Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Vespa u Beogradu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Mom odlicnom prijatelju je ukradena Vespa et4, 2001 godiste, registracionih oznaka BG-14-532 u Hilandarskoj ulici ispred broja 30. Lopovluk se desio preko noci 22.11.2017. na 23.11.2017.

U nastavku su fotografije, ako neko ima bilo kakvih informacija, molim da se javi na 064/-370-95-66 - Vladan, ili meni na 063/7-817-817 pa cu mu ja preneti informacije.

Unapred sam zahvalan za svaki vid pomoci.

IMG-3d2bf256a5c078266cb53d2a4b531f13-V.jpg

IMG-947508d7d520c09b455eb2c24ee2a495-V.jpg

IMG-ab584f3af4dd75da8582415a1c00db16-V.jpg

IMG-fe43b9fd227600314bffacbcc351bfc4-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Krađe su postale svakodnevica...čini mi se da ni devedesetih nije ovako bilo. 

Preneću mojoj ekipi u Društvu ljubitelja Vespi, gledaćemo svi, slušaćemo šta se nudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Prvo kolegi u Mirijevu sada centar. . . Užas. . .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nisam stavio disk lock, nisam turio ciradu, nisam zakljucao korman, nisam ukljucio alarm........ bem te zivote, idem momentalno sve to uraditi.

Krenuli lopovi opasno u akciju >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

pre par godina ovde se vodila ista polemika i neko je izneo zvanicne podatke o broju kradenih motora.Jedino sto se secam da u bgd ima više od jednog dnevno ukradenog skutera,ali sobzirom da se oko 4 meseca nevozi to je ipak vise -maltene 2 dnevno a motora naravno mnogo manje al se nesecam ni priblizno.Verovatno ti što to rade kad ustanu ujutru KRENU NA POSO  ko i svi mi

Promenio član sasa ns 1
b

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Da da ova Vespica bila u oglasima skoro, pamtim je zbog sedišta...

U čemu je fora, da li je to slučajno ili pikirano ukraden motor sa oglasa?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Da li je slucajno ili pikirano ne znam, na istom mestu ortak ostavljao motor x puta. Zanimljivo je da se i policajac koji je radio uvidjaj iznenadio da je vespa ukradena, kaze nije dugo, dugo cuo da je bilo koja vespa ukradena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Drugari,

motor je pronadjen i to zahvaljujuci BJB zajednici:):):)

Drugar je dobio poziv 2-og decembra uvece od zenske osobe (misli da se zove Nensi ali nije siguran) da je motor na Kanarevom brdu.

Otisao je i uzeo motor (izvinjavam se sto tek sada javljam, nisam ja kriv)

Ortak je zamolio da se osoba koja je dala informaciju javi kako bi se drugar oduzio kako dolikuje (u svoj guzvi nije zapamtio broj).

Poseduje fitnes studio u Hilandarskoj i oduzio bi se gratis paketom koji moze da se vidi na www.personalnitreninzi.com (nadam se da nije protiv pravila foruma, nije reklama).

Ja se zahvaljujem svim ljudima koji su na bilo koji nacin ucestvovali ili imali zelju da pomognu. Nadam se da ce osoba koja je prosledila informaciju da uziva u treningu, ili pak moze da prosledi paket nekome po izboru.

Hvala jos jednom.

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Tako je, motor je vidjen i javljeno je vlasniku koji je otisao i uzeo motor koji je stajao ispred neke zgrade.

Za dalje informacije javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lopov ukrao vlasniku, vlasnik "ukrao" lopovu, između redova devojka koja je možda Nensi pronalazi motor i umesto da odmah zove policiju, ona javlja vlasniku, vlasnik se ne seća dal je Nensi i koji br ga je zvao.... prosto neverovatan splet dešavanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sve se to desilo 02. ti nam javljas sada.....sumnjiv si Pauče ki dobar dan
Salim se naravno, super što je motor ponovo kod vlasnika.
Piši detalje, bas me zanima šta tu jos ima po sredi, možda se pojavi negde i Papajin TA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 9 sati, Satelis je napisao:

Lopov ukrao vlasniku, vlasnik "ukrao" lopovu, između redova devojka koja je možda Nensi pronalazi motor i umesto da odmah zove policiju, ona javlja vlasniku, vlasnik se ne seća dal je Nensi i koji br ga je zvao.... prosto neverovatan splet dešavanja.

 ;)  :lol:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Xexe, zima pa i u ovakvim temama na zezanje:) Prihvatam salu na svoj racun, ali, nakon sto sam se cuo sa ortakom, da pojasnim malo sutuaciju, da se Nensy ne nadje napadnuta ni kriva ni duzna;)

Ortak je dobio poziv da se motor nalazi tu i tu, od zene koja se, kako se njemu cini zove Nensi ili Sneza...Ortak u tom trenutku u kafani, a ja, znajuci da imamo clana foruma Nensy, pomislim da je mozda nasa Nensi. Naravno, ogradio sam se tada da informacija nije 100% tacna, kao sto i sada ne znamo ko je tacno javio. Ortak je na sav glas razglasio je za motor bio ukraden, postoji sansa i da je sa neke druge strane dosla dojava, mada ja navijam za BJB:) (isto i on pretpostavlja).

Ortak je inace jako neodgovoran, ja juce na slavi u Beogradu saznajem od naseg zajednickog prijatleja da je motor pronadjen, i u razgovoru sa njim mu objasnim da ova moto zajednica malo drugacije finkcionise, da sam ja tamo dugo godina prisutan i da smo, u najmanju ruku, ljudima duzni da damo pravovrmenu informaciju. Nije znao da to tako funkcionise i prenosim vam i njeogovo izvinjenje. Takodje, dogovaramo se da je ljudski oduziti se na neki nacin osobi koja je doprinela pronalasku motora, ponudio je paket vezbi u njegovom fitnes studiju koji, da bi se jos dodatno ogradili, pomenuta osoba moze i da prenese na drugu osobu. Verujem da to niko nece zloupotrebiti.

Da se vratim na motor, motor je bio u voznom stanju kada ga je zatekao, oguljen sa jedne strane, sa motora je padano, motor uzima i posle dva dana javlja  policiji. Naravno da su ga i oni pitali sta je cekao do tada i motor odvozi na "vestacenje", ako sam se dobro izrazio.

E sada, kako smo velika zajednica, i kako ima jako dobronamernih ljudi, ali svakako ima i onih koji to nisu, ne bih iznosio vise detalja. Bilo je nekih nejasnoca, kao ta sto je ortak dobio poziv da otkupi svoj motor, nakon sto ga je vec nasao :stabre:

Motor je ubrzo prodat tako ostecen, kupcu je objasnjeno do detalja sta se sa istim desavalo, i trenutko ga, koliko sam cuo, sadasnji vlasnik sredjuje.

Splet okolnosti jeste jako cudan ali istinit:)

Jos jednom hvala svima koji su zeleli da pomogni, hvala i osobi koja je direktno pomogla, cak i ako ne saznamo ko je.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Jos samo da jave da su i mog Transalpa nasli na Kanarevom ili nekom drugom brdu...
 

Daće Bog. Zato ja svoj motor neispuštam iz vidokruga. Divim se ljudima na živcima što drže motore na ulici.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250
2 hours ago, PaPaja said:

Jos samo da jave da su i mog Transalpa nasli na Kanarevom ili nekom drugom brdu...

 

:)

Kolega, nadam se da ce i tvoj motor biti pronadjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja