Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 750 K9

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ponudjen mi je ovaj motor u zameni za moj GS 1200 Adventure:

https://www.polovniautomobili.com/motori/11290943/suzuki-gsxr-750-hitno

2009-o godiste, registrovan do maja 2018-e.

Ako je neko zainteresovan za kupovinu ovog motora neka mi se javi, mogao bi da mu pomognem da dobije ovaj motor jeftinije, da bi odradili vrtesku utroje (novac=>GSXR=>GSA). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja kupio nedavno gixera 750... jbg.

IMG_1016 modified.jpg

IMG_1017 modified.jpg

IMG_1018 modified.jpg

IMG_1019 modified.jpg

IMG_1021 modified.jpg

IMG_1020 modified.jpg

IMG_1028 modified.jpg

IMG_1029 modified.jpg

IMG_1065 modified.jpg

IMG_1072 modified.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Јел могуће да је неко монтирао на релативно новијег гиксера Сава гуму? :staa2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
4 hours ago, VR46 said:

Јел могуће да је неко монтирао на релативно новијег гиксера Сава гуму? :staa2:

Stooo? U cemu je problem sa Savinim gumama? Ako je nova ili novijeg DOT-a, ako dobro drzi i ako je povoljna u nabavci, zasto bi bio problem sto je Sava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
1 hour ago, Mare70a said:

Sava-parizer

Michelin-pršuta

Sve je ukusno.... 

 

OK, ali me i dalje zanima: da li je neki dokazani nedostatak Sava pneumatika na motociklima, ili je u pitanju gadljivost na ime?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Laki stavio oglas-molbu ,veoma konkretnu,covek stavio kanticu od gixera,kao kupio sam jbg,a kantica raspad oldtimer,pa sve sa 108 slika ukljucujuci i selfie...Bem te zivote.:tras2:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Извињавам се колеги Лакију на Офу....;)

 

Па проблем је у томе што је то спортски мотор,који иде брзо,који мора да има добру гуму а притом кошта 5к... И сматрам да власник треба да стави неке од произвођача гума који су проверени.Друго је ауто,па можеш да ставиш било шта.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Prodavac Suze bi da kupi onaj moj GSA, ali uz zamenu, pa gledam ima li na forumu neko koga bi zanimao taj motor. Ja bi kolegi dotirao mozda koju stotku eu da se lakse odluci za taj motor, sve u cilju prodaje moje Bembare. Ja ne bi direktno menjao jer imam sina od 19 godina, kad bi ga video ne bi mogao da mu ga otmem vise

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja kad bi kupio nesto dovoljno jeftino, savrseno bi me bolelo da li ima na sebi drvene tockove umesto guma

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
2 hours ago, LuckyVladano said:

Prodavac Suze bi da kupi onaj moj GSA, ali uz zamenu, pa gledam ima li na forumu neko koga bi zanimao taj motor. Ja bi kolegi dotirao mozda koju stotku eu da se lakse odluci za taj motor, sve u cilju prodaje moje Bembare. Ja ne bi direktno menjao jer imam sina od 19 godina, kad bi ga video ne bi mogao da mu ga otmem vise emoji2.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

pa ako je samo sin problem, prodas coveku bembaru tvoju, a suzukija kod drugara u garazu i odma na oglas :) sin ne treba ni da ga vidi :) ne treba deca da znaju sta radi tata :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

@Lucky

 

Ako ti je za informaciju, imao sam ja GSXR 750 K8 i pre 5 godina sam ga prodao za 5500 cini mi se. Motor je bio u fabrickom stanju osim sto je imao ogrebotinu sa desne strane. Tada je bio star 4 godine valjda, ako i toliko. Ono sto zelim da kazem je da je 2012 goidne GSXR 750 iz 2002 ili 2003 godine kostao mozda 2000-3000 eur u top stanju.

 

Nemam pojma sta se to dogadja sa tim cenama motora, ali u jednom trenutku kao da je cena motora stala. Taj gsxr ce sledece godine imati 10 godina. Uskoro se zavrsava i L serija Suzukija, i krece M serija od M0, M1...

Da sam znao to ne bih pare drzao na stednji nego bih stedeo u GSXR-ovima jer im je cena cak i skocila pa bih i zaradio.

Problem je sto je dizajn tih motora po meni sjajan i onda ne izgleda da su ostarili i dalje izgledaju moderno pa je verovatno i zbog toga cena visa.

Generalno (s obzirom da sam imao, vozio, presao skoro 20.000km na gsxr-u) po mom misljenju meni taj motor vredi 3000e ili cak mozda i 3500e (ako ima sve fabricke delove, npr. nosac tablice orginalni, bla bla bla. Sve sto je zamenio i modifikovao).

 

Eto ti cisto neka informacija, da ti pomogne u odluci. Ako te zanima nesto u vezi gsxr-a pusti PP ako mogu da pomognem.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6302 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Motori iz prošlog veka, da ne kažem milenijuma imaju sumanute cene, pa zašto onda "noviji" ne bi koštali još jače?

Dok ne izumru tu neki motosaurusi i dok se ozbiljno ne poveća broj motocikala i korisnika, od pada cena nema ništa. U Srbijici će ovaj sport još dugo da bude ekskluzivna radnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

U pravu si treba uvek pljunuti po Srbiji i nama cak i ako se ti isti motori u Nemackoj, Austriji... prodaju za isto ili vise para nego ovde.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Motor ne postoji star. 

Ili je dobar ili nije.

Sto kaze kolega dvlns, preko su i skuplji.

Lucky, suza je kao lutka. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 1 sat, Mare70a je napisao:

Motor ne postoji star. 

Ili je dobar ili nije.

Sto kaze kolega dvlns, preko su i skuplji.

Lucky, suza je kao lutka. :takoje:

 

Ova ti je bogumi ko u Njegosa. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Preko ima neka logika, dobri motori su skuplji od onih krseva. Tako se može lako desiti da stariji motor bude dosta skuplji od novijeg, upravo zbog stanja.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 1/19/2018 at 6:34 AM, sashac said:

Laki stavio oglas-molbu ,veoma konkretnu,covek stavio kanticu od gixera,kao kupio sam jbg,a kantica raspad oldtimer,pa sve sa 108 slika ukljucujuci i selfie...Bem te zivote.:tras2:

Sta ces, neki uzivamo u manjim zadovoljstvima (citaj jeftinijim), a posebno su nam draga, a i ponosni smo kada ih sami sebi priustimo. I, usput, ne psujemo zivot, vec ga zivimo, uzivamo i ne trujemo okolinu.

Ajde sada budi malo pametan, ili se barem ponasaj kao da jesi, pa nemoj da odgovoris na ovaj moj post, da ne bismo nastavili polemiku, jer pokusavam da ti ne napisem sta stvarno osecam prema takvima, i onima koji te "plusiraju" zbog takvog stava.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 11 minuta, SHOKLA je napisao:

Sta ces, neki uzivamo u manjim zadovoljstvima (citaj jeftinijim), a posebno su nam draga, a i ponosni smo kada ih sami sebi priustimo. I, usput, ne psujemo zivot, vec ga zivimo, uzivamo i ne trujemo okolinu.

Ajde sada budi malo pametan, ili se barem ponasaj kao da jesi, pa nemoj da odgovoris na ovaj moj post, da ne bismo nastavili polemiku, jer pokusavam da ti ne napisem sta stvarno osecam prema takvima, i onima koji te "plusiraju" zbog takvog stava.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja