Jump to content

Moto Zajednica

Koje gume uzeti?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500


Stvarno je ozbiljna usteda, ni sa najvecim popustima autogume ne mogu da pridju gumelider.rs.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500
Za sad najjeftinije sto sam nasao kod nas je gumelider.rs
 
Npr.
Za moje Scorpion Trail 2 (120/70, 160/60) ukupna usteda bi bila 5.100 rsd u odnosu na autogume.rs


Hvala puno na sevetu, narucujem sledece nedelje pa cu da javim utiske.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
56 minutes ago, Kova45 said:


Stvarno je ozbiljna usteda, ni sa najvecim popustima autogume ne mogu da pridju gumelider.rs.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zavisi koje. 
 

WWW.GUMELIDER.RS

Gume Mitas MC-50 110/70-17 54H Front su jeftinije i dostupne su na GumeLider : brza dostava

 

10 232 РСД

 

 

mitas-mc50.jpg
WWW.INTERNET-PRODAJA-GUMA.COM

Letnje gume, zimske gume i gume za sve sezone za različite tipove vozila. Najveća online prodaja guma u Srbiji. 024-41-55-402

 

7.094 din

110-70-17-mc50-54h-mi-mc-50_56c58b9c7f5a
WWW.ACSTANKOVIC.RS

Pozovite 011 / 404 33 44 ili 060 025 25 23 (od 09 - 17h) radnim danom, ili pošaljite mail

 

Cena: 6930 RSD

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Da li je neko narucio gume sa sajta gumelider i kakva su iskustva? @Kova45 ???

Najvise me nervira kad odem na neciji sajt i ne mogu da vidim ni ko je ni sta je ni odakle je firma ako je uopste firma u pitanju (jer te informacije kriju ko zmija noge).

 

@peratrap Mogu li i ja da zovem onaj broj sto si dao bubici? :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
Pre 2 sati, Marko81 je napisao:

Da li je neko narucio gume sa sajta gumelider i kakva su iskustva? @Kova45 ???

Najvise me nervira kad odem na neciji sajt i ne mogu da vidim ni ko je ni sta je ni odakle je firma ako je uopste firma u pitanju (jer te informacije kriju ko zmija noge).

 

@peratrap Mogu li i ja da zovem onaj broj sto si dao bubici? :)

Ako mislis na gumelider

 

 

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Sa kapitalom od 3 000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750

@steefanv

Znam za tu informaciju, pise im na sajtu. Hvala.

Ali, ovo je adresa strane firme iz druge zemlje. Ako posluju u nasoj zemlji moraju da imaju maticni broj, pib i adresu sedista u Srbiji - a te informacije nisu naveli. Ako posluju u nasoj zemlji onda uplate moraju da primaju u dinarima.

Ako me zajebu sa gumama kome da se zalim? Nekoj fantomskoj firmi u Andori?

(Ovi drugi "autogume rs" su se lepo predstavili i dali sve informacije i imaju otvorenu firmu u Srbiji)

 

Zato sam i pitao da li je neko do sada vec narucio i uspesno (ili neuspesno) obavio saradnju sa njima jer su vrlo povoljni, sto se filmski kaze too good to be true...

 

Na primer, novi set guma AVON SPIRIT ST su kod autoguma oko 39.000 a kod njih su oko 32.000 (razlika 7.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000
18 hours ago, Marko81 said:

@steefanv

Znam za tu informaciju, pise im na sajtu. Hvala.

Ali, ovo je adresa strane firme iz druge zemlje. Ako posluju u nasoj zemlji moraju da imaju maticni broj, pib i adresu sedista u Srbiji - a te informacije nisu naveli. Ako posluju u nasoj zemlji onda uplate moraju da primaju u dinarima.

Ako me zajebu sa gumama kome da se zalim? Nekoj fantomskoj firmi u Andori?

(Ovi drugi "autogume rs" su se lepo predstavili i dali sve informacije i imaju otvorenu firmu u Srbiji)

 

Zato sam i pitao da li je neko do sada vec narucio i uspesno (ili neuspesno) obavio saradnju sa njima jer su vrlo povoljni, sto se filmski kaze too good to be true...

 

Na primer, novi set guma AVON SPIRIT ST su kod autoguma oko 39.000 a kod njih su oko 32.000 (razlika 7.000)

I mene zanimaju iskustva ako je neko kupovao. Ispada jeftinije nego u bosni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: N46 06.030 E19 45.398
  • Motocikl: Sveta Krava

Ja sam isto odustao od njih kada sam davne 2014-te naišao na ovaj forum koji je @WoodyRiderpostovao.

Samo mi je čudno da su i dalje tu već 6-7 godina koliko sam ja čuo za njih.:neznam:

Trebali su mi gume za auto tada. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Na žalost primorani smo da se zlopatimo oko nabavke guma atrebalo bi da bude jednostavno. Možda neću reći ništa novo ali ako imate nekog preko ili neko ima nekog gume su mnogo povoljnije.Ja sam bez veze pitao vozača koji dovozi robu za firmu u kojoj radim da mi pogleda  u CH za prednju gumu Pirelli Angel čovek mi pustio poruku sa cenom od 80 CHF rekao kupuj, doneo platio, niam stigao čoveku ljudski ni da se zahvalim.Kaže narucio preko sajta. Toliko izvinite ako sam udavio.I da ako nekom treba dobra polovna Pirelli Angel st 120 70 17 u dobrom stanju za male pare tu sam . Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ajd i ja da napišem još jednom, mada sam spominjao već u nekoj temi, ne sećam se.

 

Za područje austrije i nemačke, sajt Oponeo (oponeo.de i oponeo.at)

 

Ogroman izbor guma za motocikle i automobile, takođe i felne u ponudi. Dobre cene i besplatna dostava za ta područja.

 

Ja kupio letos metzeler sportec M3 zadnju za 80e, a drugar mi doneo iz Austrije. On takođe kupovao više puta auto gume i zadovoljan.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Ne brinite se za isporuku.

Drug mi radi kod njih i svaki dan je na relaciji Loznica- Bijeljina, tako da mogu lako da vam posaljem na adresu sta god treba.

 

Pivo kad se vidimo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

kad dodješ na carinu sa tom sumom veoma velike šanse su sa bosanac obavesti našeg da nailaziš sa gumama, a možda i neće.Za tu sumu jedino ne javljaju madjari .Al gume su kabaste pa i nemora da obavesti.Problem.Ako ne prijaviš u prekršaju si ,roba se oduzima i kazna 3-7 puta na vrednost robe.Ako prijaviš carina i pdv oko 40% na cenu.Ako te potera maler bar 1000 evra si u manjku i veruj mi nikakvo kukanje ne pomaže.Samo udruženi poduhvat pomaže ali za to moraš unapred da se udružiš.Ali ako opet nemaš sreće bar na 2-3 godine hapse celu carinu na tom prelazu pa i ponekog udruženog.

Treba da ide dvoje u kolima i uzme svako jednu gumu i to bitno olakšava situaciju jer smanjuje sumu.Ali ni to ponekad ne vredi.Ja sam jednom iz madjarske dolazio ,ono malo, sir,kobasice,keks i to za 101 evro i nisam mogo da se otresem carinika jer je hteo da me ocarini za taj 1 evro oko 40 evra.A za tu sumu ni nisam mogao da uzmem pdv.Onda sam se vratio u madjarsku i vozio 70 km duže na drugi prelaz.

Mislim d je najbolje naći nekog ko se tim bavi jer nemaš rizik za uštedu od 20-30 evra al onda moraš njemu da platiš i rizikuješ da gubiš garanciju od gume .

Uglavnom vredi samo onom ko iz nekog razloga ide često i siguran je da neće  imati probleme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Konkretno moje iskustvo. Isli smo ja i supruga s tim da sam uzeo jaknu i dve gume tako da je cifra bila onako malo veca. Jedna guma na suprugu na mene jakna i druga guma. Prijavili na bosanskoj strani, lepo rekao da sam malo vise uzeo i nisu pravili problem. Overili papire izasli iz bosne vratili se na loznicu (to je nekih 30 km do drugog prelaza i usli u bosnu niko nista nije pitao a ako bas neces da rizikujes imas varijantu da bar skines nalepnice da ne izgleda kao novo ili da ih ostavis kod nekog u srbiji. Vrati li se do radnje, izvrsili povracaj oko 60 evra, za te pare jeli u stanisicu i sipali gorivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

ako ponovo nosiš robu u bosnu mogu i oni da te ocarine iako si skino etiketu sa gume.A ako se unose ,,kao ,, polovne gume i to je prekršaj jer se tretira kao opasan otpad.Uglavnom carina ako striktno radi posao ,nema leba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja