Jump to content

Moto Zajednica

Mirijevo-Trebinje-Korcula--Sarajevo... Mirijevo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Posle raspakivanja Milos odlazi do Budve nekim poslom, a mi odlazimo prvo do prodavnice po
pivo a onda na plazu.


Iako se inace svi trudimo da nosimo punu opremu, u morskim uslovima se ponasamo dosta
opustenije - ne preporucujem ali priznajem.

 

5a5b5b9df2305_112(1).thumb.jpg.06cf3142901e9574495c087415c58878.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Plaza ustvari i nije nista posebno, vise je kej gde se vezuju camci, kupamo se, pijemo pivo za
opustanje i lepo nam je.


Popodne smo ogladneli, jedan restoran izgleda primamljivo, odlazimo i rucamo bas dobre
lignje, cene su malo jace posto tu dolaze razni neki turisti sa skupim jahtama ali je sve bilo
stvarno ukusno.


Predvece odlazimo do smestaja, i dogovaramo se sta bi dalje.
Imamo okvirni dogovor sa Saletom da se vidimo u Budvi, takodje dobijamo  jos neke pozive iz
Budve da dodjemo.


Dare i Milos se razmisljaju da li da krenu, skoro da su odlucni da hoce ali su umorni.

Ja sam odlucan da mi ne pada na pamet nigde da idem i da cu da popijem pivo i zaspim.

 

 

A Bobi? Bobi vec hrce u dnevnoj sobi 

 

 

 


Na kraju smo svi zakucali i nismo mrdnuli do ujutru, osim Milosa koji se vise puta budio i
pokusavao da izoluje sobu u kojoj su on i Darko spavali od druge u kojoj smo bili Bobi i ja.


Ne znam zasto se budio, Bobi ja nismo culi nikakvo hrkanje.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

5. dan

Budimo se rano, pakujemo brzo, placamo smestaj i odlazimo.

 

Danas je dan za put do Sarajeva, malo naokolo kroz par drzavica.


Za pocetak je plan idemo do trajekta Lepetane-Kamenari pa uz more do granice sa Hrvatskom.
usput cemo negde doruckovati i popiti kafu.

 

Laganom voznjom dolazimo do trajekta i prelazimo, jos sunce nije pocelo da greje.

 

 

Webp.net-resizeimage.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Posle trajekta trazimo pekaru i doruckujemo naravno - burek sa mesom.

  (burek  je samo sa
mesom ostalo su pite -_- )

 

Posle Igala a pre granice je neki bajkerski kafic, svracamo na kafu.

 

Idemo ka granicnom prelazu Debeli brijeg, a tamo prilicna guzva, nekoliko kolona.

 

Razdvajamo se i provlacimo pojedinacno, niko se ne buni, osim crnogorskog carinika koji se pravi pametan.


To je inace jedini put kad smo imali neke prigovore od strane carinika/policajaca na
prelazenje kolone.

 

 

 

Tu upoznajemo Danijela, profesora harmonike, Hrvata/Slovenca koji putuje sam na BMW-u.
Bio je nekoliko dana u Srbiji ali ne moze vise da izdrzi rostilj, alkohol i pevaljke pa se vraca
malo u dezelu da se stabilizuje.

 

danijel.jpg.b474b5ba16bec9ec55b40ffe3594c9b6.jpg

 

 

 

Svi zajedno nastavljamo lepim putem do Dubrovnika, upozorava nas na radare, vozimo u
pocetku opreznije ali nas dobar put ipak vuce i vozimo ipak maalo brze :moto2:

 

U Dubrovniku puuno motora, parkinzi su puni, malo smo se pogubili, Darko i ja smo skrenuli na jedan parking a ostali otisli pravo na drugi ali se kasnije nalazimo i idemo do pumpe. Tu Milos ima malo problema jer u Hrvatskoj nigde ne primaju eure pa mora da trazi banku da zameni pare.

 

5a5b80181690e_Webp.net-resizeimage(1).thumb.jpg.e3761fb1defed55d3528b0a448944e8b.jpg

 

 

5a5b801f16b84_Webp.net-resizeimage(2).thumb.jpg.a5ca5cd985816256a7514569c7f336e2.jpg

 

 

 

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Suzuki GSF 600S

Svaka cast na putesestviju, samo me zbuni ovo sa burekom. :D U  Bosni važi pravilo da burek može biti jedino ako je sa mesom, a da su ostalo pite, valjda :Bokilic:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Idemo nazad prema Trebinju ali sada malo okolo, malo se i gubimo u nekoj industrijskoj zoni, ali brzo izlazimo na put preko Rijeke dubrovacke, ponovo Ivanica granicni prelaz, prelazimo opusteno. 


Ponovo malo slikanje jer je iznad granicnog prelaza ka Trebinju mnogo dobar pogled.

 

5a5b859aad095_Webp.net-resizeimage(3).thumb.jpg.5ee0555e7c6783052c17ec8ba12a5dfe.jpg

 

5a5b859e7cfe2_Webp.net-resizeimage(4).thumb.jpg.ae0b909c42f50301e830469409a1eb14.jpg

 

5a5b85a393866_Webp.net-resizeimage(5).thumb.jpg.de3e99cbfc6ce2e221a3433c8933e9b4.jpg

 

5a5b85a8565b4_Webp.net-resizeimage(6).thumb.jpg.31108d7fc1e7fb81fdd5a5775f511ee6.jpg

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

U Trebinju se tankujemo na pumpi dok Darko odlazi da proba da pronadje svoju zaboravljenu trenerku.

Posto nije bas uspeo krecemo ka Mostaru.

 


Sa leve strane vidimo primer novih bogatasa i njihovog smisla za lepo, covek ladno napravio dvorac...
Nisam stajao i slikao iz principa 

 

 


Ali zato put mozda najbolji do sada, prvo dugacki pravci sa zanimljivim predelima sa leve strane.

 

0-02-04-1804717342d95b5fc1c5ffcf0458ef0734b5d42d68aab05f5bc91e52ccfb26f7_full.thumb.jpg.a26c371546951f619331d1820b50860d.jpg

 

0-02-04-3fe1dc9b44d05acb44f965fe992e56cc486f3a831b36341b1143d7e4d6e8ebd1_full.thumb.jpg.026d999bb6bc4bbcb7f861d04c528e02.jpg

 

 

Ovaj deo puta mora da se ponovi prvom prilikom...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Kasnije pocinju krivine, koje mame da se vozi malo brze. 


Nema puno saobracaja tako da se malo primamo i pocinjemo da jurcamo.


U daljini vidimo oblake ali je kod nas suncano, asfalt je dobar tako da svi malo dodajemo gas.  :moto3:

 


Toliko je bilo dobro da nismo uopste stajali i slikali nego smo samo vozili, zato nema slika sa ovog dela puta.


U jednom trenutku sam video na retrovizoru da nam se na kraj kolone prikacio jos jedan motor.

 

Svi smo u trenutku pomislili da je neki presretac koji ce malo da nas snima pa ce da nas pohapsi  :zbunjen:


Ali se nista ne desava pa peglamo dalje.

 

 

Negde pred Mostarom vidimo da je tamo nebo crno, vidimo i neki levak oluje u daljini kao na filmu.

Stajemo na jednoj pumpi da obucemo kisna odela jer vidimo koliko je sati  :ph34r:

 

 

Tu upoznajemo lika za kojeg smo mislili da je presretac.

To je Dejan, Dex, nas covek koji zivi i radi u Linz-u a dosao je da se provoza po Sloveniji, Hrvatskoj i Bosni i sada ide u svoju rodnu Derventu.

 

 

 

dex.thumb.jpg.80af6e475143695483a62863deb2b560.jpg

 

 

 

Primamo ga u drustvo i krecemo spremni za kisu ka Mostaru.

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

A u Mostaru potop...

 

 

Kisa lije, kolone automobila, guzva, provlacimo se, prelazimo kroz jezera vode.

 

Vidimo da nema sanse da bilo sta obidjemo u Mostaru, samo pokusavamo da prodjemo kroz grad i da se iscupamo iz guzve.


Samo gledam Darka ispred mene kako se se muci da se sa bocnim koferima provuce izmedju dve kolone.

 

Gladni smo, i jedva cekamo da stignemo do Jablanice, jer smo culi puno prica o jagnjetini i jedva cekamo da probamo a i da se sklonimo negde na suvo.

 

Na brzinu se dogovaramo da u stajemo u prvu kafanu koja izgleda o.k.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3971 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Baš mi se sviđa ovi putopis.

Jedan razlog su Korčula, Pelješac, Dubrovnik i prekrasna priroda kroz istočnu Hercegovinu, susreti sa nepoznatim ljudima...

Drugi me se još više dojmio, to je tvoje duhovno iskustvo koje si doživio u Manastiru.

Zbog toga mi je posebno drago.

Doživljaje te vrste je teško opisati riječima.

Pozz

 

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

cuveni bajkerski kafic koji Paja pomenu, zaboravi naziv, mozda ga neko prepozna

IMG_20170726_093620.jpg

 

Dubrovnik pun turista

IMG_20170726_115256.jpg

 

pa ja bi tacno poludeo od toliko stepenika

IMG_20170726_115318.jpg

 

opasan jakim zidinama

IMG_20170726_115512.jpg

 

Zanimljiva stvar se dogodila na prvom granicnom prelazu sa BiH, Paja i Bobi samo sto su prosli, te nailazimo Milos i ja, stajemo i predajemo dokumenta. Dok cekamo, sa desne strane iza mene tj izmedju Milosa i mene, pojavljuju se dve crnooke devojke, pricaju nesto i provalim da nisu odatle, okrecem se i imam sta da vidim.....prelepe su, trasss po glavi onako na prvu.

Od glave do pete, sve na svom mestu, crne duge kose, jos crnje oci, lepi beli zubi pa kad su nam videle tablice jos lepsi osmeh....keze se one, kezimo se mi, svima lepo a kako i nebi, carinik vraca dokumenta......ma kaka dokumenta mislim se u sebi, lupi mi sestro pecat di mislis da treba, necu se buniti.

 

Jedna se zove Maja, druga Ivana, inace su iz NS-a i nisu same al nisu ni sa momcima, drustvo im prave jos dve drugarice koje ih cekaju na plazi a one su posle babi po lek izgleda.

Jao jao pa i nas je 4-oro, tiihhhh taman, mislim se u sebi.

Dosle su da se zezazju, provedu, vidi se u ocima koliko su mlade, mozda 21, 22god. lepe ma prelepe, zategnute do bola, nije lako drzati normalnu facu al zatoooo misliiiii, misli kao u malog deteta kad treba da napravi neku pakost.

 

Nego momci odakle ste vi, pita Maja?

Mislim se u sebi "sta me pitas sestro slatka kad si videla tablicu" pa taman da joj kazem, presece me....

Znam znam, vidim, Bg momci, otkud ovde, kad ste dosli, jel ste na plazi?

Ooopaa bato, previse pitanja odjedared, koliko nama nije sve jedno toliko ni njima izgleda.

Odmerava sediste suvozaca, vidi da bi se lepo uklopila u ambijent, voli vetar izgleda, ma da se ni ja ne bi bunio.

 

tad mi prodje kroz glavu....... crne kose, raspletene bujne, mrsile su......

 

Iz Bg-a spustili se do CG kazem lepoj Maji, videli sta nas je zanimalo i evo nas sad ovde sa vama, pa nastavljamo dalje, idemo do Sarajeva.

 

Jel Sarajevo gde je nekad bilo, il se mome srcu ucinilo.......

 

Pevam ti ja sve u 16, taman pomisli kako je lepo biti bajker, putujes, krivine, novi ljudi, nova sreca, more, lepe cure, plaza, njih dve vec bile pecene al dzaba, sve dzaba, pada u vodu, jbg vise srece drugi put Atanackovicu i tebi Milose, misli se Sudbina.

Hebiga, ovde nismo imali srece...... sta da se radi, nereseno 1:1, opet je neko umesao prste, moramo poci, pozdravljamo se i odlazimo.

 

Put me zove moram poci, snijegovi su okopnjeli............

 

odmah posle granice

IMG_20170727_081646.jpg

 

Paja pokazuje da ce snajka biti iz tih krajeva (drzimo ga za rec) e neka vala

IMG_20170726_220046.jpg

 

Losmijeva ladja

IMG_20170727_081542.jpg

 

v1_11468.jpg.f370b20e2a941d15b5dab25c019b338f.jpg

 

 

............

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

@Satelis

ime kafica je jednostavno "Bikers" prosao i ja tuda par puta ali nijednom nisam stao na zalost :( Zato nadoknadio u onaj u Budvi.

Evo Bikers-a: https://www.google.com/maps/@42.4551468,18.4976567,3a,75y,150.22h,81.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssUwuSwGXbvZfK5prKzkRPA!2e0!7i13312!8i6656

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Pozdrav drugari , lep putopis,ocekujem nastavak ... 

Sedeli smo zajedno u mojoj kafani "Konak" u Negotinu, nadam se da se secate , samo sto je vasa ekipica bila malo brojnija nego ova sada .  

 

Sve najbolje ... 

 

Svi ste vi Beogradjani samo je Bobi Jagodinac ... :D:D:D 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: BMW R1200 GS
1 minute ago, PaPaja said:

Pozdrav drugar, naravno da se secamo kafane :)

 

Moramo ponovo da dodjemo

 

 

negotin.jpg

Naravno , ocekujem vas, ali ovog puta malo na malo duze ... pozz 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 13 sati, el classico je napisao:

Baš mi se sviđa ovi putopis.

Jedan razlog su Korčula, Pelješac, Dubrovnik i prekrasna priroda kroz istočnu Hercegovinu, susreti sa nepoznatim ljudima...

Drugi me se još više dojmio, to je tvoje duhovno iskustvo koje si doživio u Manastiru.

Zbog toga mi je posebno drago.

Doživljaje te vrste je teško opisati riječima.

Pozzz

 

Kao sto rekoh, ima neceg to je definitivno. Mom bratu od strica, koji zivi prekoputa mene, desilo se takodje nesto, mnogo, mnogooo lepse.

Procitaj moj post u Ovoj temi (ispod SRBSOFER-ovog posta) i sve ce ti biti jasno.

 

Pre sat vremena, vortex4borg je napisao:

@Satelis

ime kafica je jednostavno "Bikers" prosao i ja tuda par puta ali nijednom nisam stao na zalost :( Zato nadoknadio u onaj u Budvi.

Evo Bikers-a: https://www.google.com/maps/@42.4551468,18.4976567,3a,75y,150.22h,81.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssUwuSwGXbvZfK5prKzkRPA!2e0!7i13312!8i6656

Bravo, to je to.

 

pre 33 minuta, pismiga je napisao:

Pozdrav drugari , lep putopis,ocekujem nastavak ... 

Sedeli smo zajedno u mojoj kafani "Konak" u Negotinu, nadam se da se secate , samo sto je vasa ekipica bila malo brojnija nego ova sada .  

 

Sve najbolje ... 

 

Svi ste vi beogradjani samo je Bobi jagodinac ... :D:D:D 

Secamo se, odlicna klopa, preporuka....prvom prilikom eto nas.

 

Pajo cepaj dalje, lepo je podsetiti se i te kakvog ugodjaja :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Kisa pada, mi gladni sa navucenom kisnom opremom prilazimo Jablanici.

 

Odmah da priznam da sam ja isao prvi.

Vozim i zveram okolo u potrazi za dobrom kafanom, malo posle izlaza iz tunela vidim sa desne strane nesto.

 

Izgleda skroz pristojno, veliki restoran, puno automobila sa raznim strani registarskim tablicama, ispred se okrecu raznjevi sa pecenim jaganjcima, sa druge strane vidim i terasa nad jezerom...

 

Stajem ispred, ostali me prate, silazimo sa motora i raspakujemo se.

 

Na ulazu nas ceka konobar, pitamo odmah jel moze rucak, jagnjetina, kaze naravno, vruca, izvolite na terasu...

Ulazimo na terasu a tamo...

 


Malo neobicna atmosfera.
Puno je gostiju, pretezno valjda porodice, koju cine po jedan do dva muskarca sa bradama i vise zena i dece.


Zene su sve slicno obucene, bar meni tako izgledaju .

 

 

korcula 1229.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Da sam imao vremena da pogledam na net-u o cemu se radi verovatno bi trazili drugu kafanu:

 

 

--Restoran “Prenj” koji je drugačiji od drugih, restoran u kojem se ne prodaje i ne služi alkohol, restoran sa halal mesom. U sklopu restorana nalazi se mesdžid u kojem osim gostiju koji žele obaviti namaz...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Pazite se tog sa sedom bradom , ja veceg svalera ne videh u svom zivotu. Kidise i ne odustaje 🤣🤣🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700


Vidim odmah da nas svi malo cudno gledaju, ali tesim se da se ja to tripujem i da sam ipak seljak koji nije navikao na druge kulture i obicaje.
Gledam ostale i vidim da su svi malo zbunjeni.

 

Trudimo se da budemo normalni i mirni, iako imamo utisak da svi gledaju u nas.

 

Dolazi konobar, prijatan i ljubazan, narucujemo pecenje i salate.
Pita sta cemo za pice?


Kada sam rekao pivo opet za trenutak kao da su svi ucutali i pogledali u nas, nisam odmah ukapirao o cemu se radi dok konobar nije kratko i ljubazno objasnio:

 

Ne sluzimo alkohol.

 

Sta da se radi, uzmemo sokice i pocnemo da jedemo, nesto mi ni jagnjetina nije bila ukusna, verovatno zbog svega toga.
Jedem i gledam Deksa koji se skinuo u majicu i njegov krst oko vrata i pitam se jel to verovatno prvi put da se vidi tako nesto na ovom mestu.
Probali smo i da se slikamo malo ali izgleda i to nije bas preporucljivo.

 

 

 

korcula-1235.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Gledaju oni nas, Bogme gledamo i mi njih, nekako svi mi lice jedni na druge, kao da su braca najrodjenija. Isti stil, iste face, oci, brade, mali i nabijeni.

Od zena mozes samo oci videti i to ako uspes, vesto skrivaju svaki detalj, muskarci tiho pricaju dok zene gotovo da cute.....meni drago sto sam tu, nikad bio nisam, istovremeno cudan i lep prizor, valja se stopiti sa sredinom sto nam bas i ne ide od rukeo koliko god se trudili.

 

pomenuti restoran

IMG_20170726_164200.jpg

 

pogleda sa terase je sik-fantastik

IMG_20170726_164239.jpg

 

Kraickom oka, posmatram zensku populaciju kako ruca..... levom rukom u laktu je naslonjena na sto/astal, desnom rukom drzi pribor za rucavanje, levom rukom podigne hidzab, desnom ubaci hranu, spusti hidzab i tako za svaki zalogaj u krug.

Pokreti su lagani, umereni, ritual uigran.....probah sebe da zamislim u toj ulozi, ne ne, ne ide nikako....respect prema njima.

 

Napolju pocinje da se razvedrava, cak se i sunce probija na trenutke sto nas momentalno baca u razmisljanje da se vratimo i vidimo Mostar.

No radovanje nije dugo trajalo, ponovo i iznova se navlace sivi oblaci, teski preteski, nose veliki teret.....smorrrr

Ostavljamo Mostar nek odmori, gaze ga turisti punom parom uzduž i popreko, videcemo se drugi put, nekom drugom prilikom.

 

Nas saputnik koji se prikljucio, ispao je veliki dzek, smeker i ovog puta mu se zahvaljujem na tadasnjem druzenju, imao je gadnu povredu ramena, steta je isplacena ali rame je pretrpelo trajno ostecenje.

Ne rekavsi nista sem da ide do toaleta, mi da mu pricuvamo stvari, gosn Dzek je otisao i platio ceo račun, hvala jos jedared, oduzicemo se prvom prilikom......pakujemo se, palimo masine i odlazimo a ja ovog puta zaboravljam krpu koju sam koristio za vizir, lepo od mene....tamo trenerka, ovde krpa.....sta je sledece pitam se ja 

 

 

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Dejan je odusevljen restoranom, verovatno nikad pre nije bio na ovakvom mestu a nikad nece ni biti.
Toliko je srecan da placa sve, ne pita za cenu, pakujemo se i odlazimo.

 

Stvarno nismo imali nikakvih problema, osoblje je bilo ljubazno ali ocigledno da samo bili na pogresnom mestu.

 


Napolju gledamo u nebo, vidimo da ce opet kisa, navlacimo opremu, pozdravljamo se sa Dex-om i krecemo ka Sarajevu.

 

 


0-02-05-b23d911b84e085d4f3e27ba4eea237c4d0086d174a59c9631c7703f71dabad31_full.thumb.jpg.ee7bf2598da36be9b8af744086051690.jpg

 

 

 

Samo sto smo krenuli kisa pocinje da pada i ne staje do Sarajeva.

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja