Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR750 F RC36

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Biker-Boy, ti si zaboravio kako VFR ide :) VFR-a posedovao, vozio više komada TDM-a, ma ne mogu da se porede. Čak ni inicijalno ubrzanje nije jače na TDM-u, makar iz mog ugla. Što se tiče ležanja na putu, pojave... Dva sveta. TDM je više penzoski motor. Dobro, ni VFR nije R mašina ali daleko je uzbudljiviji od TDM-a.

Painkiller, pa ne moraš da ubrzavaš naglo niti da voziš brzo, ne vidim problem... Zagine se i sa 50ccm kad ne znaš šta radiš.

 

Da je moj, skinuo bih mu Motul nalepnicu, nalepnicu sa prednje viljuške i trakice na felnama, tako dobija čistiji i fabričkiji izgled.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Imao sam TDM-a, žena nije samnom htela da priča 2 dana pošto sam ga prodao. Njoj je to bio motor za nas dvoje, sa 3 kofera, gde se uspravno sedi, potezanje umereno, (moja) krajnja brzina na tom motoru je bila 160, jer preko 120 već počinje da troškara ulje i nisam hteo da ga peglam puno, da ne bi morao nakon svake vožnje da stajem i proveravam nivo ulja. Sa ovim VFR-om, granica krajnje brzine se pomera na 220 (toliko sam ga ja najviše vozio do sada), položaj sedenja i vozača i suvozača je dosta agresivnije u odnosu na TDM, ubrzanje V4 agregata je sumanuto, ko je vozio V4 zna o čemu pričam...sve je to ono što mojoj ženi smeta, tj. ona to ne voli. Ima tu malo i inata kod nje (neće da mi oprosti prodaju TDM-a nikako :D ), pa šta god ja da kažem i uradim, ipak je neću potpuno ubediti da je VFR ok za nas. Motor koji želim da kupim posle ovog VFR-a je jedan koji sam već imao i on mnogo više odgovara mojoj gospođi, uspravno se sedi, potezanje je umereno, putna brzina je oko 100-120, poseduje i kofer pozadi da se žena može nasloniti, a i cena motora je takva da se uklapamo u budžet... win-win kombinacija, samo da ga se dočepam... :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Dok sam citao opis motora i koliko se izvinjavas za cenu, mislio sam da ce me sacekati jedno 3000 evra na kraju oglasa. Cena nije toliko strasna i ja se na tvom mestu ne bih toliko ogradjivao. Ljudi za farbane transalpe iz 87 traze po 1200 evra i prodaju ih...

Ono za sta definitivno treba da se izvinis i nama ovde (posto je prizor uznemirujuc) i potencijalnom kupcu je izgled tog kako ga zoves Sebring topa, pa jos na sve selna od otprilike Lade Nive na njemu. 

Odvratno. Nadam se da imas original izduv i da ces se vratiti razumu i estetici i staviti to nazad, a ovaj Sebring mozes umesto kamena za kupus da koristis.

Sa srecom prodaja, motor je u ekstra stanju i verujem da ima kupca u tom cenovnom rangu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 15 minuta, Jelenko Vilotic je napisao:

Dok sam citao opis motora i koliko se izvinjavas za cenu, mislio sam da ce me sacekati jedno 3000 evra na kraju oglasa. Cena nije toliko strasna i ja se na tvom mestu ne bih toliko ogradjivao. Ljudi za farbane transalpe iz 87 traze po 1200 evra i prodaju ih...

Ono za sta definitivno treba da se izvinis i nama ovde (posto je prizor uznemirujuc) i potencijalnom kupcu je izgled tog kako ga zoves Sebring topa, pa jos na sve selna od otprilike Lade Nive na njemu. 

Odvratno. Nadam se da imas original izduv i da ces se vratiti razumu i estetici i staviti to nazad, a ovaj Sebring mozes umesto kamena za kupus da koristis.

Sa srecom prodaja, motor je u ekstra stanju i verujem da ima kupca u tom cenovnom rangu.

Sebring top je skinut i prodat. Vraćen je originalni top (kao što se i vidi na poslednjim fotografijama). Bez brige, kolega, motor je i dalje u fabričkom izdanju... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

...morao sam opet off, sorry... 

Nije zeni do ubrzanja i brzine, na ovu crvenu sexy spravu bacaju okce mlada zenska grla koja bi isturile malo guzu... :dobar:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Pohvala mnogo,a kupca ni na vidiku. Jel' bilo nekih reakcija?? Možda je trebalo sačekati proleće kad kreće "nervoza", možda treba da neko da barem da neku kontra ponudu pa kud puklo da puklo, bez ljutnje. Meni je tako promakao jedan skuter jer me je bilo sramota da ponudim toliko para, a posle čuo da je otiš'o za manje nego što sam nudio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 11 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Pohvala mnogo,a kupca ni na vidiku. Jel' bilo nekih reakcija?? Možda je trebalo sačekati proleće kad kreće "nervoza", možda treba da neko da barem da neku kontra ponudu pa kud puklo da puklo, bez ljutnje. Meni je tako promakao jedan skuter jer me je bilo sramota da ponudim toliko para, a posle čuo da je otiš'o za manje nego što sam nudio. 

Ja sam već poprilično spustio cenu sa početne... Verujem da ljudi nemaju para, ali isto tako verujem da onaj ko želi motor da uopšte ne razmišlja o ulaganju (osim guma, ali i to ja mogu da rešim, ali onda cena svakako ide gore), da će platiti 1700 evra, i ta cena je formirana SAMO za članove foruma. Na drugim sajtovima cena je 1800 i tamo nije podložna korekciji... Takođe, SAMO članovi foruma dobijaju na poklon pun rezervoar goriva, gde staje 19 litara benzina, a to je još oko 2700 din. Malo li je na ovu krizu? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Uz sve to, da ponovim da je motor registrovan do Jula, znači kupcu ostaje samo prepis. Gume, po dogovoru sa kupcem, mogu da nabavim po dosta nižim cenama nego bilo gde ;)

 

Eto, pa ko voli, nek' izvoli...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Svaka roba ima svoju musteriju, samo treba docekati.
И начекати

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Ok, 125_04_03_14_2_36_02.jpeg
meni.
 
 
8)
 


Čestitam kolega, nadam se da ćeš uživati u njemu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Е баш ми је драго. Као сда сам осетио потребу нешто јутрос да кажем мада не волим да коментаришем огласе. Стварно лепа справа. У здрављу се купац возио,а и продавац да купи оно на шта се намерачио. Ето и нека слика нове машине не би било лоше

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Hajde , jedva cekamo novu temu "Kupio sam"
Ред је, није дуго било

Да неће опет бити seven-fifty?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 4 sati, Utjerivac je napisao:

Svaka roba ima svoju musteriju, samo treba docekati. ;)

pa slazem se kad sam ja prodo onu moju staru karabakulu ...ima kupaca samo treba vreme...da se kupac odluci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, Svaler je napisao:

Ред је, није дуго било emoji23.pngemoji23.png

Да неће опет бити seven-fifty?

Neka bude malo iznenadjenje... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ako nije onaj sto si rekao, mogao si ubaciti neku anketu da se zabavljamo :D

Tipujem na neki gvozdeni naked ili TDM. Eventualno neki tourer tipa gsxf, zzr...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja