Jump to content

Moto Zajednica

Voznja bez dozvole

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 4 minuta, Throttle Addict je napisao:

meni je sasvim logicno

Iskljuci logiku ako neces u prevremenu peMziju :lol3:

Ja je ostavim kuci kada krenem na posao jer mi tamo ne znaci nista,mogu samo izludeti :jee:

Predlozio sam kolegi da okacimo blazujku na zid i tamo kacimo dopise pa neka stranke same citaju i shvate,ako mogu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Just now, bdada said:

Iskljuci logiku ako neces u prevremenu peMziju :lol3:

Ja je ostavim kuci kada krenem na posao jer mi tamo ne znaci nista,mogu samo izludeti :jee:

Predlozio sam kolegi da okacimo blazujku na zid i tamo kacimo dopise pa neka stranke same citaju i shvate,ako mogu. :)

Ahahhahahaha, razumem te u potpunosti, imam koleginicu koja ide sa samolepljivim blocicem i samo ostavlja porukice po ormanima, vratima, kucistima, do duse nije mi jos zalepila na kacigu :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 27 minuta, Throttle Addict je napisao:

Ima istine :D Kasno je sad, ali sutra cu bas pitati koleginice sa vozackih, znam da 2010. god. kad se sve to menjalo da su imale frku kako sta jer nisu imale detaljna upustva od strane MUP-a, pa verujem da su neke greske mogle tad da se provuku.
Iskreno, meni je sasvim logicno da pri polozenoj kategoriji A se odma upisu i ostale kategorije jer clan 195 stav 9 ZOBS-a upravo to potvrdjuje.

Nemoj pitati nikog ljubim te jer posle toga moze da sledi..... "mole se gradjani, koji imaju ovakvu vozacku dozvolu (slika) moraju zameniti za novom dozvolom u roku od mesec dana uz simbolicnih 2Krsd + jos nesto sitno"......... cuti, pusti, dobro je to :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Nemoj pitati nikog ljubim te jer posle toga moze da sledi..... "mole se gradjani, koji imaju ovakvu vozacku dozvolu (slika) moraju zameniti za novom dozvolom u roku od mesec dana uz simbolicnih 2Krsd + jos nesto sitno"......... cuti, pusti, dobro je to 
I svi vozaci A kategorije da ponesu svoje kacige da se utvrdi da li su homologovane :)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi

Kad smo kod "logike" : Drugar i ja polagali isti dan za A1(imali po 16god), polozili po starom zakonu. Medjutim kad smo predavali papire vec je kao vazio novi zakon. E sad, napunimo mi 18god i odem ja u SUP, uzmu mi vozacku dodaju A2 i vrate. Ode on i kazu mu da mora ponovo da polaze posto je to veca kategorija

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ljudi ovo je totalno rasulo, nema jasnih propisa i instrukcija, a i tamo gde ima česta je praksa da oni koji treba da ih sprovode rade drugačije jer su neobavešteni ili zato što "misle" da treba onako ili ovako, naravno niko nema to ni da kontroliše a kamoli da neko bude sankcionisan. Kamo sreće da je to slučaj samo u ovoj oblasti, već SVUDA, ne postoji ni jedna uređena institucija.

 

Ja se ovih dana mlatim sa RFZO-om nešto službeno, u situaciji sam da ne mogu da nadjem način da im postavim pitanje a da ga razumeju jer nemaju blage veze sa osnovnim pojmovima koje treba da imaju u malom prstu, znači rešenja problema nema ni u najavi. 

 

Što reče kolega "isključi logiku, ostavi je kod kuće", to je najbolje primenjivati čim izađeš na ulicu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Logika,zdrav razum,zakon ,propisi sve to nema blage veze s mozgom,ali.......pre par dana covek zaustavljen od strane policije,neregistrovan motor,ponistena vozacka dozvola zbog bodova,alkohol oko 1,5,rezultat 100k zbog dozvole+100k za alkohol+15k za neregistrovan=215k.Tako da kako je tako je ne treba se igrati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Just now, Zuba87 said:

Уф! Како је возио са 1,5 промила?

Heh, nije to nista druze moj, skoro sam isao u bolnicu da alkotestiram vozaca koji je izazvao saobracajku, naduvao 2.73 promila, krv je pokazala oko 2.9.
Pre par godina su kolege doveli dvojicu biciklista, jedan 4.40 drugi 4.54, to su nam rekorderi za sad :D  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07
1 minute ago, Throttle Addict said:

Heh, nije to nista druze moj, skoro sam isao u bolnicu da alkotestiram vozaca koji je izazvao saobracajku, naduvao 2.73 promila, krv je pokazala oko 2.9.
Pre par godina su kolege doveli dvojicu biciklista, jedan 4.40 drugi 4.54, to su nam rekorderi za sad :D  

 

Pa ti tvoji su za Ginisa.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Значи да кажем колеги који је приведен због насиља у породици (пребила га жена, а он приведен :) ), да се не ку*чи више са 2,28? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Just now, miki89 said:

 

Pa ti tvoji su za Ginisa.. :D

Svinjska daca bila a oni grmalji od 130kg+, jos se posvadjali, kazu nece vise da piju zajedno!
 

Docek 2016. 04:55h dve saobracajke, na prvu sam ja izasao, decko prosao kroz 4 dvorista i zakucao se komsiji u kucu, svi ravni i svi zivi i zdravi samo fasada poginula, ali druga saobracajka je hit.
Cujemo preko motorole da je voz udario neka kola, kontamo mi evo poginulih na 01.01. sa srecom u pm, zavrsili mi nas uvidjaj i ajmo u stanicu, ulazim unutra, dva IDIOTA sede na klupici i vriste od smeha a ne zna se koji je pijani, a ovi moji samo sto ne placu od smeha, sta se dogodilo!?
Vozac je "procenio" da moze da predje prugu i ako je rampa spustena, suvozac mu vice "PAZI VOZ" a vozac ga pogleda i kaze "Uteram ti skroz" da po gasu i udare u vagon!!! voz je inace prolazio uveliko!  

  • Haha 1
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07
4 minutes ago, Throttle Addict said:

Svinjska daca bila a oni grmalji od 130kg+, jos se posvadjali, kazu nece vise da piju zajedno!
 

Docek 2016. 04:55h dve saobracajke, na prvu sam ja izasao, decko prosao kroz 4 dvorista i zakucao se komsiji u kucu, svi ravni i svi zivi i zdravi samo fasada poginula, ali druga saobracajka je hit.
Cujemo preko motorole da je voz udario neka kola, kontamo mi evo poginulih na 01.01. sa srecom u pm, zavrsili mi nas uvidjaj i ajmo u stanicu, ulazim unutra, dva IDIOTA sede na klupici i vriste od smeha a ne zna se koji je pijani, a ovi moji samo sto ne placu od smeha, sta se dogodilo!?
Vozac je "procenio" da moze da predje prugu i ako je rampa spustena, suvozac mu vice "PAZI VOZ" a vozac ga pogleda i kaze "Uteram ti skroz" da po gasu i udare u vagon!!! voz je inace prolazio uveliko!  

 

Pa dakle teske budale.. Ovo me poceti na jednu anegdotu mog caleta..putovao je sluzbeno sa nekim likom koji ga je uzasno nervirao..i negde su prelazili prugu koja nije u funkciji.. i na kojoj stoji parkiran voz kao ukras... Tip zaspao pored caleta.. a cale stao na sred pruge i gleda u levo, i drma ovog tipa i pita ga e jel ide nesto sa desne.. tip kad je video voz u krupnom kadru onako bunovan, krece da kopa da izadje preko caleta na vozacevu stranu.. Kaze cale vratio sam mu za sve sto me je nervirao :D 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 10 minuta, Eraser je napisao:

Ja polagao proslo leto,imao sam samo AM i polaga za A,upisali mi sve i A1 i A2. 

 Nemoj da OFF-ujes,prica se o alkoholu :lol3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@Throttle Addict

 

Molim te, otvori novu temu i podeli malo tih crnih bisera i ovde; Priče Sa Terena; Opusteće rubrike vicevi i smešne slike. Šanse nema fikcija protiv ovakve zbilje.   :lol2::lol2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ajd i ja malo da budem ozbiljan :)

 

Drugar saobraćajac jednog vikenda zaustavi neku zastavu, unutra njih četvoro vidno raspoloženi (vozač i njegova riba, drugi lik i jedan moj školski), vozač naduva oko 3,5 promila, izvedu ga iz auta i odvedu u stanicu. Malo kasnije dobiju dojavu druge patrole da im je pobeglo vozilo, "neka zastava" :) sačekaju ga oni, zaustave, taj drugi lik sad seo za volan, naduva oko 4 promila. Odvedu i njega u stanicu,  tamo onaj prvi privedeni nešto bunca, gde mi je auto, gde mi je devojka.. Vrate se oni na pumpu gde su ostavili auto sa ovom ribom i mojim školskim. Prilaze autu, kad na zadnjem sedištu moj školski trpa ovu ribu :jee:

inače mi je rekao da ovde u stanici rekord u promilima drži jedna žena (4 i nešto, ne mogu da se setim tačno), vozila domaćica kombi u po bela dana :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
5 minutes ago, drs said:

@Throttle Addict

 

Molim te, otvori novu temu i podeli malo tih crnih bisera i ovde; Priče Sa Terena; Opusteće rubrike vicevi i smešne slike. Šanse nema fikcija protiv ovakve zbilje.   :lol2::lol2:

Hmmmm, da ti kazem u pravu si :) 

P.S. Sad se setih jos jednog pobednika, bezi covek meni i kolegi na 4 crvena i jedan STOP, na petom semaforu kolege sa "maricom" se poprecili i zaustavili ga, istrcavam iz kola i krecem da izvlacim lika koji je mrtav ali mrtva pijan i onako mirnog glasa kaze mi "Pa bato, sta ti je, ja sam mislio da ste hitna, cistio sam vam prolaz"

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
2 minutes ago, AndjeoPakla said:

Ajd i ja malo da budem ozbiljan :)

 

Drugar saobraćajac jednog vikenda zaustavi neku zastavu, unutra njih četvoro vidno raspoloženi (vozač i njegova riba, drugi lik i jedan moj školski), vozač naduva oko 3,5 promila, izvedu ga iz auta i odvedu u stanicu. Malo kasnije dobiju dojavu druge patrole da im je pobeglo vozilo, "neka zastava" :) sačekaju ga oni, zaustave, taj drugi lik sad seo za volan, naduva oko 4 promila. Odvedu i njega u stanicu,  tamo onaj prvi privedeni nešto bunca, gde mi je auto, gde mi je devojka.. Vrate se oni na pumpu gde su ostavili auto sa ovom ribom i mojim školskim. Prilaze autu, kad na zadnjem sedištu moj školski trpa ovu ribu :jee:

inače mi je rekao da ovde u stanici rekord u promilima drži jedna žena (4 i nešto, ne mogu da se setim tačno), vozila domaćica kombi u po bela dana :)

 

Ma nek se vole deca :D 
Imam ja tih dozivljaja sa posla, mogu do sutra pisati ovde :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 35 minuta, Throttle Addict je napisao:

Ma nek se vole deca :D 
Imam ja tih dozivljaja sa posla, mogu do sutra pisati ovde :D 

Tvojih dozivljaja ili tudjih? :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja