Jump to content

Moto Zajednica

Mirijevo-Trebinje-Korcula--Sarajevo... Mirijevo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Lipo slikano i napisano, pa evo i par dodataka: 

kafic sa nadrkanim konobarom je Bella vista, i pogled je kao na slici, ali osim toga nema nista. 

U Orebicu nisi stao na poll position, nego na traku sa koje se lokalci okrecu na parkingu. Red za trajekt je 10m lijevo od tvog motora . Drugi put cekaj u hladu ispred znaka kraj te metalne ograde. 

Nisi jeo hobotnicu, nego sipu :-)

I drugi put se javi kad dodjes na Korculu :-)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

E jeste, Bella vista, kao sto kazes samo dobar pogled

 

U hladu i jesam bio, motor sam  samo stavio na pocetak reda, auti bili iza mene.

 

Hobotnica, sipa, lignje ... za mene iz Sumadije je sve to isto :D

 

Na Korculu dolazim ponovo sigurno :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Kao što spomenuh ranije, bravo za ovaj "duo" putopis, Dare i Paja su što rečima, što slilkama dočarali jedan nemali put, jedan mnogo lep doživljaj. Ja lično, nisam bio u prilici videti mnoga od tih mesta, naravno voleo bih, samim tim su utefterena za neke buduće destinacije. Jer, dok sam to ne doživiš, nikako ne treba da sudiš. . .
Još jednom veliko HVALA momcima za ovo punjenje baterija preko ove dosadne zime. . .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
On 1/12/2018 at 18:15, PaPaja je napisao:

U Trebinju sam prvi ali definitivno ne i poslednji put, mnogo mi se svidelo a i svima ostalima.

 

Grad je lep, utisak je da su svi opusteni, a devojke su najlepse od svih gradova u kojima sam bio.

 

Parkiramo se na trgu u pesackoj zoni, svima je to tamo izgleda normalno, niko nas ne gleda popreko, deca se igraju, ljudi setaju i gledaju motore.

 

I jos jednom da naglasim: u Trebinju su najzgodnije  devojke, prirodne i opustene.

 

 

Posle kafe i piva, krecemo u potragu za nekom hranom. Odlazimo do Starog grada i nalazimo restoran sa dobrim i jeftinim rostiljem. Razvaljujemo se od hrane a i od Nektar piva .

 

5a58ec9f401e0_korcula1179.thumb.jpg.344443ac9ad529877a8f8d7f95c64c1e.jpg

 

 

Kasnije  idemo da nadjemo nesto slatko( za jelo), pa odlazimo do kafica/ poslasticarnice gde sluze ogromne sladolede sa svim i svacim po takodje veoma povoljnim cenama.

 

Siti i zadovoljni odlazimo do smestaja i padamo  u krevete dok napolju pocinje kisa i oluja a malo i nestaje struja.

 

Mi se ne uzbudjujemo mnogo oko toga i uopste ne mislimo na Dareta i Milosa koji u tim trenucima zapocinju svoju dramu na Ostrogu.

 

 

 

 

 

 

 

100% tacno, dijelim tvoje misljenje! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Sve pohvale za momka koji vam se pridruzio i verovatno je bila cast upoznati ga. Svaka cast, odlican video.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Pozdrav ekipi pogotovo Bobiju Krofni :D  Samo da dodam jedan info. Ako čete još kojim putem na Korčulo, obavezno treba provozati do Vele Luke. Nov, širok asfaltan put pun pravih krivina, dugačak nekih 40 + km za čisto uživanciju. Prošle godine smo sa ekipom  4 puta prevozili daj deo u oba smjera. Fenomenalno i zaista preporučujem. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016
Pre 10 sati, Maxster je napisao:

Pozdrav ekipi pogotovo Bobiju Krofni :D  Samo da dodam jedan info. Ako čete još kojim putem na Korčulo, obavezno treba provozati do Vele Luke. Nov, širok asfaltan put pun pravih krivina, dugačak nekih 40 + km za čisto uživanciju. Prošle godine smo sa ekipom  4 puta prevozili daj deo u oba smjera. Fenomenalno i zaista preporučujem. :D

hvala na reklami za moje malo mjesto :-)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016
On 1/18/2018 at 13:29, PaPaja je napisao:

 

 

U hladu i jesam bio, motor sam  samo stavio na pocetak reda, auti bili iza mene.

 

U pravu si , opet sam pogledao sliku, vrlo cudan kut slikanja koji me zbunio. Ipak si na prvom mjestu . moja greska.Pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Rekoh ja, jos onomad, vazno je da su drugari u plavom sve to lepo napisali, zaveli i...zaboravili vec...ocekivano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Jednom sam proveo odmor  na Pelješcu i prve komšije su nam bili ljudi u godinama koji imaju svoju vikendicu tamo. Čika Braco i njegova supruga(zaboravih kako se zove)su muslimani,rođene Sarajlije i divni ljudi. Rekoše mi da skoro čitavu godinu provode na Pelješcu jer se Sarajevo sve više radikalizuje i njih koji nisu neki islamisti nego normalni ljudi sve više prozivaju i napadaju. "Nije,dijete moje,Sarajevo više ono što je bilo.Došli neki zli ljudi i uzeli mu dušu. Sad se ni mi tamo ne osjećamo lijepo.Obiđemo stan 2 puta godišnje,vidimo djecu i  vraćamo se na Pelješac...",rekao mi je sa nekom tugom u glasu taj čika Braco.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja