Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia pegaso 650 supermoto

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Aprilia pegaso 650 sm

Daa ne davim,vecini vama je poznata ova aprilija, kupljena pocetkom ove godine iz razloga sto ima jako puno potencijala za supermoto, posto je dovrseno bilo nekih 75% , ja sam resio da sve to ponovo rasturim,sve prefarbam,osvezim motor,zamenim lanac u motoru,korpu itd sto sve ne velja. Znaci sve se menja radi se sve od 0 sto se kaze sve se menja nista se ne stedi, radice se za svoju dusu natenane, ima jako puno posla rasklopljena je skoro pa do poslednjjeg srava prvo je u planu da se ram zadnja, prednja viljuska i felne ispeskare i ofarbaju, zatim ide rasturanje agregata , razvlacenje nove instalacije ili kupovine druge, i na kraju uklapanje svih plastika kupovina novih prepravljanja raznorazna i na kraju farbanje.Nadam se da cu da ostvarim zamisljeno nesto sto imam u glavi pa videcemo evo i malo slicica nisam bas puno slikao dok sam rasturao sta cu. Prvo sto sam uradio je prepravio malo rep i za pocetak uklopio mali stop i nosac tablice treba jos tu ali otom potom kad dodje to na redu, ima i slike kupusa instalacije koja je zlo :D

 

20171015_155820.jpg

IMG_20171001_153229[1].jpg

IMG_20171001_150248.jpg

IMG_20171120_130021.jpg

IMG_20171122_191229.jpg

IMG_20171122_191233.jpg

IMG_20171123_130240.jpg

IMG_20171123_151951.jpg

IMG_20171125_151245.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Brod
  • Motocikl: Yamaha FZ750

Pratim, a da li neko zna zasto mi nece slike ucitati vec ih prikazuje kao da su izbrisane , koristim tapatalk ?

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Aprilia pegaso 650 sm

Ne pitaj me nista za prostirku, bilo je pitanje zivota ili smrti kad je kava videla da sam u sobi ubacio delove od motora i poceo da radim i onda daj sta nadjes samo da ne userem krevet :D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja