Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem jeftin auto

Recommended Posts

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Nesto tipa jugo za male pare (marka nije bitna), ima ih u oglasima na tone, e sad mozda imate, znate ko ima itd. Naravno ne planiram sa njim na put oko sveta, do posla i nazad, mozda 100 km mesecno :-). Imao sam 101 platio sam ga kao novu kinesku biciklu i prodam jer mislim da ne bi prosao reatest plina, inace sluzio me super. Ako Jefta ne prodaje trazimo dalje:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Ista prica,s tim sto je meni do posla 200 km)

U petak kupio una za 200e,92god,1.1 monopoint,nikad vareni kosevi,patos i pragovi,ali propala vrata u donjem delu.

Stojao odjavljen,i zapusten.

Registrovao u subotu,kupio nov aku,manzetne i kuglu na jednoj strani,uradio prednje kocione cilindre,izveo novu instalaciju za farove,ostatak pregledao,zamenio svecice,ocistio kontakte.

U nedelju nadjem dva druga auta koja sam trazio pre ovog...jbg..

Ako te interesuje,moze po ceni koliko je kostao do sada ,430e

Tablice Ks,mora da se prenese kad istekne ova reg..

Nedostaju mu jos jedan prednji,jedan zadnji amortizer,amortizeri gepeka,reglaza trapa,pregled zadnjih kocnica,relej prve brzine brisaca,i dve zimske gume...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

To su oni Fiatići sa Fire motorom unutra. Nepoderivi motori a jako jeftino održavanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa ajd okaci sliku pa da razmislim, mada ja vise trazim nesto tako da malo potegnem sam a i ako stane stace tu negde u gradu sto nije starsno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ima moj rođa juga, prvi vlasnik, vožen do prošle godine dok nije kupio ladu njivu, nakon toga odjavljen i zaboravljen ...

 

Ako si zainteresovan mogu da ti prosledim broj na PP, da ga pozoveš i da se dogovarate dalje. Koliko ja znam auto je u voznom stanju, ali najbolje je da se čuješ sa njim, da vidiš šta i kako ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Potraga za sada zavrsena, kupio sam reno 5 sa 1,1 motorom i plinom, videcemo kako ce da se pokaze. Ostajem duzan neku sliku kada ga uslikam, nego bas nista o njemu ne znam, pa cak ni da li ima zupcasti ili lanac. Kupio sam lezaj prednjeg tocka i manzetnu, to je najhitnije da se zameni a ostalo videcemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

mislim da je lanac u pitanju. veoma zahvalan motor i auto u celini, samo da je limarijski ok i navozaces se za sve pare. nije neki potrosac, tako da mu plin i nije potreban ali kad je vec tu, ne smeta. neka je sa srecom i da se navozas sa renolom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Hvala ljudi a i zaboravio sam da se zahvalim ljudima koji su ponudili pomoc ili auto. Za sada mi se cini ok a videcemo za dalje, ulje i ako trosi nije drasticno, motor prilicno tiho radi na plinu i cak pali juce na plinu bez problema mada nije ni hladno bilo. Jedino sto lezaj na tocku i manzetnu ne mogu bas prosto da zamenim jer se izgleda zglob ne skida pa moram da skidam poluosovinu iz menjaca, ispustam ulje a nemam kanal itd itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Upravo tako ... skida se polu osovina i skida ili unutrašnji homokinetički (ako je duža polu osovina) ili samo krstak  i unutrašnja manžetna (ako je kraća) za dužu polu osovinu nemoraš ispuštati ulje iz menjača a možda ni za kraću ako digneš dovoljno samo jednu stranu auta. 

Sam auto bi trebao biti veoma pouzdan no obzirom na godine treba biti pažljiv u pogledu rđe. Neće točak da mu otpadne kao na jugu jer je pukao koš, jer ima kolevku na kojoj vise viljuške, a nazad ima torziju. Hoće da procure hladnjaci kao posledica godina... 

Jedino se sada nesećam tj kao kroz maglu se sećam da su neki imali klasičan prsten kao osigurač ležaja a neki neku ultra veliki inmbus.... davno je bilo kada sam to zadnji put radio.... više od 17 godina.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Sve je moglo da otpadne ali tablice nikako, ispod sundjerasta guma pa nategnuto izgleda nekom srafilicom, jedva sam skinuo zadnju tablicu...:ups:

IMG_20171204_135642.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja