Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pšozdrav dal ima dobar majstor koji se razume u yamahe virago hteo bi da mu donesem moju 1100 vku da sve prekontrolise ,,okolina novog sada poželjna ,,,hvala  karburatore struji i onako veliki servis nije hitno al uraqdio bi to posto bi hteo da ovaj motor bude malo duže kod mene,,,,ko me zna...    zna o čemu pišem hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo me ponovo ovde sa pitanjem ako mi neko moze odgovoriti dal ova maja mahindra ima u vilama vazduh ili ulje naso sam neki ventil kod volana kod rucice za kvaciloima kapicu iglicu,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

sad bi pohvalio moju yamahu virago 1100 svi problemi nestali...iz mojih bivsih postova potrosnja se svela na razumnu granicu ...umerena voznja oko 110 km ..h i rezultat jeovaj na predjenih  100km:::

20180430_071521.jpg

20180430_141651.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 3.1.2018. at 23:33, Mimeola je napisao:

Nema na cemu. Tu sam za sve sto mogu da pomognem.
Imam Hayens-ov manual koji je odlican za nase motore. Ako ti treba mogu ti poslati da iskopiras. Ako ces ga sam sredjivati dosta ce ti pomoci.
Mozda ima i da se skine u pdfu nisam trazio.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

pozdrav evo mene opet sa mojom  1100  stvarno je ok preso sam zamislite vec vise od 2000km betz ijednog problema sad sledi samo pitanje ,,,nesto mi je lenja ...naprimer idemo zajedno ja i kolega na 535 ,,,on je startniji i to me nervira sta ce mi onih dupla kubika kad me ostavi na semaforu..mozda postoji blokada? posto nista nisam dirao kako je uvezena iz albanije...pardon svicarske jos sam pod utiskom sinocne utakmice,,,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Upravo sada, demro.st je napisao:

pozdrav evo mene opet sa mojom  1100  stvarno je ok preso sam zamislite vec vise od 2000km betz ijednog problema sad sledi samo pitanje ,,,nesto mi je lenja ...naprimer idemo zajedno ja i kolega na 535 ,,,on je startniji i to me nervira sta ce mi onih dupla kubika kad me ostavi na semaforu..mozda postoji blokada? posto nista nisam dirao kako je uvezena iz albanije...pardon svicarske jos sam pod utiskom sinocne utakmice,,,pozdrav

a da imam manuale na českom ako nekome treba --pdf format il tako nesto--

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Janko ti uzivaj u voznji.... mani se trkanja na semaforu. ;) Ako ti vec to smeta, promeni saputnika.... nemoj vise motore menjati .... jeftinije je :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 15 sati, lordvax je napisao:

Janko ti uzivaj u voznji.... mani se trkanja na semaforu. ;) Ako ti vec to smeta, promeni saputnika.... nemoj vise motore menjati .... jeftinije je :lol:

pozdrav e ovaj ce duze ostati kod mene jer to je to ...posle 14 motora najzad naso pravi......nadam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 4 sati, Utjerivac je napisao:

@lordvax

E neka si mu rekao! Kao da si mene pitao. :jee:

hvala vidis 14 motora sam promenio za 8 godina svaki sam preplatio ..na prodaji svih bio sam u minusu sve sam prevodio na sebe al sad mislim da sam naso onaj sto mi lezi ..moju trgovinu nikom ne preporucujem pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Važno je da si ti uspeo pronaći ono što si tražio. Ja te razumem u potpunosti i ja već par godina pokušavam da se pronađem i slušajući druge potroših puno para (čak imam i jednog GS-a u garaži).  Ono što htedoh reći, jesi li ti pronašao sebe sa Yamahom ili si pronašao klasu koja ti odgovara ? Ja sam se isto pronašao na Yamahi ali svakako ću sebi kupiti jednog Harleya kao kraj potrage.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 20 minuta, Protulsr je napisao:

Važno je da si ti uspeo pronaći ono što si tražio. Ja te razumem u potpunosti i ja već par godina pokušavam da se pronađem i slušajući druge potroših puno para (čak imam i jednog GS-a u garaži).  Ono što htedoh reći, jesi li ti pronašao sebe sa Yamahom ili si pronašao klasu koja ti odgovara ? Ja sam se isto pronašao na Yamahi ali svakako ću sebi kupiti jednog Harleya kao kraj potrage.

 

 

a da harley ce biti zavrsnica i to cemo ostaviti deci da pamte ....al testamentom da se ne sme prodati ...da pronaso sam sebe u klasi copera,,a model mi je ok imo sam sedovke...en 500 kavasaki pa 750   o tdm..da ne pricam 3 kom. suzuki ....intruder,,bio ok al malo mi nije ležo...ajd da ne smaram pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

evo juce sam se rastao sa mojom v irago 1100 pustio sam koju suzu starno mi le lezao i klasa i snaga sve ok al stvorili se zdravstveni problemi sa skupom terapijom pa nije bilo druge ...nadam se da cu ponovo imati istu 1100 u garazi  virago 1100 zauvek..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: Yamaha

Pozzz.ekipa. Od nedavno sam postao vlasnik Viraga 1100 pa ako mi ko može dati kakav savjet i kakve mane ima taj Motor. Godinama vozim Sport Turing motore, prošle godine sam imao tešku prometnu i zamjenio XX-sa za Viraga. Nemam nikakvog iskustva sa tim motorima pa me zanimaju da li ima kakve mehaničke mane itd. Unapred hvala na odgovorima. Nisam htio novu temu pokretati pošto vidim da je več tema pokrenuta. 

IMG-9c6f5929b6fb10c51826911f10887dd8-V.jpg

Promenio član duki_1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja