Jump to content

Moto Zajednica

P: Jabra Storm bluetooth headset

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Prodajem Jabra Storm bluetooth headset, nov, neraspakovan, u garanciji, dobijen kao kompenzacija.

Koristim i sam ovaj model, pošto je tanak i ide iza uveta mogu bez problema da ga nosim u kacigi dok vozim (slušanje muzike i navigacije prvenstveno).  Ima fenomenalnu autonomiju od 9 sati razgovora, glasovne kontrole (na dolazeći poziv se odgovara sa Yes ili No),

Kako imam i mobilni paket sa neograničenim minutima razgovora, koristim ga i za ćaskanje sa saputnicom tokom vožnje, a preko GSM mreže.  :D

KSP1.png

Link proizvođača (list price $79.99):  https://www.jabra.com/bluetooth-headsets/jabra-storm

Cena kod nas:  http://www.itsvet.com/slusalice_jabra_storm-pdaa1-37.i?id=3100

 

Uređaj (pro)dajem za 60€, kao što već rekoh, potpuno nov, neodlepljena originalna ambalaža.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
@deki295 Ma naravno, ne uzimam za zlo pošto to ne može da bude realna cena, bar ne za original. 
 
Gde, daj link?
Pa na aliexpresu, samo ukucas jabra i prva ti izadje

Sent from my SP6.2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Ih druže, pa to je Ali...  Tamo imaš i Solomon ili Alpinestars patike  za $30  ;)

 

A i tu piše da je to Neoka uređaj, a "for Jabra headphone".

Uostalom, oni koji su čuli za Jabru znaju koliko vredi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Vidi se i na slici da nisu isti uređaji u pitanju. Samo su veoma slični ali ne i isti. Jabra jeste renomiran brend.

Ako sam dobro ispratio oglas od početka, cena uređaja je najpre bila 50e pa je kasnije editovanjem oglasa korigovana na 60. Verujem da je čovek  shvatio iz nekog razloga da je 50e ipak premalo pa je podigao cenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

I opet ću da korigujem, pošto sam dobio još par uređaja...

Glupe kompenzacije :'(

 

 

EDIT:   Ipak neću promeniti pošto je izgleda vreme za izmenu posta ograničeno.  :D

 

Ali evo, nova cena je 55e  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Pa da jeste sad sam i ja video da je neoka u pitanju ali to je takodje jako poznat brend u istocnoj provinciji zapadnog timora juzno od shangaja hahahaha, kako niste culi. Da a i na alijiu ima i oridjinale jabra sa shipingom jedno 56$ tako da jeste to je to i kome nije žal za njima i zna da ceni qvalitet, to je fakat tako i nikako drugacije. Ako nista drugo malo smo podigli oglas na surface he he he.

Sent from my SP6.2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

Nevezano za cenu, moram da kažem (pošto sam kupio onaj prvi ponuđen uređaj) da je naprava stvarno odlična, kvalitet izrade super, bateriju punim na 3 do 4 dana a koristim ga dosta i za razgovore i za muziku. Glasovne funkcije (javljanje na YES/NO i glasovno pozivanje) su upravo ono što mi treba jer su mi na poslu ruke često zauzete. Ne znam dali će smetati ispod kacige nisam ga koristio na motoru ali izgleda da neće biti problema da se koristi i u te svrhe. Pride da dodam da ovaj uređaj ima i mogućnost gps lociranja što je meni interesantno jer mogu da ga ostavim u vozilu npr. i koristim za lociranja za slučaj nekog nemilog događaja. Sve u svemu zadovoljan sam na kvalitet uređaja i smatram da vredi kupiti, a ako neko može da ga uzme jeftinije utoliko za njega bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja