Jump to content

Moto Zajednica

Mil-tec US tactical desert boots

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

10 tj 44 mada po meni 43,5. Cm-28.5.  Speed lace, cordura. Anti swat lining. Pertle poliester.ojacani djon prsti. 4000 din. Us army. 0637716465

F3ED11CF-C015-4808-9FAC-C828861FD555.jpeg

FBEBA1EB-AFDB-42D0-A1C0-9257CF5FA6A5.jpeg

A6CBB64A-AF66-4395-98EB-FF04C925A874.jpeg

6653D886-665E-4230-B4FE-6780D5041BDE.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Ovakve cizme nemaju smrt, trajace ceo zivot. Americka vojska je jako rigorozna u pitanju kvaliteta. Onaj ko ih kupi nece morati da birne nikada. Ja imam belleville vec 7 godina isto desert model i vodonepropusne, i matterhorn zimske vec 18 godina. Mislim da necu vise kupovati

Na ove desert modele, guma odozdo je specijalna i ne moze se ostetiti i ako ides po makadamu i kamenja celo vreme. Sve ostale cipele koriste obicnu gumu i naravno pocepa se jako brzo i pocinjes da nalazis kamencice u cipelu, a to boli :( desilo mi se na zalost.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala eto i ja nesto naucih.... guma je tvrda kao kamen a opet ima neku elasticnost... ja magnumke trosim godinama jer su pravi 45... ovi su mi oci bile vece nego pamet nisam ih probao jer je 10 moj broj medjutim tek kuci pogledam size chart probam i smorim se.... znaci kupac ih dobija za iste pare za koje sam ih ja juce kupio...  deluju zaista mocnoi izdrzaljivo a mogu prodju i kao kanadjanke...koji gaf;(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ps ako se nekom svidjaju zaboravio sam, jedna crvena gore dole stvarno nije problem, nit cemo osiromasiti nit se obogatiti ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja