Poginuo kolega bajker elektricar

Bocca... Ako si shvatio šta sam napisao onda je jasno da tu nema ništa loše tj. da ništa nije napisano sa lošim mislima. Posle članka sam bio malo pogođen iz svojih ličnih razloga ali me ova slika točkarenja bez šljema gurnula u ravnodušje i tačno tako sam se i izrazio... ravnodušno... 

P.S.

Vlado, evo osjećam se ugroženo i od straha nikada neću da dođem u Novi Sad... 

1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Slobodno dodji jer Novi Sad nije moje vlasnistvo.

Da li te je Bocca razumeo ili nije rekao ti je da nije mesto da guras prst u oko. Rekao bih da te dosta ljudi tako dozivljava pa i ja. Ne znam koji su razlozi da "guras prst u oko" ljudima ali ako te to cini srecnim bar biraj teme u kojima niko nece osetiti nesto vise od guranja prsta.

Video si da je sliku postavio kum stradalog momka i hteo si njemu da guras prst u oko. Nemam razumevanje za to. Ja momka poznavao nisam ali ne vidom razloga da onima koji su ga poznavali solim ranu

2

Polako ljudi... Tragedija se dogodila, svi drugacije reagujemo na stres. 

Saucesce porodici i prijateljima, tuga...

2

15 minutes ago, GuMi5 said:

Bocca... Ako si shvatio šta sam napisao onda je jasno da tu nema ništa loše tj. da ništa nije napisano sa lošim mislima. Posle članka sam bio malo pogođen iz svojih ličnih razloga ali me ova slika točkarenja bez šljema gurnula u ravnodušje i tačno tako sam se i izrazio... ravnodušno... 

P.S.

Vlado, evo osjećam se ugroženo i od straha nikada neću da dođem u Novi Sad... 

Shvatio sam ja dobro sta si hteo reci, ali mislim da nije vreme ni mesto za to.

Dosta ljudi, hriscana, u koje verujem i ti spadas posebno gledaju na pokojne, sto ovu situaciju cini jos pipavijom.

Meni je zao momka beskrajno. Mozda nije imao dovoljno godina da zapravo zna kojim se poslom bavio, ali ipak mislim da je bio svestan. Vecina nas zivi zivot gde su greske samo neugodnosti. U njegovom zivotu i pozivu, greska je fatalna.

0

Ni ja ga poznavao nisam a po slici deluje kao mlad lep i energičan momak a takvih ljudi nam sve vise i vise fali iz dana u dan. Treba diskutovati o ovakvim stvarima i skretati paznju ljudima na svoje ponasanje i njegove posledice po sve nas ali ne treba biti ni prost ni previse direktan, sa merom i dostojanstvom u ovakvim trenutcima jer svakome bude zao ali nekoga to mnogo vise boli. 

Nek mu je pokoj dusi a njegovi propusti neka nama ostalima budu opomena ako zelimo da prezivimo.

6

Kao sto je njegova majka rekla,uvek se bojala motora,a eto poginuo na radom mestu.Strasno je to.Opasan posao,mnogo ih je stradalo.Meni je otac bio elektricar,i sta mi je sve ispricao...Neka mu je pokoj dusi mladoj.

0

Saucesce  porodici... Sta ti je zivot, danas te ima sutra te nema...

0

gubitak je nenadoknadiv, ali nije stradao na radnom msetu, ako je ovo tačno "S druge strane, u ponedeljak, odmah pošto se dogodila tragedija, u EDB-u su demantovali da se radi o njihovom radniku."

0

Aj probaj da izracunas koliko si potrosio struje pa mi reci dali verujes EDB-u

3

to je državna firma

0

Иако ми се свиђа начин размишљања "То је државна фирма/државни чиновник, мора да се слуша, поштује и он је увек у праву...", пракса нас учи супротно, превише примера има да бих почео да наводим, али мислим да им је мото: "АПП".

0

Paun je bio jedan od najboljih radnika na stubu u celom Beogradu i sire ! Zivot je izgubio nesretnim slucajem,probila mu je rukavica na levoj ruci, kako je stajao na metalnim merdevinama struja je prosla kroz njega na merdevine.Probijanje zastitne rukavice se desava ali jednom u deset godina se desi da neko izgubi zivot iz tog razloga. Toga dana je radio privatno kao sto radi i vecina radnika edb-a , sto nikome nije zabranjeno. Novinari zovu edb ,oni provere jel postoji neki nalog za neku ekipu na toj adresi,kako je bio u privatnoj reziji nalog nije ni postojao i samim tim je odgovor bio da nije radnik edb jel nemaju evidenciju ko gde radi privatno . Ziveo je sa ocem ,a majku je izgubio kao dete . Stoka koja komentarise sliku nu kojoj nema kacigu treba da bude svesna da je mnogo veca tragedija sto oni zive bez mozga i sebi daju za pravo da komentarisu ljude kao sto je bio 

Nikola

16

Покој му души и широки путеви небески!

Несрећа да не поверујеш-та рукавица је дебела несмал сантиметар.Нисам још чуо да је неко тако настрадао.

0

Neka počiva u miru! Saučešće porodici...

A idiotske komentare treba ignorisati i ne ulaziti u raspravu!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.