Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Raptor 650 ie

Recommended Posts

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Motor u odlicnom stanju. Savrseno ocuvan, nikad padano. Prva registracija 2007. kupljen je u Trionu. Vlasnik sam, prenos je obavezan.
Od dodatne opreme motor poseduje
Nosac kofera sa novim Kappa K49 koferom
Kn filter vazduha
Mivv auspuhe sa DB killerima i homologacijom za ulicnu upotrebu(dajem i fabricke)
Normalan upravljac koji je visi u odnosu na fabricki(dajem i njega)
Home made podmazivac lanca
Slidere, pravljene, i na njima montirane Bmw Hella led maglenke(super dobre i skupe)
Motor ima i svoj fabricki alat.
Cagiva Raptor nosi Suzukijev dobro poznati agregat koji se ugradjivao u SV 650, V Strom 650, Gladius.. ubrizgavanje, elektronika takodje Suzuki.Ram je pravila Mv Agusta, kocnice i tockovi su Brembo proizvod, rezervoar i sve plastike Acerbis, amortizacija Marccochi/Sachs. 
Motor se veoma lepo i lako vozi. Potrosnja ni u jednom rezimu ne prelazi 5 litara. Relativno je manjih gabarita te odgovara i vozacima nizeg rasta.
Cena je prilicno fiksna sa svom pobrojanom opremom a to je 2950 evra. Sa fabrickim auspusima a bez maglenki i kofera cena je 2500 totalno fiksna.

kontakt telefon 0604421566, Milan

IMG_20170620_170042.jpg

IMG_20170620_162730.jpg

IMG_20170620_121911.jpg

IMG_20170810_193313.jpg

IMG_20170810_193340.jpg

IMG_20170810_193258.jpg

IMG_20170713_154913-1.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala drugari. Slike su od letos uglavnom. Juce mi je dunulo ovo sa prodajom pa i nemam svezih slika. Jedina razlika je kofer koji je sada na njemu a koji je potpunoo nov, vozen je par stotinq km. On umesto sive oplate koja se vidi na slikama ima originalnu crvenu. Ona se skida i moze se farbati po zelji. Bas sam malopre sisao do garaze da vidim kilometrazu je nisam bas siguran bio. Ona je 22700 km. Motor ima 75 ks/55kw, registovan je do Marta 2018.

Kupio sam ga ove godine sa 20800km, ubrzo potom uradio servis. U njemu je Silkolene Pro 4 15w-50 ulje ako se ne varam. Znaci preslo manje od 2000 km koliko i ja sa njim za celu sezonu. Ostale potrosne stvari nisam dirao jer su koliko vidim u jako dobrom stanju. Zadnja guma jedino ima cep, ja sam ga tako uzeo i nema problema sa tim za sad, ne pusta vazduh.

Znam da nije vreme za prodaju i neka ide ovakko do registracije,videcu sta i kako posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala, hvala.

Vozio sam nekoliko puta Dukati Monstrer 696 na koga slozicete se ova Cagiva veoma potseca. On mi se tada cinio poredeci ga sa njom veoma grub i nekultivisan. Najvise mi je smetalo kretanje i uvek je nesto cimao i proizvodio razne zvukove kao da je pokvaren, ali ne,motor je bio skoro nov. Kad sam prvi put na nju seo ocekivao sam takvo slicno ponasanje zbog slicnog koncepta motora. Ovaj put toga nije bilo, sve je islo veoma glatko i lepo. Da nema ovih auspuha koji neopisivo grme i pomalo agresivnog izgleda moglo bi se reci da je motor prava mala maca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Upravo sada, sashac je napisao:

Gledaj,sve je u reduSamo nemoj ovde da izgovaras rec fiksna...:takoje:

Da, znam sve. Na drugim oglasima sam tu donju cenu naveo 2600, ovde rekoh da kazem najnizu da uprostim stvar. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
15 minutes ago, hard_rock said:

Daj nam klip :jee:

"KLIP"?  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Primopredaja izvrsena. Puno sretnih kilometara novom vlasniku. Ako stigne neka javi utiske ovde.

Napravicu novu temu za opremu sto je ostala. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Da,da Bojane, ostade sva oprema sa sve tim ruznim koferom sto ga onomad kupih od tebe :) Boga sam molio da tako i bude jer ko ce opet juriti i nabavljati sve ponovo. Cagiva lagano moze i bez kofera, pa i bez lampi, jedino sto su joj auspusi cucali bas dobro ali i oni ostadose kod mene. Isprva sam mislio da malo pauziram i rasprodam sve to ali dzabe. Vec dva dana listam oglase i sutra idem da gledam jedan motor. 

@ Laki, ostaju lampe kod mene. Samo ih selim sa motora na motor i moram priznati da su jedan od jacih delova opreme. Imam jos dve od kojih jedna ne radi, pa ih kao drzim u rezervi ako se nekoj od ovih na motoru nesto desi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja