Jump to content

Moto Zajednica

kupujem xt ili xr

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

u potraznji sam za jednim od ova dva motora,u pitanju su Honda Xr600R ili Yamaha Xt 600 (iskljucivo 2KF model dolazi u obzir)..ako neko prodaje neka napise ovde sve o njemu ukratko,u kakvom je stanju itd...havarisani me ne interesuju i stranci narocito,znaci treba mi da mogu da registrujem i vozim sa A2 kategorijom,i da,pisite na kojoj lokaciji se nalazi motor,znaci mi to podosta :) pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Imao XT600 2KF - dva komada.
Imam 1994. XR600R.

Možda su na oko slični ali u pitanju su doooosta različiti motori. 2KF je najbolji XT od svih ali što se tiče offroad sposobnosti, XR je osetno bolji, poprilično je lakši i ima dosta ozbiljnije ogibljenje. XT je putniji motor, ima akumulator (što je bitno ukoliko puniš telefon, kamericu u toku vožnje, koristiš grejače ručica itd). XT ima zadnje nogostupe i malčice je bolji što se tiče pakovanja torbi, kofera itd. Koji god da kupiš, nema greške, samo je bitno da znaš za šta ti motor treba. Pretpostavljam da si se prethodno raspitao o ova dva motora ali poželih da podelim mišljenje. Srećno! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Brod
  • Motocikl: XT 600 2kf

Koji god kupis neces se pokajati, a sto se tice xt-a samo 2kf ja ga imam stavrno sam zadovoljan.

Послато са G3221 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja