Jump to content

Moto Zajednica

Kina - engleski

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Kapiram da ne shkodi da i ovde postavim oglas, mozda ima neko zainteresovan. Moram da naglasim da nam HITNO treba neko, te da mozda oglas nece biti dugog veka.

 

Moja skola (ovde sam vec 3 godine) trazi profesore HITNO! Potrebno nam je da neko dodje shto je pre moguce. Zainteresovani javite se u inbox.
 

SINO International English training centre needs English teachers IMMEDIATELY (natives or non natives accepted) 
In Huangshi city, Hubei province (30mn TGV from Wuhan) http://en.hubei.gov.cn/…/admi…/201305/t20130521_449947.shtml
Salary: 8.000 to 13.000 rmb depending on experience and qualifications. 
Flight allowance 8 000 Rmb/year
Responsibilities: Teaching English to students aged between 3 to 16 years old. 
Teaching experience isn’t mandatory, training will be provided.
Have or willing to obtain TEFL certification.
Work loads: 
Maximum 24 teaching hours a week
2 days off per week 
PM me for more information

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 894 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
1 hour ago, Mikulanac said:

Napisi oglas na srpskom, mozda se neko i prijavi.

Mislim da je bolje da ga sroci na kineskom. Ko ga "dekodira" prosao je inicijaciju i ima pravo da konkurise :jee:

 

Izvini Mina, mi se ovde mangupiramo a ti objavila ozbiljan oglas koji nekome moze da promeni zivot :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2715 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Znam par ljudi koji tonrade on line i par ljudi koji su tamo. Poznavanje Engleskog ne mora da bude na visokom nivou a skola koju ste zavrsili nije bitna (bar je to slucaj kod ovih koje ja znam).

Srecna potraga kandidata!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Nije bitno koja je shkola zavrshena. Bitno je da je nivo engleskog dobar, da se ima TEFL (ili da se polozi u skorijoj buducnosti, moze i nakon dolaska), i da ste dobri s decom, jer sav rad je s decom.

Inache neko gore napisa za poznavanje kineskog, ja od kineskog znam da kazem NECU LJUTO kad naruchujem hranu, i to je to :D bez problema evo vec 3 godine predajem klincima, i sve super. Savladacete usput neke druge veshtine, pantomimu npr, crtanje, ima nachina kako neshto objasniti a da rech nisi progovorio. Takodje za najmladja odeljenja, under 6, imamo i lokalnu kineskinju koja je s nama na chasu (uglavnom da smiruje malce, ali i za sve ostalo shto treba).

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 3 sati, Biker-Boy je napisao:

Ja ne kapiram kako ovo funkcionise, kako je moguce poducavati kineze engleski bez poznavanja i kineskog jezika?

  Ćerka moje prijateljice drži časove engleskog - japancima preko interneta. Ona ne zna ni jednu reč japanskog, al fazon je u tome što ti japanci znaju nešto engleskog, pa sa njom vežbaju konverzaciju ( razgovor ). Plaćaju joj preko paj-pala . 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Zar je toliko teshko izguglati konvertor valuta :D

Salary: 8.000 to 13.000 rmb depending on experience and qualifications.  8000rmb - 1000 eur 13000rmb - 1600 eur....tako nekako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Ja znam devojku koja je savrsena za ovo, perfektno zna engleski i opcinjena je aziskom kulturom. Kazem joj sinoc za ovo, a ona ispade da je tezak parazit i lenstina... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Zar je toliko teshko izguglati konvertor valuta

Salary: 8.000 to 13.000 rmb depending on experience and qualifications.  8000rmb - 1000 eur 13000rmb - 1600 eur....tako nekako

A kolika je plata tamo neke kasirke?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
pre 9 minuta, Savan je napisao:


A kolika je plata tamo neke kasirke?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Oko 1500rmb, chistachica koja chisti nashu shkolu (2 objekta, svaki dan) ima 1000rmb, frizerski saloni ovde kod mene imaju od 1000-2000rmb...to je ono shto znam, jer su mi rekli...

Edit> Ovo je iskljuchivo za moj grad, koji se ovde smatra malim gradom (oko 4 miliona stanovnika). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Koga ovo zanima bolje da pita Minu kolike su tamo cene hrane, stanova, benzina itd. Tako cete steci uvid koliko mozete da ustedite

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Oko 1500rmb, chistachica koja chisti nashu shkolu (2 objekta, svaki dan) ima 1000rmb, frizerski saloni ovde kod mene imaju od 1000-2000rmb...to je ono shto znam, jer su mi rekli...

Edit> Ovo je iskljuchivo za moj grad, koji se ovde smatra malim gradom (oko 4 miliona stanovnika). 

A kakvo je društvo tamo, jel ima još sličnih koji su tu da pomognu ako treba nešto npr. Šta se radi pre i posle casova?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Drushtvo ti je ekipa iz shkole (bar kod mene u gradu, ko shto rekoh mali grad), uglavnom odemo negde na klopu, ili bioskop, ili izlet do Wuhana...

U kini se koristi Wechat (aplikacija) za sve, postoje Srb grupe, gde ljudi razmenjuju iskustva, savete, pomazu se itd...

 

Radno vreme je radnim danima od 13:30 do 21h, vikednom od 9 do 17h,  (pauza za ruchak je od 16h do 17h tj od 12h do 13h vikendom) ponedeljak/utorak ili utorak/sreda su slobodni dani. Pre chasova pripremash te iste chasove, osmislish lesson plan, ako radish neki craft pripremish isti, zezash se s kolegama....chasovi pochinju od 17:30 i zavrshavaju se u 21h, posle toga radish shta ti je volja :D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 985 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 17.12.2017. at 2:09, drumskalisica je napisao:

  Ćerka moje prijateljice drži časove engleskog - japancima preko interneta. Ona ne zna ni jednu reč japanskog, al fazon je u tome što ti japanci znaju nešto engleskog, pa sa njom vežbaju konverzaciju ( razgovor ). Plaćaju joj preko paj-pala . 

http://www.hugosite.com/ evo primer ucenja engleskog jezika bez poznavanja i primene onog prvog jezika 

Promenio član Sveta 5.
korekcija teksta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A tamo je i (relativno) bezbedno jel da, nema isis-a niti slicnih neprijateljski nastrojenih grupacija, niti ce bilo ko da te skuva i prodaje na ulici kao hot dog?

 

Sto ovaj oglas nije bio pre 20 godina, dosad bi tecno pricao kineski!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja