Jump to content

Moto Zajednica

Leonardo 125 ne pali?

Recommended Posts

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Evo me ponovo ljudi, sredio sam motor pali radi ocistio sam karburator, stavio nov filter vazduha pali sad odlicno. Reapirao sam vodenu pumpu ali ponovo pusta vodu na rupicu ispod agregata nije mi jasno zasto ponovo pusta kada je novo stavljeno sve? kada sam uzeo set zareparaciju nisam dobio one dve gumice koje idu na pumpu stavio sam stare gumice? sta treba da uradim? kako da namestim ovo jel zna neko? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
Pre 14 sati, Seid je napisao:

Hvala, šta da radim da ga zamenim ili?

 

Mucio sam muku s tim problemom, da zamena je najbolje resenje. Isto tako pogledaj da li je crevno koje ide iz filtera u predfilter pocepano. Videces jedno vece deblje crevo koje se penje od filtera vazduha gore iza plastike. To crevo ne sme nigde da bude pocepano. Ukoliko ima neku rupu zeza panjenje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /

Kod mene je taj problem,ali kada dunem u cevcicu koja viri iz karburatora sa desne strane kad ga gledas sa strane creva filtera vazduha koje ide na karburator,on spricne gorivo i onda posle ceo dan pali normalno,probaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150
pre 7 minuta, Krle1990 je napisao:

Kod mene je taj problem,ali kada dunem u cevcicu koja viri iz karburatora sa desne strane kad ga gledas sa strane creva filtera vazduha koje ide na karburator,on spricne gorivo i onda posle ceo dan pali normalno,probaj...

Нисам баш сигуран али мислим да је пловак у питању. Види отвори карбуратор и опери га добро верујем да после тога има да пали без дувања :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /

 

pre 43 minuta, root012 je napisao:

Нисам баш сигуран али мислим да је пловак у питању. Види отвори карбуратор и опери га добро верујем да после тога има да пали без дувања :D

Hocu da ga otvorim i ocistim,ali kad nadjem reparacioni set,moguce da ce gumica posle cureti...Da  mu ne duvam vise,a ni manje :D

Ako uspem da nadjem....

Promenio član Krle1990

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja