Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja mislim da ovaj 1200 nemoze da prebaci 10l potrosnje,sto je po meni ok za ovakav motor... 

Smekerska masina za vikend voznje,nije motor za svaki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

predivan je al sta cemo mi sa 75 kg sa njim ...to je za jaču populaciju bajkera a mozda usput u teretanu ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ne trrosi ni blizu toliko. Ja sam imao i zx12r trosio mi 5.5 na regionalnim putevima. Inace vmax je od rodjenog brata, nikad se nije zalio na potrosnju.

Brat ima 70kg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav ajd jos jedan put savet sutra se ide po virago ,,,dajte savet  dal 750 iz 93  ili 1100 iz 94  prvi je registrovan plavi na oglasima  drugi je sad uvezen crni  na oglasima 2200 e  prvi 1950 molim iskren savet sta da uzmem ,,,vidite ogla hvala vam janko kisac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 19 minuta, demro.st je napisao:

pozdrav ajd jos jedan put savet sutra se ide po virago ,,,dajte savet  dal 750 iz 93  ili 1100 iz 94  prvi je registrovan plavi na oglasima  drugi je sad uvezen crni  na oglasima 2200 e  prvi 1950 molim iskren savet sta da uzmem ,,,vidite ogla hvala vam janko kisac

Jeftinija ti je registracija za ovaj 750...a jos je i registrovan. Za crni jos minimun 200 evra za registraciju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 22 minuta, ThePainkiller je napisao:

Jeftinija ti je registracija za ovaj 750...a jos je i registrovan. Za crni jos minimun 200 evra za registraciju...

il da uzmem cetvrtog tdm,,a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 93 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: XV 1100SP Virago

Evo malo kasnije se ukljucujem u temu. Trenutno vozim 1100 '96 62 000km (special edicija, ima malo estetskih poboljsanja ostalo je isto) na koju sam presao sa tdm900 '04. Poprilicna promena slazem se, ali nisam se pokajao. Motor jako lepo radi, moj utisak mirnije od tdma, i lepo vuce od niskih obrtaja. Glatko i bez vibracija. Tdm mi je bolje radio i vukao preko 3000o/min a virago bez problema od 1500. Drugacije masine, a obe v-twin. Manje vibracije osecam tek na brzinama preko 110-120. Odnosno 4500-5000o/min.
Potrosnja od 5,2 najniza (80-90 km/h kruziranje) do 7,5 (grad+jace zavrtanje gasa)
Registracija meni sa novom sabracajnom bila 23.500. Uglavnom jeftinija nego za tdma.
Imao sam priliku i na stazi da ga probam. Nije naravno za to ali lep je osecaj oboriti motor pa cak i ovaj :-)
Nikakvih problema nidam do sada imao sa njim cak i paljenje posle 3 meseca nije problem nikakav.
Trenutno je na oglasima (privatne stvari) pa mozes tamo videti slike.
E sad razlika izmedju 750 i 1100:
mislim da ti godina proizvodnje ne igra neku ulogu jer su to stariji motori. Stanje je mnogo bitnije kao sto kaze kolega hard_rock a samo je pitanje koliko to dobro mozes proveriti. Licno, uvek sam za vise obrtnog momenta (kubika u ovom slucaju) i mislim da razlika u registraciji nije prevelika. Potrosnja im je ista za divno cudo pri normalnoj voznji a osetno je jaci ovaj veci. Pricam o jako lepom osecaju koji se dobije kad god se zavrne gas.
Eto toliko od mene. Ako treba jos nesto vici :-)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 19 sati, Mimeola je napisao:

Evo malo kasnije se ukljucujem u temu. Trenutno vozim 1100 '96 62 000km (special edicija, ima malo estetskih poboljsanja ostalo je isto) na koju sam presao sa tdm900 '04. Poprilicna promena slazem se, ali nisam se pokajao. Motor jako lepo radi, moj utisak mirnije od tdma, i lepo vuce od niskih obrtaja. Glatko i bez vibracija. Tdm mi je bolje radio i vukao preko 3000o/min a virago bez problema od 1500. Drugacije masine, a obe v-twin. Manje vibracije osecam tek na brzinama preko 110-120. Odnosno 4500-5000o/min.
Potrosnja od 5,2 najniza (80-90 km/h kruziranje) do 7,5 (grad+jace zavrtanje gasa)
Registracija meni sa novom sabracajnom bila 23.500. Uglavnom jeftinija nego za tdma.
Imao sam priliku i na stazi da ga probam. Nije naravno za to ali lep je osecaj oboriti motor pa cak i ovaj :-)
Nikakvih problema nidam do sada imao sa njim cak i paljenje posle 3 meseca nije problem nikakav.
Trenutno je na oglasima (privatne stvari) pa mozes tamo videti slike.
E sad razlika izmedju 750 i 1100:
mislim da ti godina proizvodnje ne igra neku ulogu jer su to stariji motori. Stanje je mnogo bitnije kao sto kaze kolega hard_rock a samo je pitanje koliko to dobro mozes proveriti. Licno, uvek sam za vise obrtnog momenta (kubika u ovom slucaju) i mislim da razlika u registraciji nije prevelika. Potrosnja im je ista za divno cudo pri normalnoj voznji a osetno je jaci ovaj veci. Pricam o jako lepom osecaju koji se dobije kad god se zavrne gas.
Eto toliko od mene. Ako treba jos nesto vici :-)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

evo stigla je 1100 kuplena cucemo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

evo najpre pozdrav konacno danas bio  pazario i na kombiju dovezo kuci yamaha 1100 94 godiste  sta reci zadovoljan sam sada ide registracija ,,prvi put u Srbiji  evo  malko slika pozdrav svima  

011.jpg

015.jpg

016.jpg

017.jpg

020.jpg

021.jpg

024.jpg

018.jpg

022.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sa srećom da je voziš...i neka se ova ipak malo duže zadrži kod tebe...:takoje:

 Pristaje ti ovaj tip motora, nisi ti, Janko, više za trkalice i jurcanje. Sad polako švaler gas, nek se svi u selu okreću za tobom i ovom lepoticom od motora... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
On 12/23/2017 at 13:20, miksamgm je napisao:

Ja mislim da ovaj 1200 nemoze da prebaci 10l potrosnje,sto je po meni ok za ovakav motor... 

Smekerska masina za vikend voznje,nije motor za svaki dan.

kumov VMax na putu za Brno - autoput -120-130kmh - prosecna potrosnja 6.5l...ali zato na voznji po stazi, sa paljenjem V-Boost smo izracunali 21l potrosnje ;)

 

@demro.st lepa masina, nek te dobro sluzi! mislim da se covek ne moze pokajati sa ovakvom lepoticom!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 37 minuta, ThePainkiller je napisao:

Sa srećom da je voziš...i neka se ova ipak malo duže zadrži kod tebe...:takoje:

 Pristaje ti ovaj tip motora, nisi ti, Janko, više za trkalice i jurcanje. Sad polako švaler gas, nek se svi u selu okreću za tobom i ovom lepoticom od motora... :D

mislim da ce se zadrzati dosta dugo dosta je bilo  kupis pa prodas dzabe ,,,stvarno sad cu valjda biti miran ..to je to sta sam hteo pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre sat vremena, zlig0r je napisao:

kumov VMax na putu za Brno - autoput -120-130kmh - prosecna potrosnja 6.5l...ali zato na voznji po stazi, sa paljenjem V-Boost smo izracunali 21l potrosnje ;)

 

@demro.st lepa masina, nek te dobro sluzi! mislim da se covek ne moze pokajati sa ovakvom lepoticom!

 

hvala od srca pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Lep motor, neka te služi lepo i bezbedno da se navozas sa njime.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 1 sat, demro.st je napisao:

sta cu sa auspusima vidi ko ono na masini za kobasice

 

 

Menjaj pod obavezno,ako neces slusati grmljavinu iz 1100 V2 dzaba ga bilo :jee:

Sa srecom te sluzio :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja