Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZR 1000 1989 god. Prerada / Modification

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000

Sinoc smo poskidali plastike nosac repa itd itd Vec sam narucio lanac i lancanike jer su ovi dotrajali i 2 nove gume jer su ove mrtve kao sto se moze vidjeti iz prilozenog 

22127601_1791551407551775_2021115982_n.jpg?oh=aa9a08b349af66a2f28951fb4fb0637e&oe=5A161C81

Ofarban je takodje i dio na prednjim vilicama u mat crnu boju

22093721_1789225061117743_640190380_n.jpg?oh=4f6f9da5c59b84528d8f72ccc56e04bb&oe=5A16736B

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000

Vec je dobar deo posla obojen drugar koji je ovo sve farbo je uradio to za cas posla s brzim harterom koji nismo morali cekati da se susi dugo jako kratko i trenutno za sad sam jako zadovoljan kako napreduje sami projekat 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000

Sam nosac repa sam odlucio da ne pravim vec sam uzeo ispao mi je povoljno nosac repa od Yamahe R6 2008 tako da cu uz manje prepravke da legne sami nosac repa sto mislim da je bolje rijesenje nego da pravim neku konstrikciju ja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Podrska! :)
Takodje sam ljubitelj prerada, i takodje mi je R6 novije generacije (2006+) omiljena i najlepsa sportska masina
Planirao sam sa mojim Suzukijem da zapocnem neki projekat ali jos ne znam sta bih mogao, pre par dana naletim na SV sa oklopima od R6, malo je reci da sam odusevljen (samo sto se radi o novijem modelu od mog)

20160326_003908.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000
2 hours ago, JankelA said:

Podrska! :)
Takodje sam ljubitelj prerada, i takodje mi je R6 novije generacije (2006+) omiljena i najlepsa sportska masina
Planirao sam sa mojim Suzukijem da zapocnem neki projekat ali jos ne znam sta bih mogao, pre par dana naletim na SV sa oklopima od R6, malo je reci da sam odusevljen (samo sto se radi o novijem modelu od mog)

20160326_003908.jpg

Odlican posao do sada odradjen veselim se da vidim i zavrsetak tvoje prerade!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000
2 hours ago, JankelA said:

Podrska! :)
Takodje sam ljubitelj prerada, i takodje mi je R6 novije generacije (2006+) omiljena i najlepsa sportska masina
Planirao sam sa mojim Suzukijem da zapocnem neki projekat ali jos ne znam sta bih mogao, pre par dana naletim na SV sa oklopima od R6, malo je reci da sam odusevljen (samo sto se radi o novijem modelu od mog)

20160326_003908.jpg

Ako imas jos koju sliku bilo bi odicno i da podijelis samnom neke probleme pri radu koji su ti se desavali i kako si ih rijesio volio bih da cujem :) i tvoju stranu price! Sretno u daljem radu radujem se da vidim zavrsetak tvog projekta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Yamaha FZR 1000
8 minutes ago, JankelA said:

Nisam ja moj jos uvek poceo, ovu sliku sam nasao na drugom forumu pa sam samo objavio :) 

Aha, nadam se da ces uskoro da pocnes :) vec ovdje na ovoj slici koju si pronasao motor dosta lepo izgleda za pocetak 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
On 21.11.2017. at 13:53, white je napisao:

Sam nosac repa sam odlucio da ne pravim vec sam uzeo ispao mi je povoljno nosac repa od Yamahe R6 2008 tako da cu uz manje prepravke da legne sami nosac repa sto mislim da je bolje rijesenje nego da pravim neku konstrikciju ja

 

Jos jedna Tema koja se zavrsi: Tresla se gora , rodio se mis! :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja