaća sebi šta mu volja
      31
  3. 3. Spreman sam da platim nešto novca za organizaciju (pravljenje rute, redari, organizacija dešavanja, nalaženje smeštaja itd.)

    • Ne, mislim da treba da bude besplatno
      30
    • Da, ako je cifra simbolična (tipa 1000 dinara)
      86
    • Da, jer se ljudi ozbiljno cimaju
      65


Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

A sad možemo da se vratimo temi. 

 

Predložite neke lepe destinacije iz vašeg kraja koje odgovaraju za potrebe vikend vožnje. Dakle da je lepo, da ima nešto da se obidje, da postoji pristojan smeštaj za 30ak ljudi itd. Generalno da ispunjava ono što su ljudi rekli kao predloge. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 9 sati, thelord je napisao:

Druze ja sam u toj organizaciji 11 godina i radio sam i reli kad je bio tako da ni od koga nisam preuzeo palicu, a i nisam jedini. Sve sam ti lepo odgovorio u prethodnom postu i u dalju raspravu neću da ulazim. Ovo je tema posvećena ponovnom pokretanju vikend vožnji. Lepo sam zamolio da se prestane sa offom. Svaki dalji offtopic ce biti obrisan. Ako imas želju da diskutuješ o čemu god, lepo otvori temu pa piši šta ti volja. 

ovakvi odgovori na pitanja i komentare forumaša su surova realnost nekih urednika, pa evo i tebe sada, ali i ljudi iz organizacije. za sada u temi nema offa kako tvrdiš jer tema je OD BJB vožnji ocekujem .... a ne Od BJB vikend vožnji ocekujem pa stoga nisi u pravu jer evo ja Od BJB vožnji ocekujem BJB reli.

vjerovatno cu ga i dalje ocekivati jer ocito je to prezahtjevno  zbog privatnog vremena, troškova i sl. za tebe  a i ne placa se pa onda zažto bi se organizator BJB foruma mucio. 

pitanje: da li se placaju ljudi iz organizacije od strane BJB foruma kada se nešto organizira npr. BJB vikend vožnja, Sremcica, BJB gulaš i sl. akcije?

2010, 2011, 2012. sam imao želje doci na reli ali na žalost nisam imao mogucnosti ali sam poznavao decke i cure iz organizacije i to osobno se upoznao u BGD. zracili su entuziazmom, poletom, vjerom u to što rade, željom da se svake godine podignu standardi i sl. na reliju i ostalim BJB akcijama. npr, Nataša, Bandolera i dr. tu muški dio da ne nabrajam. 

dobar dio onoga što se pod BJB imenom dešava rade i pokrecu forumaši, obicni clanovi, a vi se tek prikljucite i kao neki red  se radi sa vaše strane a ono ucesnici samoorganizirani do bola.

BJB je veliki forum i ti thelord nisi ne zamjenjiv, ako te se placa za rad urednika onda radi, ako si se prihvatio da to radiš dobrovoljno onda opet radi kao i svaki drugi urednik i organizator.

ovaj post nije off jer se radi na temu BJB vožnji i ja ocekujem da se urednici ne obracaju u takvim temama sa odgovorima u represivnom tonu prema forumašima, ocekujem da urednici i organizatori prošire okvire BJB vožnji u svakom pogledu, ocekujem da radite besplatno ili barem samo za nužne i realne troškove.

ovo pitanje u anketi 3. Spreman sam da platim nešto novca za organizaciju (pravljenje rute, redari, organizacija dešavanja, nalaženje smeštaja itd.)

je iznuda jer troškovi su minimalni ili ih i nema uz današnju tehnologiju komunikacija a uostalom neka se od strane BJB uvede još novih organizatora, urednika, fotografa i ne znam koga još uz uvjet dobrovoljnog ucešca ukoliko i ta osoba odlazi na vožnju, klopu, akciju i sl. pa sa dostaorganizatora i drugih uvjek ce se netko prihvatiti posla za svoj i tuđi dobar osjecaj.

zamisli thelord da se forumaši nagađaju sa forumom koliko ce im se platiti putopis ako ga stave na forum? ili da postavimo cijenik putopisa i tema koje se pišu i otvaraju ih forumaši? 

putopis iz Srbije toliko, iz bliže okoline toliko, iz zemalja sjevera europe toliko, iz Maroka toliko ili oni od kawazokija, nema, pande, sašeP, severijana i ostalih. ako se ne plati onda nema putopisa. u tom slucaju bi forum bio prazan.

putopisci bi imali pravo to tražiti po istoj formuli koju ti zastupaš tj. troše svoj motor, svoj novac, svoje vrjeme na putu, vrjeme za pisanje a sve za forum. opet tvrdim da forumaši daju više za forum nego obratno a ne traže ništa.

Uplate za Sremcicu, Kulinu, za djeda mrazove, za pomoc ovome i onome, kawazokiju, donacije za poklone za izbor BJB vitezova  itd, itd. a sve u ime BJB.

Pozdrav i još jednom radi eventualne poruke o brisanju posta, ovaj post je strogo vezan za naslov teme i brisanjem njega rekao si sve.

 

 

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pozdrav drugari,

pre svega zelim da podrzim ovu Lordovu temu, iz vise razloga.

 

Jedan od bitnijih je taj, da ova tema omogucuje da svi forumasi svojim misljenjem uticu na odluke organizacije (kotizacija ili ne, vise jednodnevnih ili vikend voznji, reli da ili ne), kako ja shvatam, to sustina teme.

 

Dosta nas iz ove teme se poznajemo, znamo ko se sa kim druzi, vozi...ko koga "ne mirise", itd..... dobronamerne kritike su uvek dobrodosle, predlozi jos vise, a pomoc u realizaciji najvise...

 

Ne znam kako ostalima, ali meni nedostaju BJB voznje i zelim da se ove godine/sezone pomaknemo u tom pogledu i organizujemo mnoogo vise desavanja, voznji i druzenja.

 

Molim vas da razmotrite da aktivno ucestvujete u ovoj temi, nemojte da se svadjate i prepirete, to nikom ne pomaze, batalite bivse ljude iz organizacije i kako je bilo nekada, iskreno mene to ne interesuje, moja sfera interesovanja je kako ce biti, to moramo da izguramo....pa izvolite predlozite.

 

Sashac je predlozio Krupajska vrela.... idelano za jednodnevnu voznju, restoran pored jezerceta, moze kupanje...extra.

 

Ja imam razradjene ture za vikend voznju na Staru planinu, jednodnevnu i vikend Rumuniju, Zlatar vikend voznja, Zasavica jednodnevna, Crna Gora vikend, Rafting, Slovenija...itd....nesto iziskuje dzeparac, a nesto i malo vise novca.

 

Iz iskustva.... za svaku voznju koja iziskuje smestaj 30+ ljudi mora se uraditi temeljna priprema.... lako je napuniti tank i krenuti na druzenje, znajuci da je sve obezbedjeno.

 

Imam praksu, kod organizovanja voznji da svaku turu unapred obidjem, restorani se bukiraju, smestaj...nesto se kaparise, nesto ne....ali ima tu mnogo cega sto kosta u samoj pripremi i organizaciji.

 

Da li neko zeli komfor, sam da bude u sobi, onaj hrce, ovaj ide sa zenom, onaj hoce bracni krevet, druga ekipa od njih 4 da budu zajedno, jedan je vegan, drugi na hrono ishrani, treci ce da ide ako ne prognoziraju kisu - a soba mora da ima rezervaciju unapred, da li ce redar imati novca za gorivo da ti pomogne u koloni...itd.

 

Verujte, nije lako....uvek ima nezadovoljnih i smorenih, ali utisci ucesnika u temi nakon voznje, govore sve....i ja to radim sa zadovoljstvom iako neki mogu da posvedoce da sam bio namrsten ili zabrinut...to je sve u rok sluzbe. 

 

Ono sto je srz ove teme, jeste pre svega da koncipiramo, a nakon toga i krenemo u realizaciju.

 

Najvise bih voleo da kroz ta druzenja, upoznamo i prepoznamo entuzijazam kod ljudi i da dobijemo pomoc i nove clanove u organizacijama ovog tipa.

 

Trenutno smo se sveli na ono sto tradicionalno najbolje radimo, a to su desavanja humanitarnog karaktera (Sremcica, Kulina, davanje krvi...) i NAVAK vikendi i kurs bezbedne voznje.

 

Organizacija BJB voznji je realnost za nastupajucu sezonu, dajte da vidimo samo vase predloge kako i gde?

 

Pozdrav iz SD-a.

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Šta je ovo ljudi? Ne razumem onakve komentare.

Tema je ponovno pokretanje BJB vikend vožnji koje smo toliko voleli i uživali u njima.

Zajedničke vožnji pune pozitivne energije, smeha i drugarstva.

Vožnje koje spajaju i okupljaju sve podjednako bez obzira na razlike u mišljenju ili čemu god.

Svoje prve kilometre u moto svetu ja sam napravila upravo na ovakvim vožnjama a verujem i mnogi od vas .

Tu sam upoznala mnogo novih ljudi od kojih su mi neki postali bliski prijatelji, verujem kao i mnogi od vas.

Stekla nova iskustva i u vožnji a i životu.

Svakoj sam se radovala u svakoj uživala i delila to osećanje pripadnosti grupi ljudi koje pokreće ista ljubav i strast prema motorima i vožnji kao i mene.

Prošle godine kada BJB vožnji nije bilo postavljala su se pitanja kada će vožnje, što nema, organizujte opet BJB vikend vožnje...

Sada kada se vikend vožnje ponovo pokreću sad ne valja, sad bi Reli..

Ne kažem, sigurna sam da je Reli izuzetan doživljaj. Nisam nažalost ni na jednom učestvovala , samo nije sada tema o tome.

Dajte ljudi, ovde pričamo o vikend vožnjama. 

Uključite se, dajte konstruktivne predloge, hajde da se vozimo !

Svi mi ovde želimo da se vozimo a zajedno je uvek lepše i dugo se pamti.

Pa hajde onda umesto da se prepucavamo da se svi potrudimo da se ove godine zajedno vozimo, družimo i smejemo!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

@mile fazer

 

Ja ne znam gde si ti pročitao da je tema o BJB vožnjama a ne o vikend vožnjama??? 

 

Kratko ću ti samo odgovoriti. Tema su Vikend vožnje. Ako oćes da pričaš o reliju ili organizaciji otvori temu i piši, ovde tome nije mesto. Niko nije plaćen ni za svoje poslove u organizaciji ni na forumu niti će biti. Tako da molim i tebe i ostale da se suzdrže od namernog ofovanja.Neću ja taj off zbog sebe nego zbog teme obrisati i to nije nikakva represija nego održavanje reda za one kojima nije dovoljno kad se nekoliko puta lepo kaže i kad se lepo zamole. Ne znam što je teško biti fin pa ispoštovati druge, i oni će onda tebe poštovati.

 Tako da pričajmo o temi...

 

Evo Vlada je pokušao da u kratkim crtama objasni šta je poenta teme. Sve se slažem. Nije organizacija takve vožnje ista kao i organizacija kad ide nas 5-6 da se vozi. Ne može se samo sedeti za kompom i okrenuti par telefona i eto vikend vožnje. ruta se mora unapred odvesti i proveriti logistika. Kakav je taj smeštaj što si recimo našao na internetu, jer često, bar u Srbiji, slike sa sajta ne predstavljaju baš realno stanje. Pregovarati za cenu da bi učesnicima bilo jeftinije. Isto važi i za restorane. Pa onda pumpe. Ne može se točiti gorivo na pumpi sa 2 točiona mesta nego mora biti velika pumpa sa adekvatnim toaletom. Tako da priče kako je priprema vikend vožnje 15 minuta vremena nemaju veze sa realnošću. Priprema zahteva i vremena i novca i to ne malo.

 

Poenta vikend vožnji, pored naravno, vožnje i druženja, i jeste da se bolje upoznaju neki novi ljudi i da onda iznedre nove članove u BJB organizaciji, jer definitivno nam treba nove krvi i energije. Niko nije dužan da nekome organizuje ni vožnju ni neku akciju, ali mi to radimo iz ljubavi, i angažujemo se maksimalno ko koliko može. 

 

Poenta ove teme je apsolutno pozitivna i zato je nemojmo kvariti nepotrebnim prepucavanjima. Nesuglasice možemo rešiti i na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma jos nas drzi zimska melanhonija,dosada bez voznji, pa se prepucavamo i kenjamo za tastaturama.Jedno je to,a drugo su nasi susreti i voznje.Ja se najvise prepucavam sa Sevetom,a kad se vidimo mi se izljubimo.Tako i sa drugima.Bjb voznje su srz ovog foruma,treba ih praktikovati,i pri tome misliti na organizatore.Pa ako idemo nas 30,nije problem izdvojiti po 1000 dinara za vodice i redare.Njih recimo 6,tu dobiju po 5000 dinara,i eto imaju za gorivo,smestaj,klopu...Ljudi nije to jednostavno,iako izgleda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Jes vala !

I ja pročitah sve ovo već drugi put i nisam uspeo da nađem ni jedan post sa nekom negativnom konotacijom ,te da je pisan iz nekih loših pobuda.

I dokle god svi imamo dobre namere, ali različite ideje i mišljenja sve je u redu i treba da ostane u domenu prijateljske diskusije.

Nekima je ranije bilo lepo pa bi voleli da im opet bude lepo.

Ništa loše. I ja bih :) .

Nemojte zaoštravati situaciju na mestu gde zaoštravanju mesta nema, ili bar ne bi smelo da ga bude.

Nego, što no neko pita, đe ćemo ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Sta su BJB vikendi i voznje,da li tu spadaju voznje na primer maxi skuterista i ostalih sektasa ili samo ono sto vrh BJB odluci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Gde krene veća skupina ljudi mora postojati tačno isplaniran dan i definisana pravila. Gde toga nema, bolje beži kacigom bez obzira.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Poz svima. Pa ovako: Ja nisam imao prilike da ranije ucestvujem na BJB voznjama ali sada svakako ne bi da propustim ovako nesto, pre svega zbog druzenja s pravim ljudima, ali i naravno voznje na dva tocka. Sto se tice BJB voznje mislim da je dvodevna varijanta bolja (zbog druzenja najvise), ali sam i za jednodnevnu takodje ako bude dogovor takav. Trebalo bi svakako najaviti BJB vikend makar dve nedelje unapred zbog obaveza da bi moglo da se isplanira i taj vikend odvoji za druzenje i voznju. Kilometraza i nije toliko bitna, ali jeste cilj tj. destinacija gde budemo krenuli. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Crossruner

Do sada nisam bio aktivan ni na forumu i nisam ucestvovao u voznjama.

Rad sam i za dnevne i za dvodevne voznje. Naravno glasao sam da onaj koji organizuje treba da dobije neku lovu jer potrosi vreme, telefon i zivce da organizuje voznju. Ne mislim da to treba da bude njegov glavni izvor prihoda ali eto mislim da ako ljudi dobiju neku naknadu vise se potrude.

I da sto se tice termina mislim da bi trebalo da se najavi ranije (2-3 nedelje) da bi bilo dovoljno vremena da se ljudi organizuju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Od vikend vožnji ukoliko učestvujem očekujem pozitivnu energiju pre svega. To je valjda i poenta druženja sa ljudima da nam bude lepo što smo zajedno i upoznajemo se, vozimo, smejemo, a ne samo da mi dupe vidi put.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Pridruzicu se misljenjima ostalih clanova koji kazu da je na voznjama do sada bilo sjajno. Zao mi je sto su se jako proredile u poslednje vreme i oberucke pozdravljam inicijativu da tako nesto opet zazivi. Takodje, oduvek sam bio misljenja da ne bi bilo lose dobrovoljno se "ucipiti" organizatorima, makar za pokrice troskova voznje i smestaja, ako nista drugo, jer je organizacija ozbiljan poduhvat.

Sto se tice konkretnog predloga, voleo bih da vidim voznju do Trebinja koja bi bila dvodnevna poput onog cuvenog osvajanja Kopaonika pre tri godine. :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Pozz drustvo... takodje i kao vecina (bar do sada)sam pre svega za to da se i organizatorima odvoji neka suma za svoj trud i troskove...jedan dan ili dva imaju oba svoje prednosti i mane,ali to u poredjenju sa druzenjem,voznjom,lepim putevima i krajevima kao krajnjim destinacijama pada u drugi plan(svako ima neke svoje planove i obaveze i ja to postujem)...tu je forum za dogovor ali samo sve na vreme(nedelju,dve pre voznje)...neki konkretan predlog bas i nemam jer ima toliko puno lepih destinacija po nasoj zemlji za posetiti..u sustini samo da se krene sa akcijom...:jee1::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Bjb voznje su bile moj ulazak u moto svet. Na njima sam upoznao ljude koji su mi danas drugari i koje ne bih poznavao  i za to bih bio mnogo sirimasniji.Na bjb voznjama sam verovatno i naucio da vozim. Odmor glave koji se meni desi za ta dva dana koliko su obicno trajale meni znaci kao 7 dana negde,posle radim oporavljen i svez i ako malo umoran od puta.

Ja sam jos pre godinu ili dve (ne secam se) predlozio da se te voznje placaju organizatorima jer smatram da niko nije duzan da vodi 30 ljudi po mestima koja je vec video ,a bez makar pokrivanja svojih trokova, sto se mene tice mogu i da zarade jer nije to bas mala odgovornost. BjB je i bio poseban forum bas zbog voznji i akcija ,od kada ih nema on je samo internet forum. Do duse 2 akcije godisnje se ispostuju ali to je stvarno malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku
Pre 20 sati, milos-v je napisao:

Palo mi na pamet za jedan od termina bude za 1.maj praznike. Dosta ljudi je slobodno tada. 

1. maj poznat i kao "dan ludaka". Razmisli da li bi se neko prihvatio da vodi kolonu od 20-30-40 motora u danu kad svi živi idu na izlete i piknike kolima a masa njih je u alkoholisanom stanju. To bi bilo sve samo ne uživanje, i za organizatore i za učesnike :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Pre neku godinu se išlo na BJB vožnju, pa sam morao da kupim drugi motor, jer onaj koji sam imao nije bio u voznom stanju.

Možda se neko i seća male crvene jamahe na putu za Uvac :)

 

Dosta dobrih prijatelja smo upoznali na tim vožnjama i uvek se vraćali punog srca.

 

Da li treba nešto platiti, što da ne, bar da ljudi pokriju deo troškova što se cimaju oko organizacije.

Treba da budemo svesni da BJB nije turistička agencija, već par naših kolega i prijatelja koji hoće da odvoje neko svoje vreme da bi organizovali ove vožnje.

 

Bilo bi lepo da imamo bar jednu dvodnevnu i par jednodnevnih, sve preko toga je bonus.

 

I molba, za nas sa poljoprivrednim mašinama možda neko BJB "oranje" ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥
7 hours ago, mradomir said:

Pre neku godinu se išlo na BJB vožnju, pa sam morao da kupim drugi motor, jer onaj koji sam imao nije bio u voznom stanju.

Možda se neko i seća male crvene jamahe na putu za Uvac :)

I molba, za nas sa poljoprivrednim mašinama možda neko BJB "oranje" ;)

 

Ja se secam! Kopah po kompu da nadjem fotografiju jer sam je slikao al ne ide...

A bogami lepo si ti sa njom "örao" onaj put do vidikovca ;)

Bila je to lepa voznja i druzenje..

 

Iskreno, ove godine tj prosle (2017) bas sam se radovao Srebrnom i gulasu...kada sam procitao da nema srebrnog  i gulasa...odustao sam... Mislim da nije nikad frka platiti 1000din za organizaciju. I treba platiti, jer se ti ljudi koji organizuju cimaju... Nadam se da ce ove godine biti vise organizovanih voznji...

Kao bitniju stavku smatram da se datumi trebaju znati barem 3 do 4 nedelje unapred...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

I dobro, sada kad rešismo gomilu koječega, idemo li na tu vožnju ?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Keeway Superlight 150
On 2/9/2018 at 15:22, milos-v je napisao:

Palo mi na pamet za jedan od termina bude za 1.maj praznike. Dosta ljudi je slobodno tada. 

Sve se slazem s kolegama oko toga da treba dati neke pare organizatorima, stvarno je veliko cimanje oko svega. Ali da se organizuje bjb voznja za 1. i 2. maj, to nikako ne bi valjalo. Svi znamo da je to dan kad puno ljudi idu na izlet i 90% su pijani, i takvi alkoholisani sedaju za volan. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 6 sati, Milan Stankovic je napisao:

Sve se slazem s kolegama oko toga da treba dati neke pare organizatorima, stvarno je veliko cimanje oko svega. Ali da se organizuje bjb voznja za 1. i 2. maj, to nikako ne bi valjalo. Svi znamo da je to dan kad puno ljudi idu na izlet i 90% su pijani, i takvi alkoholisani sedaju za volan. 

Pa i mi ce se izponapijamo,i nema brines...:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Samo da ja obujem kawu i piči...od Triglava do Djevdjelije...kad bi moglo tako...mora se i raditi...

Red bi bio najaviti vožnju ranije malo,da se uskladimo sa poslom...najteže se sa ženom uskladiti,i ona radi...

PS prolaze Partizani pored neke bake:"SMRT FAŠIZMU...bako...?" ,a baka nečuvši dobro odgovori:"...I TEBI SINKO"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja