Jump to content

Moto Zajednica

Goes 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Veoma interesantan primerak po povoljnoj ceni. (2090 eura) Da li ga neko poseduje da se pohvali i da čujemo iskustva?

 

02.jpg

4d84d01525f0-800x600.jpggoes-g-125-gt-principal.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Izgleda dosta dobro Ali nikad nisam čuo za tu marku.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Kod nas ih prodaje CFmoto, ali mislim da je taj brend GOES zapravo francuski. 

Jedino što je možda malo glomazan za 125ccm, 250 bi mu bolje stajalo ali sigurno bi onda bila i drugačija cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Prosle godine sam ga video na sajmu, neki moji utisci su da su plastike jako lose, jeftine i sedise je jako neudobno i od loseg materijala izradjeno, skuter je velik ima lepu digitalnu tablu, na daljinu prelepo izgleda, kada si pored njega te plastike i sediste bodu oci :D cena  mu je bila koliko se secam blizu 2000eura imali su verzije samo sa vazdusnim hladjenjem. Koliko sam upucen CFMoto je proizvodjac. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Imaju oni verziju od 250ccm. Mislim da je 125 mala kubikaza za te dimenzije i tezinu. I mene zanima kakvi su jer daju povoljne kredite za njih, rata vec od 35e uz ucesce od 600-700 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

U svoj potrazi za maxi skuterom, ovaj mi skrenuo paznju.

Da li je neko od vas u medjuvremenu imao prilike da ga provoza? 

U Nisu ce za par dana biti neki lokalni car show, i najavili da ce biti dvotockasa. Pretpostavljam da ce biti i ovaj.

 

Ja bih voleo kad bi bio od 250ccm i vodeno hladjen. Bez obzira sto je kinez, ja bih ga kupio momentalno. Trenutna cena je od 1700-1900e, novi koji nisu prodati u 2018 i 2019 god. Ali su svi 150ccm vazdusno hladjeni, sto meni "ne igra" . Msm da je i to glavi razlog sto se ne prodaju bolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Model gt efi,sa elektronskim ubrizgavanjem je u bg sad 1790e,sto je bas povoljno za nov skuter,na slici deluje prelepo,sa digitalnim displejom,led svetlima,dosta prostora ispod sedista,parkirnom kocnicom i jos dve pregrade ispod volana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Postoji i verzija sa 250ccm, bila je u ponudi ranije ali sad nema na sajtu, samo 125ccm.

Malo cudno zvuci 15ks iz 125ccm, bice da su malo slagali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Nema taj GOES nikakve veze sa CF MOTO.

CF MOTO JetMAX 250 su imali u ponudi ranije i imao sam prilike da ga vozim i taj skuter je OK.Mane su mu sto je nizak i ruzan(stvar ukusa) i ima neke kineske gume koje malo cvile pri kocenju kad je bas vrucina i los kontakt na glavnom osiguracu pa je umeo da ostane bez struje iz cista mira ali se to lako resavalo.. Ali ne biste verovali koliko taj skuter dobro ide, ja sam posle Pjadja 250 ie seo na njega i bio sam odusevljen.Motor mu uvek pali iz prve, lepo i mirno radi bez ikakvih problema.

A sto se ovog GOES-a tice, klasicno nasminkano kinesko smece.Bolje uzmite polovnu Hondu PCX 125 za te pare.Jeste GOES veci, to mu je i jedina prednost, ali svakome bih savetovao da prvo ode uzivo i opipa PCX-a pa onda nek ode da vidi GOES-a.Nije uvek novo bolji izbor.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Čini mi se da ima na YouTube recenzije bolje reći video napravljen na ovom skuteru. Napravio ga je neki MOTORAŠ, vloger iz Bačkog jarka. E sad, njemu su sigurno platili da to napravi i objavi. Ima i video sa još nekim CFMOTO. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Jesam ,probao sam ga na kratko, ne ide nista posebno, sam utisak je da deluje bas loseg kvaliteta. Imaju problema sa dronjavim konektorima pa struja hoce da zeza, na jednom je procurelo ulje na kocionom klipu u klestima posle dva dana voznje, na dva komada rucica kocnice je pocela da zapinje.

Karburatorske verzije ne mozes da namestis da imaju normalan ler, ili se gasi kad se zagreje ili bude previsok ler gas, na jednom je pukao kais na 1000km pa ti posalju nov u garanciji a on ne odgovara.

Na jednom smo radili redovan servis posle kog je iz cista mira izgubio varnicu.

Sve u svemu, to su "sitnice" koje se resavaju.

Ali za mene su to stvari koje NE ZELIM da mi se desavaju i bas zbog toga kupujem nov motor.

Kad si ti imao takve probleme na tvom Libertiju ili bilo ko na skuteru koji je placen 1700e i da li bi ih tolerisao jer se popravljaju u garanciji pa makar te ne kostali para vec "samo" izgubljenog vremena.

Eto , ja ga zbog gore navedenih problemcica ne bih preporucio.

Kakvi li ce tek biti kroz dve godine ekspoatacije i sa nabavkom delova za iste, ne zelim ni da razmisljam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Bio sam na niškom sajmu... Bilo par elektricnih skutera, a reklamirali da ce biti i dvotockasa... Msm jes bili, ali elektricni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja