Jump to content

Moto Zajednica

pedjavet, predstavljanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda transalp 650

Zdravo familijo,

ja sam Peđa, imam 55 godina i vozim Hondu transalp 650. Živim u Zemunu i po struci sam veterinar.

Lepo je biti član foruma sa ovolikom brojem učesnika. Nadam se da ćemo se lepo družiti.

Sve najbolje, Peđa

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Dobro dosao! Pitanje (moze i za drugog Pedju (Rex)) imaju li konji hipertenziju? Meni ovi lekovi za ljude slabo pomazu... P.S.  Mozda i oni za magarce budu taman...:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svima. Zovem se Stefan iz Beograda sam imam 25 godina. 

Pridruzio sam se sajtu radi druzenja i nekih pitanja koja me muce oko polaganja za A kategoriju . Zanima me da li mogu u prolece da odem i upisem odmah A ili mora postepeno po kategorijama da se polaze. Toliko sam se nacitao svacega da sam vise zbunjen... zato vas molim za odgovor . Hvala puno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: zx6r 2006

Pozz Stefane, ja sam položio septembra ove god za A kategoriju,  imam psp, B,C,D i 46 god. Ja sam polagao odmah glavni test i posle toga imao časove vožnje pa polaganje vožnje. Odmah sam polagao za punu A kategoriju . Koliko znam i ti imaš uslov za punu A kategoriju da polažeš. I ja sam član od juče ma da pratim odavno forum. Pre 15 dana kupio sam ZX6R i jedva čekam sezonu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda transalp 650
On 30.11.2017. at 22:04, Biker Q je napisao:

Dobro dosao! Pitanje (moze i za drugog Pedju (Rex)) imaju li konji hipertenziju? Meni ovi lekovi za ljude slabo pomazu... P.S.  Mozda i oni za magarce budu taman...:jee:

Nadam se da ne kasnim mnogo sa odgovorom. Tema je moja uska stručnost jer već 20 -ak godina radim kao kardiolog za životinje (svih vrsta) ;). Ako napišeš koliki je pritisak i kada se javlja onda od prilike bi i moglo da se nasluti odakle potiče problem. Možda i potpuno nestane ako se klima  definitivno promeni i ako budeš nogao češće da voziš motor. Meni pomaže:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja