Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Transalp 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Pozdrav narode. Prodajem svoju Hondu Transalp 650 2004 godiste. Motor sam kupio nov 2004 godine u Beogradu u Centru S, tako da sam prvi i jedini vlasnik. Motor trenutno ima 28365km na satu. Mehanicki je u odlicnom stanju, vizuelno ima par detalja koje cu objasniti kasnije. Redovno je odrzavan od prvog dana kupovine. Agregat odlican, radi perfektno, bez cudnih zvukova i hladan i vruc, suv i nigde nista ne curi. Ulje menjano redovno svake sezone. Kocnice dobre, lanac i lancanici takodje. Prosle godine promenjeno i ulje u vilama zajedno sa semerinzima kao i lezajevi u oba tocka. Takodje krajem leta oba tocka bila na servisu kod Djunte sa foruma. Od opeme ima MRA Varioturing vizir ( dajem i fabricki), silikonske rucice (dajem i fabricke), Givi crash bar, Marving karbonski auspuh (dajem i fabricki), uticnicu od 12v na kormanu. Fabricki alat nemam, neko mi ukrao. Motor je zadnjih desetak godina odrzavan kod Robija u Starom Selu. Sto se nedostataka tice prvo bih istakao gume koje iako su nove kupljene prosle godine, obe su fabricki defektne i trebalo bi ih zameniti. U pitanju su Michelin Anakee 3. Djunta je uradio servis tockova i tockovi su u idealnom stanju ali prilikom montaze zahtevaju previse tegova da bi bili izbalansirani. Dalje, zadnjem desnom zmigavcu je naplukla plastika kucista, ali staklo i zmigavac rade najnormalnije (vidi sliku). Ima malu naprslinu kod srafa za vizir jer sam ja prilikom montaze pretegao sraf (vidi sliku) . Zadnje bocne nalepnice su menjane jer su se stare pocele odlepljivati. Pre desetak godina sam imao udes u Cupriji gde me covek udario kolima i polomio mi prednju levu masku i iskrivio crash bar. Osiguranje ispaltilo stetu i kupio sam novu prednju levu starnicu, novu nalepnicu, i novi crash bar ( takodje vidi sliku). Kad se vec to menjalo, ujedno sam ponovo samo prelakirao i prednju desnu stranicu. Motor je stvarno dobar i sluzio me svih ovih godina fenomenalno. Nikada nijedan jedini kvar nisam imao, cak su i sve sijalice na motoru fabricke. Kilometraza je takva - kakva jeste jer sam dugo godina radio na brodu pa u tom preiodu nije ni vozen. To bi bilo uglavnom to, ako se jos necega setim dopisacu. Cena je 3400 evra, registrovan je do marta meseca 2018 i prenos je obavezan. Zamena mi ne igra jer imam jos jedan motor. Hvala i pozdrav

IMG_1380.JPG

IMG_1381.JPG

IMG_1382.JPG

IMG_1383.JPG

IMG_1384.JPG

IMG_1385.JPG

IMG_1386.JPG

IMG_1387.JPG

IMG_1388.JPG

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre sat vremena, Sith je napisao:

Pozdrav narode. Prodajem svoju Hondu Transalp 650 2004 godiste. Motor sam kupio nov 2004 godine u Beogradu u Centru S, tako da sam prvi i jedini vlasnik. Motor trenutno ima 28365km na satu. Mehanicki je u odlicnom stanju, vizuelno ima par detalja koje cu objasniti kasnije. Redovno je odrzavan od prvog dana kupovine. Agregat odlican, radi perfektno, bez cudnih zvukova i hladan i vruc, suv i nigde nista ne curi. Ulje menjano redovno svake sezone. Kocnice dobre, lanac i lancanici takodje. Prosle godine promenjeno i ulje u vilama zajedno sa semerinzima kao i lezajevi u oba tocka. Takodje krajem leta oba tocka bila na servisu kod Djunte sa foruma. Od opeme ima MRA Varioturing vizir ( dajem i fabricki), silikonske rucice (dajem i fabricke), Givi crash bar, Marving karbonski auspuh (dajem i fabricki), uticnicu od 12v na kormanu. Fabricki alat nemam, neko mi ukrao. Motor je zadnjih desetak godina odrzavan kod Robija u Starom Selu. Sto se nedostataka tice prvo bih istakao gume koje iako su nove kupljene prosle godine, obe su fabricki defektne i trebalo bi ih zameniti. U pitanju su Michelin Anakee 3. Djunta je uradio servis tockova i tockovi su u idealnom stanju ali prilikom montaze zahtevaju previse tegova da bi bili izbalansirani. Dalje, zadnjem desnom zmigavcu je naplukla plastika kucista, ali staklo i zmigavac rade najnormalnije (vidi sliku). Ima malu naprslinu kod srafa za vizir jer sam ja prilikom montaze pretegao sraf (vidi sliku) . Zadnje bocne nalepnice su menjane jer su se stare pocele odlepljivati. Pre desetak godina sam imao udes u Cupriji gde me covek udario kolima i polomio mi prednju levu masku i iskrivio crash bar. Osiguranje ispaltilo stetu i kupio sam novu prednju levu starnicu, novu nalepnicu, i novi crash bar ( takodje vidi sliku). Kad se vec to menjalo, ujedno sam ponovo samo prelakirao i prednju desnu stranicu. Motor je stvarno dobar i sluzio me svih ovih godina fenomenalno. Nikada nijedan jedini kvar nisam imao, cak su i sve sijalice na motoru fabricke. Kilometraza je takva - kakva jeste jer sam dugo godina radio na brodu pa u tom preiodu nije ni vozen. To bi bilo uglavnom to, ako se jos necega setim dopisacu. Cena je 3400 evra, registrovan je do marta meseca 2018 i prenos je obavezan. Zamena mi ne igra jer imam jos jedan motor. Hvala i pozdrav

IMG_1380.JPG

IMG_1381.JPG

IMG_1382.JPG

IMG_1383.JPG

IMG_1384.JPG

IMG_1385.JPG

IMG_1386.JPG

IMG_1387.JPG

IMG_1388.JPG

Ovo boldovano se resava zakretanjem gume na felni da bi se smanjila kolicina tegova,da neko ne pomisli da se ne mogu izbalansirati.Izvinjavam se za off

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

E pa probao sam i to kod Mate vulkanizera. Uspeli smo da malo popravimo situaciju. Na gumi nema markera gde ide ventil pa smo je okretali i obrtali nekoliko puta. Zaboravih da napisem da su svecice i kociona tecnost menjane letos.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 2 sati, ivica744 je napisao:

prilikom montaze zahtevaju previse tegova da bi bili izbalansirani.

 

Pre 2 sati, ivica744 je napisao:

Ovo boldovano se resava zakretanjem gume na felni da bi se smanjila kolicina tegova,da neko ne pomisli da se ne mogu izbalansirati.Izvinjavam se za off

Točkovi su idealni, hodovi +/- 0,10mm do +/-0,15mm, debalansi bez guma, prednjeg 6,31gr, zadnjeg 6,21gr, ja sam okretao gume, potom Mata koji nije vulkanizer od juče, pogotovu ne kad su moto točkovi u pitanju, ishod kako  je Zoran opisao. Problem je u uniformnosti pneumatika, to nije prvi put da se dešava sa kupljenim gumama u Srbiji, a ne u veličini balans tega. Točkovi su inače pod mojom garancijom, bez obzira na vlasništvo, od dve godine ili 30.000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ti i ja se odlicno razumemo, ono sam napisao u najboljoj nameri  da ne bi neko od potencijalnih kupaca pomislio da nesto nije u redu sa tockovima ili sa celim motorom:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Malo je sada zaintrigirala ova priča. Ja sam takođe radio na brodu, i dugo se premišljao da li da se vratim, i u pauzama od po par meseci između ugovora samo da putujem motorom.
Ali imam dobar posao ovde. Ne toliko dobar da bi putovao po svetu novim motorom ali i ne toliko loš da ne bih mogao sebi da priuštim puno toga...

Pa me sada zanima da li si radio tako nešto. Da li se taj lifestyle uklapa onako uopšteno. I naravno, koji si motor kupio? :-)


Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Inace bravo za detaljan opis. Nadam se da će motor otići u prave ruke :-)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Hehehe pa i ja sam tako planirao ali su mi ugovori uglavnom bili takvi da mi je odmor bio preko zime. I opet se vracam...

Inace uzeo sam cbr1000rr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Nađeš neku Peruanku i rešio si problem sa tim.
PS: Strašan motor

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Tražim neki dobar transalp a u trenutnoj ponudi je teško naći bolji od ovog tvojeg, ali.....

Cjena je sad pala na 4000 a ne na 3300.

Jer.. dok platim prenos i registraciju , zatim kupim gume, pa kupim bar jedan dobar centralni kofer, dođe mu cjena na minimalnih 4000 da bi bio spreman da radi ono za šta bi ga kupio. 

A sad dal dati preko 3500 za Transalpa iz 2004  i to da je sve u fulu  ????

Ali mišljenja su tu da se mjenjaju, i tvoje i moje .

Vrjeme je ispred nas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Duke uz duzno postovanje ti motor kupujes od kad si na ovom forumu  i jos ga nisi kupio a niti ces. Tu si samo da dajes misljenja u sekciji o prodaji motora. Mada mora i to neko da radi.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams
Pre sat vremena, DUKE VUK je napisao:

Tražim neki dobar transalp a u trenutnoj ponudi je teško naći bolji od ovog tvojeg, ali.....

Cjena je sad pala na 4000 a ne na 3300.

Jer.. dok platim prenos i registraciju , zatim kupim gume, pa kupim bar jedan dobar centralni kofer, dođe mu cjena na minimalnih 4000 da bi bio spreman da radi ono za šta bi ga kupio. 

A sad dal dati preko 3500 za Transalpa iz 2004  i to da je sve u fulu  ????

Ali mišljenja su tu da se mjenjaju, i tvoje i moje .

Vrjeme je ispred nas.

Duke cena nije fiksna. Kada sam kupovao polovno voleo sam da se cenkam, tako da dogovor oko cene uvek postoji. Ako dodje neko da pogleda motor i ako mu se svidi cenu cu da spustim za cenu novih guma. To nije nikakav problem. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ko god dođe da vidi, motor će mu se svidjeti sigurno, jer kao što sam već rekao ... u trenutnoj ponudi je teško naći bolji od ovog tvojeg.

Prvi vlasnik, mala kilometraža itd.. sve idealno, jedino ta prokleta matematika, mučila me u školi i sad opet to radi :) .

Inače nisam ništa loše ni mislio ni rekao, samo sabrao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Lepa masina nema sta prodaces ga lako to je trazen motor.


Послато са 8079 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams
Pre 3 sati, DUKE VUK je napisao:

Ko god dođe da vidi, motor će mu se svidjeti sigurno, jer kao što sam već rekao ... u trenutnoj ponudi je teško naći bolji od ovog tvojeg.

Prvi vlasnik, mala kilometraža itd.. sve idealno, jedino ta prokleta matematika, mučila me u školi i sad opet to radi :) .

Inače nisam ništa loše ni mislio ni rekao, samo sabrao.

Ma sve okej, razgovaramo...   To be or not to be!? :):)

 

Pre 3 sati, AArnold je napisao:

Lepa masina nema sta prodaces ga lako to je trazen motor.


Послато са 8079 уз помоћ Тапатока
 

Hvala AArnold :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022
Hvala AArnold :takoje:
A i generalno se sve tesko prodaje. Kilavo sve nesto.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
On 2/8/2018 at 2:20 PM, DUKE VUK said:

Tražim neki dobar transalp a u trenutnoj ponudi je teško naći bolji od ovog tvojeg, ali.....

Cjena je sad pala na 4000 a ne na 3300.

Jer.. dok platim prenos i registraciju , zatim kupim gume, pa kupim bar jedan dobar centralni kofer, dođe mu cjena na minimalnih 4000 da bi bio spreman da radi ono za šta bi ga kupio. 

A sad dal dati preko 3500 za Transalpa iz 2004  i to da je sve u fulu  ????

Ali mišljenja su tu da se mjenjaju, i tvoje i moje .

Vrjeme je ispred nas.

Sve odrađeno.

Motor registrovan do maja 2019.

Guma prednja zamenjena novom, zadnji točak izbalansiran, ništa ne trese , ne mrda i ni na koju stranu ne vuče.

Centralni kofer, i to dobar, takođe ide uz motor.

I što je najvažnije, opet je na prodaju.

Naime ja sam ga kupio od kolege. Prezadovoljan motorom u svakom pogledu.

Naći kod nas motor koji je kupljen kod nas, motor sa stvarnih 31000 km na satu je premija.

Treba ga videti i uprediti sa onim drugim na kojima piše da su prešli neku sličnu kilometražu.

Ovo je kao nov motor.

Na žalost, stvari su se iskomplikovale.

Moram deci da uplatim školarinu za fakultete i to sad u julu najkasnije tako da sam prinuđen da se odreknem motora koji sam dugo tražio.

Poprilično mi je hitno.

Cena je , sa svim ovim umeđuvremenu urađenim, 3000 eura.

Tako da Duke i ostali koji su mu našli manu pa ga svojevremeno nisu kupili, sada imate priliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Taj da je hteo da ga kupi kupio bi ga bez obzira na gume i kojekave izmisljene mane.

Motor je vrh, dusa me boli...

Sa srecom u prodaji,.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja