Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice za kofere za r1200gs

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 580 postova

laband, kolegajoš bolja stvar. Odštampaš ovako katovano(izrezano) i zalepiš na kofere. E pa preko toga(celog kofera i štampe) zalepiš PVC nalepnicu providnu, koja će štiti štampu a i kofer od grebanja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro
4 hours ago, king_julien said:

laband, kolegajoš bolja stvar. Odštampaš ovako katovano(izrezano) i zalepiš na kofere. E pa preko toga(celog kofera i štampe) zalepiš PVC nalepnicu providnu, koja će štiti štampu a i kofer od grebanja.

 

 

Mozda bi trebao da zastiti i taj pvc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

@laband, kolega pazi ovako. 

Mapu sveta tebi kater izreze bas kao sto je na pripremi (u bilo kojoj boji) i svaki detalj(kontinent ostrvo je posebno za sebe) zatim se preko toga zalepi prenosna folija koja sluzi da zalepis na neku povrsinu(u ovom slucaju kofer). Kada se to sve uradi onda se uzme PVC providna folija koja je u velicini kofera i samo se prelepi preko toga. Ako neko strucan radi, onda ne moze nista da se vidi, nikakve brazde,vazdusni mehuri i tome slicno.

PRIMERl: ja tu providnu PVC foliju korsitim da zalepim nalepnicu za registraciju koja je  stiti od nekih ostecena fizickih i vremenskih. Naravno PVC takva folija je i pravljena da spoljne uslove.

b2man, ako si hteo da budes ironican slobodno preskoci ovu temu i budi negde drugde. Kako znam nigde nista nisam lose rekao, vec samo hocu da pomognem coveku.

Ne pricam napamet, vec sve ovo pricam iz prve ruke jer su moji graficari

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 24.12.2018. at 8:23, 3OPAH je napisao:

rucni rad, teziste na VIDLJIVODTI:

 

2016-06-15 16.18.10.jpg

2016-06-16 19.58.55.jpg

2016-06-16 20.58.25.jpg

2016-06-16 20.58.47.jpg

2016-06-16 20.59.01.jpg

Gde si nabavio, i koja je cena ove reflektujuce folije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

davno je bilo, ali nije neka kinta foliju mi je izradio majstor za secenje folije po datim dimenzijama. ja sam napravio idejno resenje i definisao dimenzije, dao mu kofere i on je isekao i nalepio. cini mi se da je sve bilo oko 25e

folija je reflektujuca predvidjena za spoljno koriscenje.

vidljivost je povecana i danju, a nocu se vidi i kad se motor ne vidi, to i jeste bio cilj.

jesam li pomogao?!

;o)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pa sada, i jesi, i nisi. Mislio sam da znas neku radnju, prodavnicu konkretno, gde se ta folija moze kupiti "na metar", jer sam ja na par mesta pitao da mi odrade neke sitnice sa reflektujucom folijom, i trazili su mi cifre kao da su trebali raditi sa zlatnim listicima... A sve bih mogao odraditi i sam, da mi je te folije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
On 23.12.2018. at 18:05, laki je napisao:

Nesto novo komplet izlepljeni koferi za gs

20181223_132149.jpg

20181223_132055.jpg

20181223_132214.jpg

20181223_131946.jpg

20181223_132130.jpg

20181223_095555.jpg

jel možeš da mi pustiš pripremu za siluetu motora koju si zalepio na bočni kofer odozgo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure
Pre 20 sati, SHOKLA je napisao:

Pa sada, i jesi, i nisi. Mislio sam da znas neku radnju, prodavnicu konkretno, gde se ta folija moze kupiti "na metar", jer sam ja na par mesta pitao da mi odrade neke sitnice sa reflektujucom folijom, i trazili su mi cifre kao da su trebali raditi sa zlatnim listicima... A sve bih mogao odraditi i sam, da mi je te folije.

ok evo ovde sam govorio o adresama cenama,...

izvoli

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja