Jump to content

Moto Zajednica

Kraljevo - Cacak preporuke servisa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Resio sam da kupim neki auto u okolini Kraljeva ili Cacka pa mi treba preporuka nekog majstora koji je posten i da se razume u kupovinu polovnih automobila da bi mi pregledao auto pre kupovine.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ja odrzavam sva svoja kola kod Bojana "Padrino" u Ribnici u KV.. uvek je zauzet pa se treba najaviti, dobar decko i odlican majstor, ozbiljan servis, pristojne cene.. dovoze mu i novije mercedese, bmw i audije tako da, zna zanat :D

Ps. Ima 2 dizalice u servisu i nekoliko radnika, ali on (vlasnik) je glavni majstor..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Treba mi jos jedna informacija. Da li moze neko na osnovu broja sasije da pronadje u bazi podataka podatke o automobilu, konkretno za golf 5 uvoz iz francuske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
10 hours ago, sale125 said:

Ja odrzavam sva svoja kola kod Bojana "Padrino" u Ribnici u KV.. uvek je zauzet pa se treba najaviti, dobar decko i odlican majstor, ozbiljan servis, pristojne cene.. dovoze mu i novije mercedese, bmw i audije tako da, zna zanat :D

Ps. Ima 2 dizalice u servisu i nekoliko radnika, ali on (vlasnik) je glavni majstor..

I ja odrzavam sva vozila kod Bojana, ali nisam siguran da bi mogao negde da ide da gleda auto, baš zbog gužve u servisu...jedino da se zakaže za u servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Treba mi jos jedna informacija. Da li moze neko na osnovu broja sasije da pronadje u bazi podataka podatke o automobilu, konkretno za golf 5 uvoz iz francuske

Zavisi u kojoj bazi tražiš podatke. Vw ima svoju bazu i tu imaju pristup samo iz Vw. Neke uopstene vin decodere tu možeš da vidiš neke opcije koje auto poseduje ali ne prošlost.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja