Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem silver wing 400

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ako neko ima da ponudi silver wing 400, 2006-2007 god. Da je u korektnom stanju i sa korektnom cenom nek se javi zainteresovan sam.

 

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bili u Subotici danas prevalili 400 km, Stef, Dare (satelis) i moja malenkost i na kraju sve dzaba. Gledali 2 kom koji su navodno bili extra sve kako treba, medjutim na licu mesta druga slika mana koliko hoces.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3099 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ima pokvarenih budala,stave slike kad su kupili motor,auto...kao da je neko bolid da ga prevariš lako...ja kupovao auto prošle god.,išao u Niš 200+200 km.,slike ekstra,a uživo lupan pa loše uradjen...a lepo pitaš,nemoj džabe da dolazim...jok,dodji....zato treba razglasiti po facebook-u,twitteru,gde god...taj i taj lažov,prevarant...pa da vidi kad mu niko ne dodje mesecima...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

planiram neki auto da pazarim u skorije vreme,odredjeni model i nista drugo,pa gledam oglase nonstop...

zagrejem se za jedan u bg,ali nisam mogao da dobacim tu cenu,po meni prejaka,ali boze moj sve ima svoju cenu,ali ga ostavim na pracenju...posle mesec dana skida cenu za 10%,posle mesec dana cena jos 15% dole???

Nazovem popricam sa covekom,sve nesto trtemrte,dodji pogledaj,kupices...

Aj reko sacekam da prodju praznici i da idem da pogledam,sad je cena korektna a auto ko lutka na slikama. PRC,posle 2 dana oglas obrisan,auto prodat,muda da pojedem svoja sto nisam otisao odmah.

 

Medjutim,sutradan se pojavljuje isti auto,u drugom gradu na placu,cena niza jos 20% nego u bg,i sveze slike....

A na slikama,auto kao gace one najstrasnije,iscukan,izlupan,iscepan,prljav,strokav i na sve to ko zna sta mu sve jos fali...

 

Suma-sumarum,od perfektnog auta koji je bio na oglasu sa full cenom za 2 meseca cena pala vise od 50% i na toj ceni auto plac ima sigurno neku zaradu,al dzabe sve kad je auto smece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@Nole Bg 

Okaci linkove do oglasa da i ostali vide tj izbegnu bacanje vremena, para i zivaca.

 

U ovom slucaju, vlasnici su smece, pocevsi od prvog prodavca.

Njegov SW je uvezen iz svice, jes al malo sutra, nesto kasnije saznamo da ga je kupio kod Gavre, motor posteno odvaljen sa prednje strane al bas bas posteno, masina sa donje strane masna bila ko burek ali vlasnik bas i nije uspeo sve tragove da opere, obrise i td.

 

Drugi prodavac je Gavra, motor spolja gledano sta znam, onako, nista posebno, deluje korektno. 

Agregat takodje masan ko burek, na sta ce Gavra reci, citiram: ali to se zna lako srediti, znas, 2 semeringa na radilici, samo skines obe viljuske to je malo veci posao, zamenis semeringe od 30e i budes miran, moj majstor to ocas posla uradi.

 

Hoce al malo sutra mislim se ja, no nebitno, bitno je nesto drugo sto je uradio. (Ne)Covek Gavro je ladno odvio selnu na spoju izduvna grana-lonac, tek toliko da pravi vibracije al da ne prdi.

Na malom gasu, hoce se cuti nemili zvuk iz masine ali ne moze se lepo oceniti zbog vibracija lonca. Kad se zadrzi rukom, vibracije se smanje ali ne u potpunosti ali i pored toga, skoro da sam siguran da nemili zvuk dopire iz masine.

Eto koliki je namazanko Gavro, eto koliko je gov*o od coveka jer znam da u automobilu ima alat, da je zeleo, stegao bi tu selnu i nosac za 2 minuta, al dobro, nije prvi put da imam lose iskustvo sa Gavrom, bilo je toga u vise navrata.

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@Satelis, svaka cast na iskrenosti, zbog takvih forum i vredi!

Nisam kupac doticnog modela ali nekome ce ove informacije i te kako znaciti... Plus kao kuca za post!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

E to se zovu .....  Lešinari... hijene... krpelji... strvožderi.... >:(.... bravo za post.... pa gde će mu duša tom Gavri kad ovako zaradjuje na ljudima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Da dodam

 

Dok smo se Nole, Satelis i ja vraćali iz bezuspešnog lova na SW, kontaktiramo čoveka iz Leskovca u vezi njegove Honde.

Dare pričao sa njim, ubeđuje nas čovek da je motor skroz dobar (a vala i odrapio je cenu). U toku razgovora, Dare ga lepo pita za detalje i objašnjava šta da nam slika i pošalje, a dodaje da se vraćamo iz SU, gde gledali isto tako " u fulu " dva komada i da mu je cena baš jaka, a samim tim da motor mora biti savršen jel su trojica kolega za mnogo manje para, uzeli baš dobre mašine.

Dogovore se da nam pošalje slike. Zove me čovek sinoć, pita šta da slika, a poslali mu SMS-om šta nas interesuje. Viče ok. Jutros me probudio, nije mu jasno opet. U mojem pokušaju objašnjavanja, saznao sam da čovek ne zna za reč "agregat", niti da shvata osnovne pojmove tipa karter, dekla, čep. . . Dođosmo do kompromisa, nekako objasnio mu šta i kako. Stigoše slike, motor masan kao burek, curi na sve strane. E sad treba biti pametan. Da li se pravio blesav samo, kako bi izbegao slanje slika ili . . . Ili . . .

 

Evo linka, motor jeste lep, mada na slikama.

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/11604165/honda-silver-wing-400

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hvala kolege, ovo je cist dokaz, da ljudski bezobrazluk nema granica!

Samo mi je zao sto takav sljam od prodavaca, slobodno varaju a da pritom ne snose nikakvu odgovornost/posledice.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

PRE 3 MESECA sam hteo da ucinim uslugu komsiji...prvi mu motor u zivotu a i drug moji sinova ...i isli smo po zemlji srbiji kolima i gledali nekih 4 il 5 motora...od toga 2.SW 600...imam ga i ja a njemu se svideo bio paaa....ljudi verujte ....jedan smo u VRCINU sivi ...dolaskom na kapiju kuce odmah rekao...idemo nazad nema sta da gledamo....farban ,,a rekao je na telefonu da nije ...posle kao ona seljacka fora...PA NIJE KOD MENE...Krive viljuske iscurele..akumulator nema ..instalacija u rasulu,,,,masna masina za sve pare...i,t,d,,,i,t,d,...drugi se kleo da je uvezao iz nemacke ....iz Nisa je,,, medjutim kako poznajem ljude u skoro celoj srbiji saznam bas od njegovogg komsije 4 kuce dalje da POLU ZAFARBAN OVDE KOD NAS  imao lep pad na desnu stranu i menjan jedan stap...prednja plastka ..maska cela komplet menjana.u razgovoru mi je vlasnik posle tek rekao kad sam mu sve ispricao sta znam oko tog motora..PA STA HOCES NEVUCE NIGDE  a i cena mu jevrh vidis da  IMA ABS;)....toliko o oglasima uredno servisiran i odrzavan  i pokriven zimi ceradom..mazen i pazen...:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam odavno shvatio da se ne isplati ici predaleko, ni za auto a kamoli za motor. Ako se uhvatis samo za jedan model moze se desiti da ga ne nadjes odgovarajuceg. Samo blizu u cenovnom opsegu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Ima moj prijatelj ali 600 ekstra dobar mislim da je 2010 ili 11 god nove gume izme

njao kaiseve odlicno odrzavan, ako te zanima da vas spojim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Momci samo 400 me zanima iz vise razloga. Hvala vam u svakom slucaju

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Hvala Gumi. Nadam se da cu uspeti da ubodem neki dobar primerak. Mnogo je veci izbor 600 nego 400

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Evo mene opet. Ovog puta sa osmehom na licu i srecan kao nikad. Potraga je zavrsena, kupljen silver od drugara i kolege Mrxfon. Bili u NS da pogledamo jedan primerak i opet corak. Nista specijalno a prilicno jaka cena. Tu pijemo kafu sa kolegom Vule Gilera i nazad. I tu je marko popustio pod uticajem mene i Stefa. I bi prodao i nebi, hteo bi vfr-a. Odemo da ga pogledamo dobar primerak proveren bio pod budnim okom Dr. Dareta i to je to. Dogovor pao, silver od danas u mom vlasnistvu cena simbolicnih 2200 evropskih. 2007 god, 60000 na satu ( ali pravih), registrovan godinu dana. Ima sitna ulaganja, zadnja guma, kais, a sve ostalo bi trebalo da je u fulu. Nemam fotke, skikam cim odem da ga preteram na Mirijevo i postavljam. Mare hvala ti brate i u zdravlju da nadjes nekog dobrog vfr-a pa da se u zdravlju zajedno vozimo.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Cestitam komsho  :takoje:
Hvala Pajce. Zovem te jedan dan kad ga prebacim da dodjes do garaze.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Cestitam!!!
Da te dobro sluzi i da se vise vozimo u narednim godinama...
Hvala Gagi druze da se i ti uskoro ponovis novom masinom.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja