Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor-Nova Godina

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki DL 650

Pozdrav bajkeri, interesuje me da nema medju nama  neko ko izdaje apartman, sobu ili nesto slicno za novu godinu na Zlatiboru?

Ima mali milion oglasa na internetu ali niko ne izdaje na 1-2 nocenja, zbog posla ne mogu da budem vise dana...
Smestaj za 2 osobe (par). Svi komentari su dobrodosli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ja imam prijatelja koji izdaje, mogu da pitam. Imaš samo jedan uslov. Ukoliko bude mesta, dođete motorom

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ух, имам слично питање па мислим да је ок питати овде, да не отварам нову тему. Надам се да покретач неће замерити...

Јел има неко (или има контакт и препоруку) да издаје кућу на пар дана уочи нове године? За 6-8 особа од прилике.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki DL 650

Prosto ljudi misle da ce izdati smestaje na neki duzi period, jedino tamo par dana pred ng da okrenem opet pa mozda ostane nesto slobodno, a onda ce mozda izdati i na 2 nocenja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

I mene zanima apartman na tri-cetri dana, od 30.12 do 02.01 recimo 

sve sto sam zvao traze od 60e pa do 100 po nocenju.Malo mi mnogo za Zlatibor !?

inace se u sezoni smestaj krece izmedju 25 i 30 evrova. Sto je za N.G. ovako skupo neznam?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
I mene zanima apartman na tri-cetri dana, od 30.12 do 02.01 recimo 
sve sto sam zvao traze od 60e pa do 100 po nocenju.Malo mi mnogo za Zlatibor !?
inace se u sezoni smestaj krece izmedju 25 i 30 evrova. Sto je za N.G. ovako skupo neznam?!
По ноћењу? Па моји темеринчани плаћају за 5 ноћења по 50-70е годинама уназад. Добро додуше, мислим да годинама иду На исти смештај па им је резервисано од године до године

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS
Upravo sada, Svaler je napisao:

По ноћењу? Па моји темеринчани плаћају за 5 ноћења по 50-70е годинама уназад. Добро додуше, мислим да годинама иду На исти смештај па им је резервисано од године до године emoji16.png

da,da po nocenju ,bez obroka...i to kod ljudi gde idem za vreme zimskog ili letnjeg raspusta,godinama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Jeste, a opet puno k'o oko.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока


Као што рече, моји познаници - омладина, плаћају по 50-70е за 5 ноћења, а не ноћење, и то је ок. Зато и јесте пуно ко око.
Али већ што колега рече 60-100 по ноћењу је не много, него превише.
Наравно, зависи од смештаја и стандарда

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Banuh jednom prilikom (porodično)negde krajem septembra na Zlatibor i kaže mi drugarica ‘mona, the place to be!’ I ja pravo na recepciju Mone. Kaže ljubazna devojka sa druge strane šaltera, izvinjavamo se ali bas smo puni, neki seminar doktora ili slično. imamo samo još 2 apartmana, zaboravio sam im ime, ali nešto tipa executive. Cenu mi reče u dinarima i ja preracunah na brinu da je to daleko više od 250 po noći a mi planirali nekoliko dana. Na godišnjem nisam neki koji gleda da prodje sto jeftinije ali znam da bih morao da slažem ženu za cenu ili bi me odrobijala pa mi je to poslužilo odmah i kao razlog sa se zahvalim ljubaznoj recepcionistkinji :D
Supruga mi je se snebivala još pola h posle momenta kad sam joj saopstio cenu, medjutim dešava se da na svaka vrata koja smo zakucali se nama izvinu da nemaju mesta. Mona nas je proklela :D

Na kraju, sreća u nesreći, nadjosmo smeštaj u klubu Satelit po nekoj skromnoj ceni od 60e (sa doručkom). Jako sam bio zadovoljan smestajem i za svaku preporuku je. Mali hotel ali sa dušom i sa dosta ukusa sredjen. U sklopu je i bazen sa slanom vodom kao i spa centar. Ni Marijanu sa recepcije Satelita nikad neću zaboraviti.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki DL 650

 

3 hours ago, miskomi said:

I mene zanima apartman na tri-cetri dana, od 30.12 do 02.01 recimo 

sve sto sam zvao traze od 60e pa do 100 po nocenju.Malo mi mnogo za Zlatibor !?

inace se u sezoni smestaj krece izmedju 25 i 30 evrova. Sto je za N.G. ovako skupo neznam?!

0646628349 Zeljko Jelicic

On covek izdaje apartaman sasvim pristojan, ja sam isao kod njega 2 zimovanja za redom, i slobodan mu je apartamn za novu godinu (bar je bio pre 3 dana) 30 e za noc, mozda i  25 :)

Problem je sto covek nece da izda apartman na 2 nocenja a sve preko meni ne odgovara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS
On 11/28/2017 at 2:02, grn je napisao:

 

0646628349 Zeljko Jelicic

On covek izdaje apartaman sasvim pristojan, ja sam isao kod njega 2 zimovanja za redom, i slobodan mu je apartamn za novu godinu (bar je bio pre 3 dana) 30 e za noc, mozda i  25 :)

Problem je sto covek nece da izda apartman na 2 nocenja a sve preko meni ne odgovara...

zvao sam ga,trazi 60evrova za noc i minimum cetri nocenja.Hvala u svakom slucaju ali trazim dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki DL 650
2 hours ago, miskomi said:

zvao sam ga,trazi 60evrova za noc i minimum cetri nocenja.Hvala u svakom slucaju ali trazim dalje...

katastrofa, meni pre 5 dana trazio 30e i rekao ako cu 5 dana moze i zz 25...:/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Да ствар буде гора по нас,а боља по њих,они ће утопити апартмане по тој цени...наћи ће то своје купце.

А и нова година је,ту је најбољи провод,а често и фали капацитета....сви би на Златибор.Ко у лето,у Будву...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ahaha ko to hoće na Zlatibor u onu seljanu... trenerke, stomaci, parfemi, urbanistički horor u srcu Zlatibora 1f641.png 

 

Mega kazino i kurvarnik "Alibi" između drvenih kućica sa suvenirima :-/

 

Zaobiđite kilometrima, obrišite Zlatibor iz planova i iz mozga...

Zlatibor.jpg

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ај кад обучем нову тренерку и ставим фалш парфем и Бог да ме види у срцу урбаног Златибора.


Најјачи ми ови што хејтују цео свет, ево нисам знао да им смета поред свега чак и то што људи користе парфеме.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
30 minutes ago, Svaler said:

Најјачи ми ови што хејтују цео свет, ево нисам знао да им смета поред свега чак и то што људи користе парфеме.

"staviti (parfema) toliko da ga oseti samo onaj kome dopustite da vas poljubi" Koko Šanel

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Suzuki GSF 600S

Kao neko ko se rodio na toj planini pa i odrastao, moram da primetim da ljudi mesaju dve stvari. Zlatibor o kome pricamo ovde je grad voleli to ili ne i ima sve odlike jednog. U centru su sada kazini, butici raznih brendova itd. Dok ima ljudi kojima je gust da kazu da su bili na zl po toj i toj ceni bice i apartmana po tim cenama. Mozda bih to nazvao i malogradjanstinom ali nije nuzno tako, ima tu raznih cena i raznih razloga.  A planina Zlatibor je i dalje tu i njene lepote se ne obilaze za tri dana oko Nove Godine :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja