Jump to content

Moto Zajednica

Od BJB vikend vožnji očekujem...

Vaša očekivanja od BJB Vikend vožnji  

144 članova je glasalo

1. 1. Trajanje

• Jedan dan
      47
    • Dva dana
      97
  2. 2. U slučaju noćenja

• Organizacija bukira smeštaj ali ga sami plaćamo na licu mesta
      89
    • Organizacija bukira smeštaj i plaća isti, uz plaćanje kotizacije od strane učesnika
      35
    • Svako bukira i plaća sebi šta mu volja
      20
  3. 3. Spreman sam da platim nešto novca za organizaciju (pravljenje rute, redari, organizacija dešavanja, nalaženje smeštaja itd.)

• Ne, mislim da treba da bude besplatno
      27
    • Da, ako je cifra simbolična (tipa 1000 dinara)
      71
    • Da, jer se ljudi ozbiljno cimaju
      46

Recommended Posts

• Zainteresovan, 747 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Samo da ja obujem kawu i piči...od Triglava do Djevdjelije...kad bi moglo tako...mora se i raditi...

Red bi bio najaviti vožnju ranije malo,da se uskladimo sa poslom...najteže se sa ženom uskladiti,i ona radi...

PS prolaze Partizani pored neke bake:"SMRT FAŠIZMU...bako...?" ,a baka nečuvši dobro odgovori:"...I TEBI SINKO"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 49 postova

Поздрав свима, 

најзад да се ова тема поново покрене. То је оно што овај форум чини правим. Није битно каква је вожња него дружење. Био сам на многим и баш уживао и упознао супер екипу са којом се и данас возим. Испекла се екипа на Копаонику на киши па нам после то није тако тешко падало. Само да се распоред зна једно 2-3 недеље раније. НАРАВНО да треба да се да нека кинта за организаторе. Није то мало цимања а ми сви дођемо на готово. Има дивних дестинација али би нека вожња плус рафтинг био прави погодак.

Учествовао сам и на тури по Србији и то је тек било суууупер. Ваљда ће се и то некад поновити. Једва чекам пролеће па да кренемо

• Podržavam 3

• U prolazu, 1 post
  • Motocikl: v strom dl 650 abs 2017

ja sam ZA...kakve god opcije bile...imam dosta slobodnog vremena,osim sto sam pocetnik za takva putovanja...i svakako očekujem da ću se "zakačiti" na poneko od njih..

• Zainteresovan, 818 postova
  • Motocikl: Tracer MT09

Tema kao da je negde zapela i stala ili se varam?

Da bi planirali i učestvovali na BJB vožnjama, ponavljam, potrebno je napraviti kalendar događaja sa destinacijama, koje bi mogle da se ponavljaju.

A u skladu sa naslovom, od BJB vožnji očekujem upoznavanje sa sličnim ljudima koji preferiraju turističke vožnje u parovima;)

• Podržavam 1

• Stomatolog na motoru, 1498 postova
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Nije nista stalo nego pao sneg :)

Analizirali smo sve odgovore. Ne moze se naravno svima ugoditi ali vecini moze tako da uskoro i prve najave.

• Svrati ponekad, 215 postova
  • Motocikl: Honda Varadero 1000, Vespa PX 200

Dva dana definitivno jer treba i kući stići, tako da ako neko živi u Banjaluci kao ja ili slično lakše je.

Najaviti makar 2 sedmice unaprijed i obavještavati ko i koliko ljudi ide (ovdje je recimo važniji info koliko ljudi ide sa suvozačem/ljepšom polovinom). Ako vodim ženu, lakše mi je dobiti izlaz :)

Rutu i sve ostalo fiksirati, pa kome odgovara neka ide, a kome ne neka ide drugi put. Biće prilike. Ovdje će uvijek biti previše prijedloga, zato bolje fiksno.

Što se plaćanja tiče definitivno treba organizovati nešto jer za svaku organizaciju treba trud i vrijeme i ako je neko od kolega poklonio to vrijeme meni da mi organizuje druženje, želim da se odužim na neki način. Možda, umjesto direktnog plaćanja da se prodaju majice, naljepnice, čaše sa slikama BJ Bike ili nešto i da u tu priču uračunamo, nekako mi je ljepše. Naravno kupovina bi se rezervisala unaprijed da se zna koliko čega treba, znači prilikom rezervacije mjesta/prisustva. Tako bi i kolege kojima je mnogo mogli proći bez troška i ne bi došli u situaciju da neko za nekog plaća ili da neko ne ide zbog 10-15 eura.

Evo nas nekoliko iz BL baš imamo želju da upoznamo kolege. Neke smo upoznali i sve dobra iskustva.

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 436 postova
  • Motocikl: Stršljen

Strpite se još malo, isplatiće se :)

Ništa nije problem da se organizuje.

Gomila motora samo obećava veselo i dobro druženje.

Hajde spremajte se da se uskoro vozimo i družimo :na_glavi:

• Cool tip, 1881 postova
  • Motocikl: Poklonio sinu,ali sa pravom povremenog koriscenja.

Mi ekipa odosmo sutra do Divcibara na klopu...i tako svaki  sledeci vikend,ne znam sta kukate toliko za bjb voznjama?Nemate svoju ekipu?

• Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

• Zainteresovan, 905 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ko bre kuka sasha?

Svi imaju ekipe valjda al neko mozda i nema.

Dalje, OK je ici na vikend sa par prijatelja.

Al je isto tako OK da odes na taj isti vikend u grupi od 10-15-20 motora sto je poseban dozivljaj, druzenje, prepoznavanje i upoznavanje sa foruma itd. Ja bio na Tari i Goliji sa BJB i bio oduševljen.

O tome ovde pricamo :)

• Podržavam 2

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja