Jump to content

Moto Zajednica

Moj prvi YouTube video - putovanje od Beograda do Uvca

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Pozdrav kolege,

 

Napravio sam svoj prvi jednominutni motovlog i YouTube video

 

Naime, posle godina provedenih u inostranstvu uzeleo sam se Srbije(i sramotio sam se sto je nisam dovoljno upoznao) odlucio sam da obidjem Srbiju motorom i upoznam lepote nase zemlje. Ono sto vam mogu reci, da posle putovanja sam postao ponosan na prirodne lepote zemlje i mnogo je vise cenim, a o ljudima koje sam upoznao i koji su mi mnogo pomogli mogao bih da pisem na forumu danima.

 

U prilozenom mozete naci YT link. Pogledajte i javljajte utiske.

 

Motor koji vozim je BMW R1200GS 2007 godiste.

 

6fb7aa6826534ae361a9674bff5fa53f.jpga150478c613b96e32fd97f8f754c4d24.jpg

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 14 minuta, alex_cael je napisao:

 

Naime, posle godina provedenih u inostranstvu uzeleo sam se Srbije(i sramotio sam se sto je nisam dovoljno upoznao) odlucio sam da obidjem Srbiju motorom i upoznam lepote nase zemlje. Ono sto vam mogu reci, da posle putovanja sam postao ponosan na prirodne lepote zemlje i mnogo je vise cenim, a o ljudima koje sam upoznao i koji su mi mnogo pomogli mogao bih da pisem na forumu danima.

 

A, šta te sprečava? :) Piši, podeli sa nama lepa (i ružna, ako ih je bilo) iskustva. Ionako se ne vozi, bar da uživamo uz fotke i opise. I piši u temi "Putopisi". :zdravo:  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Од мене прст горе,први сам те запратио на You Tube-у :takoje:
Hvalaaaaaa Valee...nikad ti ovo necu zaboraviti, da si prvi

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 10 minuta, alex_cael je napisao:

Hvalaaaaaa Valee...nikad ti ovo necu zaboraviti, da si prvi emoji16.png

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

To ostaje u sećanju :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Прво, да похвалим едитовање, добре кадрове и одличну туру за вожњу, као и мотор и опрему

Али морам и једну малу критику, која се односи на оно "први мотовлог". Клип је супер али није мотовлог

Само настави

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
pre 12 minuta, Šumadinac je napisao:

A, šta te sprečava? :) Piši, podeli sa nama lepa (i ružna, ako ih je bilo) iskustva. Ionako se ne vozi, bar da uživamo uz fotke i opise. I piši u temi "Putopisi". :zdravo:  

@Šumadinac Hvala na savetu za temu. Ali u temi u kojoj sam hteo da pisem - nazalost nisam imao prava.
Sto se tice iskustva sa ljudima. Moram da podelim ovo iskustvo :D
Dolazim na Zlatibor u smestaj, pada kisa, nemam svoj parking(motor bukvalno ostaje na ulici sa svom opremom). A komsija pored, u dvoristu sece i skladisti drva za zimnicu po kisi! Odem ja do komsije, ponudim se da mu pomognem oko drva, ali za uzvrat da ubacim motor kod njega u dvoriste i da ga stavi ispod nekog malog krovica. Covek se odusevio sto sam mu pomogao, odmah rekao zeni da sprema nesto za veceru - ulazim u kucu, a na stolu gibanica, kajmak, kafa i rakija (posle puta i smrzavanja, za malo da su mi suze posle na oci :staa2: ).  Cak smo odgledali i SLAGALICU zajedno (valjda su sazalili kad su videli da vozim motor po kisi na +2 setepena).

Posle tri dana kad sam se vracao kuci, svratio sam do njega sa nasim klasicnim poklonima i zahvalio se na gostoprimstvu. Jos jedanput me je pozvao na kacamak sa mlekom, spakovali mi par jabuka za put i rekli mi kad god da me put navede da prolazim kroz Zlatibor da svratim do njih.
Sjajni ljudi! :sampion:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Прво, да похвалим едитовање, добре кадрове и одличну туру за вожњу, као и мотор и опрему

Али морам и једну малу критику, која се односи на оно "први мотовлог". Клип је супер али није мотовлог

Само настави
Hvala druze
Sto se tice motovlog-a imas prava, sad kad cimam ne znam ni zasto sam napisao. Svaka kritika je dobrodosla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

U Putopisima sigurno možeš da pišeš (a to tamo i pripada). Šteta je da slične dogodovštine ne obznaniš širem auditorijumu. Mene je zaintrigirala i ova jedna sekvenca. Samo napred.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
U Putopisima sigurno možeš da pišeš (a to tamo i pripada). Šteta je da slične dogodovštine ne obznaniš širem auditorijumu. Mene je zaintrigirala i ova jedna sekvenca. Samo napred.
Potrudicu se u buducnosti da sve tamo kacim. Nazalost, nisam imao iskustva...ipak mi je ovo i prvi "pravi" post na forumu (sve je danas prvi put)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Али било би супер и мотовлог видети/чути
Haha, ko zna. Mozda jednog dana osvane i tako nesto. Ako me nagovore ljudi da to radim - eto i motovloga. Ipak, imam i prvog subscribera@VR46
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
pre 16 minuta, nightrider46 je napisao:

Lepo, lepo, jos si me sa ovom slikom bas pogodio jer pored motora obozavam i konje. :D Sto se tice snimka, ekstra smontirano, svaka cast.

@nightrider46 Hvala kolega. Drago mi je da ti se i svidelo i da te je i pogodilo, to i jeste poenta :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Sjajan video, lepo si sve to upakovao u 60 sekundi i super što si naleteo na takve domaćine. Mada to i nije preterano čudno, uglavnom su ljudi takvi kad se maknemo malo dalje od Beograda...

Što se tiče motovloga, moj savet je da to ne radiš. Koncentriši se na vožnju, uživanje, okruženje itd. Nek' bude kamerica uključena a umesto da pričaš u toku vožnje i da ti uživanje bude sekundarna stvar, snimi voice over kad završiš sklapanje snimka pa ga "prelepi" preko.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Sjajan video, lepo si sve to upakovao u 60 sekundi i super što si naleteo na takve domaćine. Mada to i nije preterano čudno, uglavnom su ljudi takvi kad se maknemo malo dalje od Beograda...

Što se tiče motovloga, moj savet je da to ne radiš. Koncentriši se na vožnju, uživanje, okruženje itd. Nek' bude kamerica uključena a umesto da pričaš u toku vožnje i da ti uživanje bude sekundarna stvar, snimi voice over kad završiš sklapanje snimka pa ga "prelepi" preko.
Hvala druze!
Ma ja sam se odusevio ljudima. Nisu jedini koji su mi pomogli.

Imas prava za motovlog, mislim da i kad bih to nekad radio(a tesko sa bih radio) ...vise bi bila forma da sednem i pricam o opremi, iskustvima i slicno.
Kad se vozi - vozi se...fokus i uzivanje da ono sto prozivljavas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Lepo, lepo, jos si me sa ovom slikom bas pogodio jer pored motora obozavam i konje.  Sto se tice snimka, ekstra smontirano, svaka cast.
Samo za tebe 29daa961ed3aac0a0a6a2de97c14effd.jpg
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja