Jump to content

Moto Zajednica

Brno 2018 MotoGP

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Trka je 03-05. avgusta , a pre par dana puštene karte u prodaju. Koliko sam primetio opet su poskupele karte i ranije pustene u prodaju.

 

2017. godina

5a1ab489c658f_Brno2017.jpg.10c876ff616c7a4f5c27b9f546189b98.jpg

 

 

Za 2018. godinu

 

5a1ab4ca4c024_brno2018.png.a81d02228c9eb800e3bd7b6bbf49eca3.png

 

 

Gold sa 68e poskupeo na 80e

Camp A sa 136e na 166e

 

Prošle godine poskupele 20%, ove opet 20%...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jel ce da se organizuje neka grupa motorima iz Srbije do Brna ( ili je rano za to pitanje :D ), planiram da idem na trku?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 42 minuta, steefanv je napisao:

Da li je neko isao u Camp Start?


Interesuje me:
cena
kako se rezervisu/kupuju karta
sta sve ima u kampu (tus, stuja, net, pice, hrana) :D

 

Bio prosle i pretprosle godine. ove preskacem, odosmo na neku drugu trku...

 

cenu vidish, do 1.februara je 166e, pa do 1.jula 187e, i posle toga 208e...

Sto se tice rezervacije, imas u proslogodisnjoj temi objasnjeno...neko je objasnio najjeftiniju foru. mi smo isli skupljom, rezervisemo na sajtu, oni nam posalju uputstva, ja pravio fake invoice fakturu jer nije moglo drugacije, uplatili pare na devizni racun u erste banci, platili (uzeli nam masnu proviziju), i posle par dana kad je njima u Brnu proknjizeno - poslali nam na mail ulazinice koje smo odstampali i to je to...

 

u kampu imash 4 tusha u nekoj montaznoj kucici i mozes bez problema da se istusiras bez mnogo cekanja. sto se ranije tusiras vece su sanse za toplom vodom, ima bar 30 toi toi wca koji se svako malo sredjuju i najcistiji su wci koje sam sreo na bilo kom desavanju do sada. imas kucicu sa strujom, ostavs im uredjaj, oni ga zakace na struju, daju ti broj, i dodjesh posle po njega...takodje i na jednoj banderi imas razvodnu tablu sa par stekera u samom kampu....imas klopu i cugu kao i na stazi...od kafe, do dorucka/rucka/vecere, cene fer i korektne, ukus odlican...ima gde da se sedne za stolove i klopa. imas obezbedjen parking za motor - koji se cuva 24h.  u subotu uvece sa parkinga palis motor i ides direkt na stazu, da se prodjirash par krugova (obavezno ne propustiti).  net - nema, al kupish njihovu sim karticu sa netom i reshen problem...i obavezno poneti tendu!

 

ko moze, neka ide - odlicno je zezanje...narocito uz kvalitetnu ekipu...

ako sam sta zaboravio - pitaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
pre 21 minuta, zlig0r je napisao:

 

Bio prosle i pretprosle godine. ove preskacem, odosmo na neku drugu trku...

 

cenu vidish, do 1.februara je 166e, pa do 1.jula 187e, i posle toga 208e...

Sto se tice rezervacije, imas u proslogodisnjoj temi objasnjeno...neko je objasnio najjeftiniju foru. mi smo isli skupljom, rezervisemo na sajtu, oni nam posalju uputstva, ja pravio fake invoice fakturu jer nije moglo drugacije, uplatili pare na devizni racun u erste banci, platili (uzeli nam masnu proviziju), i posle par dana kad je njima u Brnu proknjizeno - poslali nam na mail ulazinice koje smo odstampali i to je to...

 

u kampu imash 4 tusha u nekoj montaznoj kucici i mozes bez problema da se istusiras bez mnogo cekanja. sto se ranije tusiras vece su sanse za toplom vodom, ima bar 30 toi toi wca koji se svako malo sredjuju i najcistiji su wci koje sam sreo na bilo kom desavanju do sada. imas kucicu sa strujom, ostavs im uredjaj, oni ga zakace na struju, daju ti broj, i dodjesh posle po njega...takodje i na jednoj banderi imas razvodnu tablu sa par stekera u samom kampu....imas klopu i cugu kao i na stazi...od kafe, do dorucka/rucka/vecere, cene fer i korektne, ukus odlican...ima gde da se sedne za stolove i klopa. imas obezbedjen parking za motor - koji se cuva 24h.  u subotu uvece sa parkinga palis motor i ides direkt na stazu, da se prodjirash par krugova (obavezno ne propustiti).  net - nema, al kupish njihovu sim karticu sa netom i reshen problem...i obavezno poneti tendu!

 

ko moze, neka ide - odlicno je zezanje...narocito uz kvalitetnu ekipu...

ako sam sta zaboravio - pitaj

ovo je za Camp A i kartu koja se uzima za to, mene interesuje Camp Start :)
Posto planiram opet uzeti Gold karte al ovaj put da budem sve dane ali u nekom od kampova. (Camp A otpada posto jedini iz ekipe vozim motor)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 23 minuta, steefanv je napisao:

ovo je za Camp A i kartu koja se uzima za to, mene interesuje Camp Start :)
Posto planiram opet uzeti Gold karte al ovaj put da budem sve dane ali u nekom od kampova. (Camp A otpada posto jedini iz ekipe vozim motor)

ups! upravu si, moja greska. ali!

Ne moras da vozis motor, niti da dodjes motorom da bi bio u camp A. :D mi smo ove godine isli sa 4 motora i 3 drugara isli kolima. cak smo i kola uspeli da ubacimo u taj deo i ne placamo nista za njih..

druga ekipa je bila u camp Start, znam da se placa sator po danu, kola po danu, i karta po osobi po danu...za tusiranje ne znam, ali znam da kod ulaza ima zidani wc, a okolo po kampu po 2 toitoi-a i tehnicka voda. kod ulaza ima i neka prodavnica/restoran. tu je i wifi, oko te kuce na ulazu. platis neku cifru i daju ti sifru pa se logujes...tamo je potpuni vasar i buka, celodnevno turiranje, proletanje motorima, neverovatna kolicina alkohola...dok je camp A potpuna suprotnost. u 22h vec mir i tisina...janne bih mogao u Camp Start, sem da konstantno ne cugam, jer je ono tamo opste ludilo :D

Kad podvucesh crtu - cenovno je isto...samo je pitanje kakav provod/odmor zelis ;)

 

Mislim da ne postoji rezervacija, na ulazu popuni koliko vozila/satora/ljudi i izracuna. mi smo prosle godine platili samo ulaz za ljude, tj narukvicu, da bi bili sa tom drugom ekipom, cini mi se boga mi 5-6 eura po danu po coveku. struje nema - i svi nose agregate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nasao sam par slika na netu, izmedju ostalog i cenovnik..sobziro koliko su nama uzeli prosle samo za narukvicubza ulaz, pretpostavljam da su ovo cene za 1 dan.

FB_IMG_1511815607455.jpg

FB_IMG_1511815685615.jpg

FB_IMG_1511815780297.jpg

FB_IMG_1511815796146.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
On 11/27/2017 at 7:53 PM, steefanv said:

Da li je neko isao u Camp Start?


Interesuje me:
cena
kako se rezervisu/kupuju karta
sta sve ima u kampu (tus, stuja, net, pice, hrana) :D

Bili u CampStart-u dva puta 2015 i 2017 , sve se obavlja na licu mesta ( ali bi preporucio da iz Srbije nekako poneses krune - bolji kurs ) i nema nikakve rezervacije nego platis na ulazu i zauzimas mesto .

1 motor+1 sator+1covek = nekih 90 eura

u kampu imas "skoro" sve, provod je zagarantovan ( ponesi cepove za usi OBAVEZNO ), ima hrane kuvane i pecene + Ceske kobasice na kiselom hlebu sa malo rena i senfa ( brutalno dobro) ali je precenjeno ( 6 eura), jeftinija je kobaja na samoj stazi nego u kampu ( 3 eura ) . Ima sator kafane i diskoteke, svuda ima ToiToi mobilni toaleti, svuda ima cisterne sa vodom, imas umivaonike, kucica sa tusevima ( 10 komada) , kafa pivo zestina sokovi.

Ako imas malo vremena da (trezan) skoknes nazad do Brna ( u Tesco) ili napred ka Rosicama ( selo 4km od kampa) imas tamo Lidl i PenyMarket i tamo se nakupuje sve sto vam treba za pice i jelo , sve ostalo - snadji se nije bas tolika frka. Tamo ima jeftinih casa i tanjira jednokratnih, ima one jednokratne gril resetke, kupimo cumur i sveze zapakovano i zacinjeno meso , ima svakakvih salata i povrca ( izbor je veci i mnogo bolji nego igde kod nas )

U kampu nema kradje, desi se da neko pozajmi nesto ali to i vrate.

Iskustvo koje treba doziveti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure
Da li je neko kupovao karte preko http://www.gprooms.eu ?
Drug dobio mail da je akcija i da ima 30% popusta do 15.01.2018. Ali kad udjem na sajt nista od popusta. Cak mi racuna i neku proviziju od 5e/123.thumb.jpg.712cf62f5a374ee527103f6d1a4bb834.jpg
 

Pa to su PreSale cene, iste kao i na sajtu turističke organizacije (automotodrom), koje su oko 30% niže nego cene pred samu trku. Nema šanse da će neko diskontovanu cenu još dodatno smanjiti za 30%. To bi onda bilo stvarno džabe, a i ovako je dzabe za Nemce i Austrijance i ostale iz Evrope koji dolaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
On 21.12.2017. at 11:58, Sponja je napisao:


Pa to su PreSale cene, iste kao i na sajtu turističke organizacije (automotodrom), koje su oko 30% niže nego cene pred samu trku. Nema šanse da će neko diskontovanu cenu još dodatno smanjiti za 30%. To bi onda bilo stvarno džabe, a i ovako je dzabe za Nemce i Austrijance i ostale iz Evrope koji dolaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tako sam i mislio ali da ipak proverim. Hvala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Pa da, to je jedina istočno evropska trka pa su zato i cene takve. Ako je neko išao npr. Mugello može da potvrdi kolika je razlika u cenama, počevši od karata pa do svega ostalog


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

GOLD PACKAGE WSBK + GOLD MotoGP  121 EUR
 

Gold Card

The ticket is valid for all banked areas (C, D, E, F, G) and all seated grandstands (T3, T5) with no guarantee of the seat. The ticket includes entrance to the paddock.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd-Surcin
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, Kawasaki ER5

Burazer i ja smo kupili karte za kamp A pocetkom januara, ove od 166e. Juce sam pogledao na sajtu, hteo jos jednu da rezervisem ali pise da su rasprodate. Ostalih karata ima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 8 sati, NevenCuk1988 je napisao:

Burazer i ja smo kupili karte za kamp A pocetkom januara, ove od 166e. Juce sam pogledao na sajtu, hteo jos jednu da rezervisem ali pise da su rasprodate. Ostalih karata ima...

ne cudi me...ono je raj...

dva saveta! ako mozete, ponesite tendu! ima da se kupi za 20e, 2,5x2,5m...pa makar i u brnu kupili pa da je ostavite tamo, itekako radi posao, a ume da se okrene vreme...
i kad dodjesh tamo, popnes se na to brdo i spustis na tu poljanu gde se postavljaju satori, pogledaj kako stoje bandere sa razglasom. prati bandere u desno, mislim da je pored pretposlednje razvodni orman (nisam siguran da li je pretposlednja ali neces je promasiti) na kome imas 5-6 uticnica, pa lepo poneses produzni kabel, ustekas se u razvodnu i drugi kraj u svoj sator i eto 24h dnevno struje....da ne morate da punite telefone/baterije/kamerice na salteru! ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

@Nevencik1988 evo i ja planiram da kupim za KAMP A,tako da imacu drustvo tamo :) jel moze rakija i slanina da se ponese? :)

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

da li moze neko da opise kolika je razlika izmedju Camp A i Camp start?mislim sta se sve dobija i odnos cena-kvalitet da tako nazovem...
mozda je malo glupo pitanje ali ja planiram da idem pa makar i sam :) a ovih dana bih trebao da kupim kartu...
Hvala unapred

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jesi procitao postove iznad? mislim da smo docarali i kamp A i start kamp vise nego realno...ako imas konkretnih pitanja, pitaj...

no, u Kampu A si na 10m od staze, ne mozesh da pravis rostilj, mozes da legnes u 10h i da zaspish u tishini

ako si u Start kampu, to je apsoluna ludnica, imash malo hoda do staze, ali je zajebancija nevidjena, potpuni vasar, ludilo i apsolutna buka 24h dnevno,. mozes vola da okreces na raznju ako zelish... :) 

pa ko sta voli...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

mi smo nabavku radili u nekom velikom hipermaketu kad se sidje sa autoputa u brnu, no u mestu Rosice koje je mislim najblize samoj stazi, imash i Lidl u samom ulazu u mesto, i Tesco malo dalje! sve moze da se unese u kamp A. ne prave pitanje apsolutno ni oko cega, sem da nema otvorenog plamena...nama je obezbedjenje trazilo da ugasimo onu malu svecu na stolu sto imas po kaficima :) doduse, opusteno smo na plinskom breneru pravili kafe....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja