Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GTR 1000

Recommended Posts

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Pa dobro sta nije u redu sa ovi motorom kad ga niko vec toliko vremena nece.Ja sam takav motor gledao pre dve godine i za malo da ga kupim ali je iskrslo nesto drugo.Da nemam to sto sada vozim sigurno bi ovaj primerak bio moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black
Pre 2 sati, vazlan je napisao:

Pa dobro sta nije u redu sa ovi motorom kad ga niko vec toliko vremena nece.Ja sam takav motor gledao pre dve godine i za malo da ga kupim ali je iskrslo nesto drugo.Da nemam to sto sada vozim sigurno bi ovaj primerak bio moj.

:takoje:

 

Niko druže ni da nazove da pita. Motor je u odličnom stanju, garantujem! A i oko cene bi se postigao neki dogovor, ali džaba... Niko ni da pita, ni da ponudi nešto... A meni samo zauzima mesto u garaži. BMW-a vozim aktivno, a ovaj s vremena na vreme upalim i to je to. Ali dobro šta je tu je, čekamo novog vlasnika :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Motocikl: XTZ 750

@vazlan To je velika i teska old school kardan putna masina. Nije za svakog vozaca. Na dugim turama je uzivanje voziti ga (za to je i pravljen). Po gradu je malo zajeban. Uzivo je mnogo lepsi nego na slikama.

U sustini ili ga volis ili ne volis.

 

Ovaj Nikolin primerak je sjajan, mislim cak da je to facelift model koji ima lepsu kontrolnu tablu preuzetu od ZZR-a i poboljsane jos neke stvari (kocnice, viljuske itd.)

 

Najveca mana: NE KVARI SE! :)

 

Ko ga bude kupio ima da se lepo vozi za male pare.

 

Pozdrav od Dart Vejdera:

IMG_1073.JPG

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Hvala @markonitogen

 

U pravu si i za kontrolnu tablu i za kočnice i za viljuške. :aha:  U potpunosti se slažem sa svim što si rekao! :)

 

I tvoja mašina jako lepo izgleda :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6789 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Malo je ljudi koji bi vozili ovakav motocikl. Zastareo jeste ali ima jednu od najboljih oklopa ikada na motociklu. Kome treba da ždere da kilometre a da ga drugo interesuje, nema šta drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black
pre 35 minuta, Alekre je napisao:

Malo je ljudi koji bi vozili ovakav motocikl. Zastareo jeste ali ima jednu od najboljih oklopa ikada na motociklu. Kome treba da ždere da kilometre a da ga drugo interesuje, nema šta drugo.

Mislim da si pogodio poentu! :takoje: Čekamo nekog iz tog malog skupa ljudi. :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black
Pre 4 sati, VukMar je napisao:

Koliko sad ima predjenih km na satu?

Na satu je sad nešto oko 75.000 km što znači 175.000 km. S tim da je na 130.000 km stric kupio mašinu od svog prijatelja od motora koji je prešao 40.000 km pre nego što je doživeo saobraćajnu nezgodu (polupao je motor, ali je mašina ostala potpuno netaknuta). Klipove, cilindre, glavu, karburatore stavili smo od tog motora, a one originalne ostavili u rezervi (međutim nikad nije zatrebalo, tako da i to ide uz motor). Stavljen je nov lanac (razvod za bregaste) i zatezač lanca (španer). Karburatori su oprani u ultrazvučnoj kadi, naštelovani i usaglašeni. Ventili takođe naštelovani. Stric se spremao da ga vozi još 10 godina, međutim izleteo mu je povoljno GTR 1400 pa ga je kupio a ovaj je prosledio meni.

 

Mašina je praktično podmlađena i nije mnogo prešla, dok ovo ostalo jeste. Garantujem da je sve u odličnom stanju, uostalom uveriće se ko bude došao da vidi i proba. Motor je svake godine bez problema prolazio tehnički pregled u Austriji koji je prilično rigorozan.

 

Nema razloga da se lažemo i krijemo koliko je motor prešao. Vidim da je to neki trend u poslednje vreme. Svi motori koji se uvezu iz inostranstva prešli jedva 50.000 km, vozila ih baba do pijace... Imam na papiru svaku stavku koja je na motoru zamenjena u poslednjih 9 godina i svaku kilometražu i datum kad je to radjeno.

 

Nisam hteo da davim sa celim ovim tekstom na početku oglasa, mislio sam da ispričam nekom kad me nazove, ali kad si već postavio to pitanje, rekoh da napišem sve lepo. :)  Tako da, hvala na postavljenom pitanju :)

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja