Jump to content

Moto Zajednica

Sta preporucujete?

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Honda Rebel 125 definitivno :)

 

e sad, ono sto mi ne znamo a to je tvoja visina jer na osnovu toga lakse mozemo da znamo sta da preporucimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

nije  i z  tekategorije ali razmisli o  yamahi ybr 125,mislim da ima jeftino i dobar je motor a i u stilu je sedamdesetih.Udoban neosecaju se rupe trosi 3 litre,a opet deluje i moderno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650
Pre 11 sati, Nikola Aleksic je napisao:

Moja visina je oko 185cm,tezina oko 92kg

Sa tim gabaritima bolje preskoci 125cc.... To ti pricam iz iskustva posto sam i sam u tim dimenzijama.... Eventualno Honda cm125 posto je vislja, al i nije bas coper/cruiser.... 

Ako mozes, razmisli bar o 250cc....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Baci pogled na Varadero 125. To je visoka masina,pouzdana,udobna,relativno brza i veoma sposobna za voznju mesovitim terenom. Ima V2 agregat zapremine 125cc. Mozes voziti lagano i devojcicu gde god pozelis, pritom je i lep. Izguglaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Razmisli i o roku trajanja. Taj motor ćeš voziti godinu dana dok ne položiš za A2, a onda ćeš tražiti sledeću dozvoljenu kubikažu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 10 sati, lordvax je napisao:

Sa tim gabaritima bolje preskoci 125cc.... To ti pricam iz iskustva posto sam i sam u tim dimenzijama.... Eventualno Honda cm125 posto je vislja, al i nije bas coper/cruiser.... 

Ako mozes, razmisli bar o 250cc....

Kako mislis nije bas? Pa to je jedan od modela malih, kubikazom,  copera/kruzersa koji je kasnije zamijenjen sa Rebelkom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650
pre 4 minuta, draki je napisao:

Kako mislis nije bas? Pa to je jedan od modela malih, kubikazom,  copera/kruzersa koji je kasnije zamijenjen sa Rebelkom :)

Jeste zamenjen Rebelkom, al ne vidim nikakvu fizicku slicnost sa nekim coper motorom....ako pricamo o cm125 jc05.... Ja obozavam taj motor, i sam imam jedan koji sredjujem da mi bude za svrljanje po gradu (umesto skutera), a vozim i coper (honda shadow 750), i kada udjem u garazu bas ne vidim nikakvu slicnost izmedju ova dva motora.... Drugacije sedenje, drugaciji oblik,.... CM125 je po izgledu blizi nekom retro naked izgledu nego coperu,al svejedno.... nazovimo ga kako god, motor je odlican za pocetnika i za svakodnevnu upotrebu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 7 minuta, duledjo je napisao:

I ja imam cm125 odlican je ali mislim da je nizak za njega tako visokog

Pa i ja se sa tim slazem. Cak i za mene koji sam 175 cm 125 je bio nekako kratak.  

 

Sta znam, vama visokim ( govorim za @Nikola Aleksic) jako je tesko naci coper male kubikaze, mada i velike zna biti problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 32 minuta, Nikola Aleksic je napisao:

Hvala momci,svima na savetima,poslusacu svaki pa cu izabrati,koja je najbolja solucija

Nadjes u oglasu, odes probas i vidis :)

 

Srecno u potrazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja bih ti mozda savetovao da uzmes nekog kineza od 125 ako si iskljucio vece kubikaze, svi japanci do 125cc deluju prilicno mrsavo i majusno ti imas gabarita prilicno ako uzmes nekog rebela predpostavljam da ces ga se jako brzo zasititi i vec za sezou 2 ces pozeleti nesto jace, a potesko se prodaju za tu cenu, moj savet ako naletis na dobrog princa 125 ili 250, challengera 250 ako nadjes on bi ti najpre odgovarao. :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Svi gore pomenuti Japanski modeli su jako pouzdani i kvalitetni, neces se pokajati koji god da kupis od njih...
Sto se tice Kineza, licno sam vozio 2 sezone Sprint Prince 125, presao nekih 13.000km, jedini kvar je bio pucanje lanca i to je to bilo to.
Po kvalitetu ne moze da parira Japancima i o tome je suvisno pricati, bas dok sam ja vozio njega burazer je imao Viraga 125 (odlican motorcic za pocetnika a jos bolji 250).
U potpunosti se slazem sa @velimirjevtic, ako ti je 125 samo odskocna daska, kao mnogima ovde, onda po mom misljenju je bolje uzeti Kineza za neke sitne novce, vozaj ga 1-2 sezone i prodaji, u mom slucaju, dosta sam lakse prodao Kineza nego burazer Viraga (cena cini svoje)
Srecno u potrazi a i u kupovini posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Da imam 17 godina i želim čoper moj izbor bi bio Sprint Regal Raptor  125. Ubedljivo najlepši kinez u toj klasi. Sad, da budem iskren, ne znam ništa o tom motoru da bih mogao da ga preporučim, samo mi se dopada dizajn. ;)

 

post-4143-0-76761400-1334326911.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom

Moj drug je imao regal raptor 125 u isto vreme kad sam ja imao prince 125. O lepoti necu pricati, lepe su obe masine ;) ali na raptoru je dosta drugaciji polozaj sedenja, mnogo si vise nagnut unapred, dok na princu sedis normalno, plus sto korman mozes da podesis kako tebi odgovara. Princa sam vozio 2 godine, nisam imao kvarova osim pregorele sijalice zmigavca...doduse jeste bilo malo teze naci takvu sijalicu :D cinjenica jeste da princ 125 ima manjak snage i da bi valjalo da mozes odmah da uzmes 250, ali bih rekao da je skroz ok kao prelazna varijanta. I jos jedna stvar, na mom sam morao da prepravim polugu menjaca, posto je na princu fabricki klackalica,sto nama nogatima smeta, pa sam odsekao zadnji krak poluge, ostavio prednji i sve ok, ali to ces vec videti sam, ako se odlucis sa njega. Inace, ja sam 193cm 120kg, gabaritno mi je bio taman (mada je vrv moja kilaza doprinela manjku snage ;) )

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja