Jump to content

Moto Zajednica

MSP

Recommended Posts

• Ne silazi, 5563 postova

Imam problem sa narucivanjem preko motorcycleparts.eu . Drugar je danas hteo nesto da mi raruci za motor, kada klikne make payment jednostavno se nista ne desava. Niti su neka polja obelezena da nisu popunjena-a jesu sva, prihvaceno sve, ali jednostavno nece. Sta probati, neki drugi browser? Da li je neko narucivao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• GONIČ KLAVIJATURE, 463 postova
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300

Vrlo moguce da je do browser-a, npr D3Go nije hteo na svim da radi... Proveri i adblock, mozda taj sajt zahteva da adblock bude ugasen, ili jednostavno probaj sa drugim browser-om.

• Drug član, 2724 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i CE

Pošalji meni link sa tim sto to treba pa ću ja proveriti

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

12 minutes ago, Savan said:

Pošalji meni link sa tim sto to treba pa ću ja proveriti

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

On je narucivao meni iz SK. Za Louis sve ok ovde neki problem, mozda je i do njegovog kompa. Artikli su dostupni itd...

• U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Moze da se desi da polje za CVV kod nece da prihvati ako je popunjeno preko numericke tastature. Da stvar bude konfuznija polje deluje kao da je popunjeno ali u njemu pisu citljivi brojevi a ne zvezdice kao sto bi trebalo. Zbog tako "kao" popunjenog polja ti ne dobijas upozorenje da treba da ga popunis a prilikom pokusaja procesuiranja transakcije podatak u tom polju ispadne neispravan. Zbog toga ovo polje uvek treba da se popunjava redovnim tasterima za brojeve (onim u gornjem redu na tastaturi), nikako preko numericke tastature... Pa eto probaj i to...

• Svrati ponekad, 334 postova
  • Motocikl: Yamaha Diversion

Jel hoce neko meni, tehnicki i elektronski nepismenom da objasni, moze li se iz Majke Srbije narucivati sa ovog sajta i pod kojim uslovim? I ako nije tajna, zasto si ti isao preko Slovacke? Pozdrav i hvala

9 minutes ago, VukMar said:

Jel hoce neko meni, tehnicki i elektronski nepismenom da objasni, moze li se iz Majke Srbije narucivati sa ovog sajta i pod kojim uslovim? I ako nije tajna, zasto si ti isao preko Slovacke? Pozdrav i hvala

Koliko vidim moze iz Srbije. Ja sam narucivao zato sto ne mogu sa ovom mojom debitnom kupiti ali uzecu visu za kupovinu preko neta uskoro. A drug dolazi na prolece pa ce poneti.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja