Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

danas registrovana masina ukupno izaslo  sa novom tablicom saobracajnom i agencijskom uslugom 25000.din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 93 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: XV 1100SP Virago

Nema na cemu. Tu sam za sve sto mogu da pomognem.
Imam Hayens-ov manual koji je odlican za nase motore. Ako ti treba mogu ti poslati da iskopiras. Ako ces ga sam sredjivati dosta ce ti pomoci.
Mozda ima i da se skine u pdfu nisam trazio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 18 sati, Mimeola je napisao:

Nema na cemu. Tu sam za sve sto mogu da pomognem.
Imam Hayens-ov manual koji je odlican za nase motore. Ako ti treba mogu ti poslati da iskopiras. Ako ces ga sam sredjivati dosta ce ti pomoci.
Mozda ima i da se skine u pdfu nisam trazio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

hvala dobio sam original knjigu...a skino sam sa interm,pdf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

počeli problemi ,,,oko registracije ,,,,predmet je zaprimljen,,,sta to znaci,,,,?ugovor o kupovini motora u svajcarskoj napisan je rucno overen je pecatom od strane yamaha auto kuce nasi organi to ne priznaju,,,, ,,,da popizdim...prosla carina ,,placena.. uverenje od ams ok... tehnicki ok,,,,gde mi to zivimo ljudi moji pozdrav,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Zato ja uzimam motor sa ISKLJUCIVO DOMACIM TABLAMA, sve ostalo zaobilazim ma koliko povoljno bilo, jer to na kraju moze da te ujede za dupe, a cinjenica je da ima dosta takvih motora u oglasima sa nekom pricom sve full spreman za registraciju  carina placena, porezi, uverenje ovo ono kurac palac.... ma zajebi to, lepo ti druskane njega registruj pa cu onda da kupim, i skuplje ako treba, ali dotle NISTA.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 17 sati, ThePainkiller je napisao:

Eh Janko, bas te nece... Bas sam se pitao da li je stvarno toliko lako uvesti motor, ocariniti i registrovati...ali izgleda da nije...

nanjovija vest treba da cekam 5--6 dana da se sef u supu potpise,,,,ako ne onda pravac  p.m.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pa, u policiji traze da svi papiri budu uredni po njihovom, nema veze dal je proslo carinu, to ti nista ne garantuje, osim toga pravi komplikcije.

 

Zasto se  nisi raspitao kakvi ugovori trebaju za sup, kod speditera, ili agencije.

 

Situacija je sledeca, posto sam ja uvezao licno jedno vozilo iz svajcarske za sebe, a bilo je na moje ime u export svajc saobracajnoj.

 

Znaci nije dovoljan moj kupoprodajni racun , vec je trebao i racun izmedju auto kuce(koja mi je prodala taj auto) i bivseg vlasnika.

 

Sto bi oni nazvali neki pravni sled  kupoprodaje vozila.

 

E sad kad se nisi raspitao  ranije, raspitaj se sad i pokusaj da od prodavca nabavis pomenute racune.

 

Ukoliko ne, daju se napraviti. U panduraciji se pravis lud i kazes da imaju svi papiri i da ces ih doneti..

 

U svakom slucaju nikako ne odustaj, kopaj rukama i nogama, i verujem da ces izaci kao pobednik u ovoj zavrzlami.

 

Mozda ce i sef lupiti paraf, samo ako se dobro omasti za Bozic..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ja kad sam kao klinac sa 18 kupovao ovaj motor, uvoz iz Austrije-znaci bukvalno sam coveku dao pare nisam imao ni sve papire kod sebe, poslao mi naknadno postom i sve ok.

 

Znas kad bih opet to uradio... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 21 sati, slave74 je napisao:

Pa, u policiji traze da svi papiri budu uredni po njihovom, nema veze dal je proslo carinu, to ti nista ne garantuje, osim toga pravi komplikcije.

 

Zasto se  nisi raspitao kakvi ugovori trebaju za sup, kod speditera, ili agencije.

 

Situacija je sledeca, posto sam ja uvezao licno jedno vozilo iz svajcarske za sebe, a bilo je na moje ime u export svajc saobracajnoj.

 

Znaci nije dovoljan moj kupoprodajni racun , vec je trebao i racun izmedju auto kuce(koja mi je prodala taj auto) i bivseg vlasnika.

 

Sto bi oni nazvali neki pravni sled  kupoprodaje vozila.

 

E sad kad se nisi raspitao  ranije, raspitaj se sad i pokusaj da od prodavca nabavis pomenute racune.

 

Ukoliko ne, daju se napraviti. U panduraciji se pravis lud i kazes da imaju svi papiri i da ces ih doneti..

 

U svakom slucaju nikako ne odustaj, kopaj rukama i nogama, i verujem da ces izaci kao pobednik u ovoj zavrzlami.

 

Mozda ce i sef lupiti paraf, samo ako se dobro omasti za Bozic..

hvala na savetu javljam rezultate....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Upravo sada, demro.st je napisao:

hvala na savetu javljam rezultate....

radim preko agencije oni u agenciji su i odneli sve u sup i agencija kaze da nema problema samo malo vremena da ....se smiluju glavni 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

e  pozdrav ovako tablica nema rtegistracija  nemoze ....racun ne valja ...isti takav racun vazi u bg tamo je registrovana slicna yamaha midnajt,,,znaci vojvodina ima drugacija pravila ...sta reci da psujem ne vredi ,,,da dajem na prodaju necu nikog da zajebem,,,izvinjavam se na psovci stvarno ja sam baksuz ,,pomoc prijatelja ako moze evo racuna kojio je nevalidan u novom sadu

002.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Nađi nekog u BG-u, nekog koga dobro poznaješ i kome veruješ. Uradite kupoprodajni ugovor i neka ti on registruje u BG-u motor. Posle samo ti da punomoć i posle isteka registracije možeš da ga prebaciš na NS table...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 16 minuta, ThePainkiller je napisao:

Nađi nekog u BG-u, nekog koga dobro poznaješ i kome veruješ. Uradite kupoprodajni ugovor i neka ti on registruje u BG-u motor. Posle samo ti da punomoć i posle isteka registracije možeš da ga prebaciš na NS table...

TO JE VEC MNOGO KOMPLIKOVANO POSTO JE I POREZ I SVE DAZBINE PLACENE U NS,CAK I POLISA 25000 SAM PLATIO ,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 36 minuta, demro.st je napisao:

TO JE VEC MNOGO KOMPLIKOVANO POSTO JE I POREZ I SVE DAZBINE PLACENE U NS,CAK I POLISA 25000 SAM PLATIO ,,,,,

Uplate ti vaze i za Bg osim neke takse koja je mala,polisa se moze stornirati i uraditi na drugo ime ako ces reg. na Bg recimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250
Pre 2 sati, demro.st je napisao:

e  pozdrav ovako tablica nema rtegistracija  nemoze ....racun ne valja ...isti takav racun vazi u bg tamo je registrovana slicna yamaha midnajt,,,znaci vojvodina ima drugacija pravila ...sta reci da psujem ne vredi ,,,da dajem na prodaju necu nikog da zajebem,,,izvinjavam se na psovci stvarno ja sam baksuz ,,pomoc prijatelja ako moze evo racuna kojio je nevalidan u novom sadu

002.jpg

Ne znam sta bih rekao,jbg ako je ovo zvanicni racun u Svajcarskoj onda su oni na nivou neke Africke drzavice.Ne treba biti nikakav pravni ili kakav vec strucnjak da vidis da ovakav racun(ako se tako moze uopste nazvati) nepije vodu nigde u svetu.Nego ti za gusu onog ko ti je kupio motor tamo da di donese validan racun.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 2 sati, demro.st je napisao:

e  pozdrav ovako tablica nema rtegistracija  nemoze ....racun ne valja ...isti takav racun vazi u bg tamo je registrovana slicna yamaha midnajt,,,znaci vojvodina ima drugacija pravila ...sta reci da psujem ne vredi ,,,da dajem na prodaju necu nikog da zajebem,,,izvinjavam se na psovci stvarno ja sam baksuz ,,pomoc prijatelja ako moze evo racuna kojio je nevalidan u novom sadu

002.jpg

 

Napravi prijavu stanovanja u BGD i registruj motor, ako tako moze u BGD. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 18 minuta, hard_rock je napisao:

Sta ti kaze onaj sto ti je prodao motor???

prodavac se ne buni trazice da mu izdaju racun kad ode u svizerland negde krajem meseca a dotle ima da dozivim nervni slom od samog sebe ,,,ukucana itd,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
On 5.1.2018. at 21:29, Biker-Boy je napisao:

Zato ja uzimam motor sa ISKLJUCIVO DOMACIM TABLAMA, sve ostalo zaobilazim ma koliko povoljno bilo, jer to na kraju moze da te ujede za dupe, a cinjenica je da ima dosta takvih motora u oglasima sa nekom pricom sve full spreman za registraciju  carina placena, porezi, uverenje ovo ono kurac palac.... ma zajebi to, lepo ti druskane njega registruj pa cu onda da kupim, i skuplje ako treba, ali dotle NISTA.

Evo, čovek lepo rekao... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Pa brate jel si video ti nekad ovakav račun u životu? 

Zašto si uopšte kupovao motor sa ovakvim papirima, ja ti reče da je motor regularan za registraciju samo pazi da su svi papiri ispravni, a ovaj račun stvarno ne liči na nešto normalno. 

Nek ti sad donese normalan račun ili nek ti vrati pare. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja