Jump to content

Moto Zajednica

motorista udario pešaka

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Verovatno magarac izleteo iz busa i kao po obicaju kao kad pustis stoku iz tora to ni ne gleda nista samo juri
Sledeci put ce da pazi.
Zali boze sad taj momak em radi za male pare em treba da se ebe po sudovima sa budalom....


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Iznervira me sto uvek takav naslov stave da ljudi kad procitaju odma misle da je motorista kriv >:(

mogli su da napisu: "Motorista raznosio hranu, i covek mu iz autobusa istrcao pod tockove".....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Iznervira me sto uvek takav naslov stave da ljudi kad procitaju odma misle da je motorista kriv 
mogli su da napisu: "Motorista raznosio hranu, i covek mu iz autobusa istrcao pod tockove".....

Moraju novinari na neki nacin da privuku publiku. Mogao si da primetis da u poslednje vreme svaka budala pocela da pise, uredjuje. Malo ke kvalitetnih ljudi. Pogledas samo ko nam vodi drzavu i sve ti jasno , onda se okrenes na drugu stranu i imas direkciju za saobracaj , sve mamlaz do mamlaza, okanovic retardirani, elvirovic u senci i ostali koji podrzavaju njih. A ima ih i ovde na forumu dupelizci. Zato i jeste propast. Hvala Bogu ja nisam tamo


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Uf uf bas me zanima sta se ovde zbilo, ako je vozac busa otvorio vrata da izadje pesak, kriv je ko kuca, hebo je jeza......ako je putnik nasilno otvorio i izasao, coek je teska budala, novinari ko novinari ostaju pogani kako god da okrenes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

 

 

Vaši novinari su na dobrom glasu.

Jednog takvog nam je drug Milanović “uvezo” za predsjednika hrvatskog novinarskog društva.

Rezultati su vidljivi, identični su vašim tu.

Totalni debilizam i zatupljivanja od-do.

 

 

 

 

Vozim motor a nisam bajker.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ovde su krivi i vozac autobusa, ako je otvorio vrata a i putnik koji je izasao na ulicu a da ne pogleda... Vozim gradski bus, mogu napisati knjigu o kamikazama koje izlaze iz autobusa a da ne pogledaju, ili oni koji izadju na prednja vrata i odmah ispred autobusa krenu da predju ulicu a ne pogledaju levo.. Takvih sam spasao na hiljade, legnem na sirenu pa se trgnu

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Ovde su krivi i vozac autobusa, ako je otvorio vrata a i putnik koji je izasao na ulicu a da ne pogleda... Vozim gradski bus, mogu napisati knjigu o kamikazama koje izlaze iz autobusa a da ne pogledaju, ili oni koji izadju na prednja vrata i odmah ispred autobusa krenu da predju ulicu a ne pogledaju levo.. Takvih sam spasao na hiljade, legnem na sirenu pa se trgnu

Spasio si ga trenutno. Taj snova istu greaku pravi. Debili su to. Ja pizdim od ovih majmuna sto prelaze ulicu i pricaju po telefonu. A i ovi sto voze automobile i pricaju. Ako ne mozes da stavis onaj k od slusalica ili prikljucis na aux/bt nemoj ni da pricas. Svake godine neko od mas najebe zbog takvih.
Iz postovanja prema samom sebi i kolegama na dva tocka ja sam prestao da koristim telefon u toku voznje na uvo. Slusalice ili bt u kolima. Ugodnije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000
6 hours ago, el classico said:


 


 

Vaši novinari su na dobrom glasu.

Jednog takvog nam je drug Milanović “uvezo” za predsjednika hrvatskog novinarskog društva.

Rezultati su vidljivi, identični su vašim tu.

Totalni debilizam i zatupljivanja od-do.


 


 


 


 

Vozim motor a nisam bajker.....


 

Ne morate vi da uvozite, imate vi tamo i previse materijala, jedino ako nije zbog egzotike
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Obilazenje i preticanje treba UVEK da bude sa leve strane. 

Ne sudim, upozoravam. 

Milion puta mi se provlace sa desne strane dostavljači na skuterima. 

Nije redak slucaj ni kod drugih vozača dvotočkaša.Ne retko kritikujem i drugare sa kojima se vozam za preticanje i obilazenje sa desne strane. 

O bahatosti vozača GSP-a i putnika  ne zelim uopšte da trosim slova.Pustanje putnika u srednjoj traci jer ih mrzi da upakuju bus na stajaliste, nepropisno parkiranje vozaca automobila i onemogućavanje propisnog zaustavljanja autobusa, vruća pizza....sve su to mogući faktori nemilog događaja. 

Zelim im brz oporavak i pamet u glavu. 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

^ Ovo ne spada u obilazenje, koliko znam u gradu mozes da vozis levom i desnom trakom, nema brze spore... Koliko vidim na slici autobus je bio u levoj traci...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Не спада под обилажење ако се крећеш десном траком брже од онога у левој, у граду. То је једноставно кретање.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

U pravu ste...nisam se vezivao za konkretan slučaj.

Ovde nije bas sve nacisto a da mi znamo:

-neko sam otvara i iskace

-bus i vozac koji pusta putnike nepropisno u srednjoj traci(cest slucaj). 

Motorista po meni nije kriv u nastaloj situaciji. 

Sto se tice ravnopravne voznje u sve tri trake mozda vazi u Swiss  ili kod naroda gde postoji saobraćajna kultura.. ..ovde ima toliko tuljana da kada ugledaju parking ili pekaru, cesto za njih ne postoji desna traka.

Mislim,u pravnom smislu postoji i ovde ali nismo od gume..svrbi mnogo ispod gipsa dok se juri ta, nazovimo je, pravda. 

Ako peglas i zuris, zuri sa leve strane i ne osecaj se ravnopravo u desnoj traci na dvotockasu. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja