Jump to content

Moto Zajednica

Akcija MOTO DEDA-MRAZOVI 2017

Recommended Posts

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Drugari, samo par obaveštenja:

 

Preko moje firme (Big Print)  i New Momenta obezbedjeno je 300 slatkih poklon paketa od Soko Štarka za decu iz Sremčice. Moj kamion će dopremiti te slatkiše u Vir danas posle 13 h. Bilo bi lepo da neko bude tamo da pomogne da se to istovari. Kontaktirati Maju - Makikt oko tačnog vremena dolaska. 

 

Druga stvar koju želim da podelim sa vama je sledeće: jutros sam saznao (niko mi se nije javio) da Mrazomobil nema potrebe da ide i poseti decu! Kažu imamo dovoljno vozila. Jedva čekam da vidim sve te kombije izbrendrirane kao što je naš auto! Nije mi baš jasno da se prednost daje nekim običnim kombijima u odnosu na ovako brendiran auto specijalno za ovu priliku! Ako ne može brendiran auto zašto se mi onda uopšte oblačimo u Deda Mrazove ? Valjda sve ovo radimo zbog dece u domovima, a ne zbog reklama raznih firmi!

 

Moja ponuda i dalje ostaje, ako neko shvati da Mrazomobil može deci da pričini malo više radosti nego običan furgon neka mi se javi do sutra. 

 

Uz tradicionalni pozdrav HoHoHoHo! odoh da završim motor koji uvek deci predstavlja veliko zadovoljstvo da ga vide i slikaju ga!

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Pričali smo jutros telefonom ali ako treba i javno, evo...

Hvala za ponuđeni pikap, smatramo to lepim gestom ali za transport paketića nam pikap nije upotrebljiv. Paketića ima dosta više nego što staje u pikap. Naravno, pikap može u kolonu kao i svaki drugi motor ili auto koji se prijavi.

Svakako to ne treba da bude razlog za ljutnju i unošenje negativnih vibracija u temu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

@Usamljeni jahač

Eh, eto kako očas posla nastanu problemi, tamo gde ih nema… Odmah na početku da kažem: hajde, da jednom ne bude tako! :)

 

Elem, evo smo se rastrčali, da shavatimo u čemu je problem. Naravno da je mrazomobil dobrodošao, zar o tome treba raspravljati? Što šarenija kolona, to bolje! Mislim da si pričao sa Nešom, ne znam tačno kako se čovek izrazio, ali prosto u pikap (mrazomobil) ne staju paketići. Zato koristimo kombi, a naš član Nidža ima kombi (svoj, bez reklame :) ). Neša je u tom smislu rekao da ima rešeno transport paketića (on se time bavi). Poteraj ti i mrazomil, voziće nešto, biće samo veselije…

 

Što se Štarka tiče, mi svake godine pišemo tim “slatkim” kompanijama, da pokušamo da obogatimo paketiće za klince. Što više slatkiša, lepši paketići, a ako ostane još para da pomognemo KUlini - akcija ima dodatni smisao! Tako i ove godine. Ispalo je da je Štarku pisao i “Big Print” za svoju sličnu akciju, gde Željko, Sashap i ekipa idu da razvesele još neku decu. Štark i New Moment (PR agencija koja nam pomaže oko akcije, pro-bono i hvala im na tome!) su se malo zbunili, razni bajkeri im pišu u svojstvu Deda mraza, pitali nas o čemu se radi. Elem, umesto da se delimo, jednom se Srbi i slože, pa BJB zatraži 350 slatkiša od Štarka umesto 300, 300 za Sremčicu, a 50 za akciju Željka i SasheP, Štark odobri, Željko “Big Print” obezbedi kamion, akcijaši ruke i danas će to nadam se biti istovareno u Viru i kod Željka. Oko 350 klinaca imaće još po neki slatkiš!

 

Ako to nije dobro, ne znam šta je!

 

Hajde da ne pravimo neki loš vajb u ovoj temi, ima toga dovoljno po forumu. NEmam pojma, možda grešim, ali takav mi ostao utisak Željko iza tvoje poruke, da se nešto ljutiš. Nema razloga, sve je ok, mrazomobil je super, a mi ćemo na kafu, kao i obično, taman ima već hoHoHo da nismo… :)

 

edit: eto, odgovorio i Neša. Ja sam, po običaju, opširniji :D

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U Sremčici je dobro raspoloženje, ukrašavaju prostorije za naš dolazak, deca se raduju...

Sremčica deda mraz.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Društvo, ja dolazim na 4 točka (maleni Citroen C2). Neka ideja gde da dođem, kako... ? Došao bih i do skupštine, ali ne verujem da tu imam gde da stanem. Svaki predlog je dobrodošao. Došao bih u opremi kao da sam motorom :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 14 minuta, Stoev je napisao:

Društvo, ja dolazim na 4 točka (maleni Citroen C2). Neka ideja gde da dođem, kako... ? Došao bih i do skupštine, ali ne verujem da tu imam gde da stanem. Svaki predlog je dobrodošao. Došao bih u opremi kao da sam motorom :)

bude mesta, čim uđeš sa ulice na parking, odmah desno, obično se tu parkira kombi i još neko vozilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA
1 hour ago, severian said:

@Usamljeni jahač

Eh, eto kako očas posla nastanu problemi, tamo gde ih nema… Odmah na početku da kažem: hajde, da jednom ne bude tako! :)

 

Elem, evo smo se rastrčali, da shavatimo u čemu je problem. Naravno da je mrazomobil dobrodošao, zar o tome treba raspravljati? Što šarenija kolona, to bolje! Mislim da si pričao sa Nešom, ne znam tačno kako se čovek izrazio, ali prosto u pikap (mrazomobil) ne staju paketići. Zato koristimo kombi, a naš član Nidža ima kombi (svoj, bez reklame :) ). Neša je u tom smislu rekao da ima rešeno transport paketića (on se time bavi). Poteraj ti i mrazomil, voziće nešto, biće samo veselije…

 

Što se Štarka tiče, mi svake godine pišemo tim “slatkim” kompanijama, da pokušamo da obogatimo paketiće za klince. Što više slatkiša, lepši paketići, a ako ostane još para da pomognemo KUlini - akcija ima dodatni smisao! Tako i ove godine. Ispalo je da je Štarku pisao i “Big Print” za svoju sličnu akciju, gde Željko, Sashap i ekipa idu da razvesele još neku decu. Štark i New Moment (PR agencija koja nam pomaže oko akcije, pro-bono i hvala im na tome!) su se malo zbunili, razni bajkeri im pišu u svojstvu Deda mraza, pitali nas o čemu se radi. Elem, umesto da se delimo, jednom se Srbi i slože, pa BJB zatraži 350 slatkiša od Štarka umesto 300, 300 za Sremčicu, a 50 za akciju Željka i SasheP, Štark odobri, Željko “Big Print” obezbedi kamion, akcijaši ruke i danas će to nadam se biti istovareno u Viru i kod Željka. Oko 350 klinaca imaće još po neki slatkiš!

 

Ako to nije dobro, ne znam šta je!

 

Hajde da ne pravimo neki loš vajb u ovoj temi, ima toga dovoljno po forumu. NEmam pojma, možda grešim, ali takav mi ostao utisak Željko iza tvoje poruke, da se nešto ljutiš. Nema razloga, sve je ok, mrazomobil je super, a mi ćemo na kafu, kao i obično, taman ima već hoHoHo da nismo… :)

 

edit: eto, odgovorio i Neša. Ja sam, po običaju, opširniji :D

 

Posle ovakvog objašnjenja nema lošeg vajba, a nije ga ni bilo nešto preterano.

 

Inače Mrazomobil nema reklame moje firme. Na magnet je tako da očas posla od pokretne reklme postaje čist dečiji Mrazomobil. Deda Mraz misli o svemu.

 

Vidimo se u subotu uz tradicionalni bajkerski pozdrav ho ho ho ho !

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

imaš li viška tih zezalica na magnet?

ide najverovatnije i moja Multipla, pa da je dekorišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

@Stoev  kao sto rece @mrle  , bice mesta narocito za nas koji imamo ljute male masine na 4 tocka ... i ja sam kolima tako da ne brini ... stanes u kolonu iza kombija i eto veselja do Sremcice :jee: naravno bez Dedamraz i Babamraz odela se ne ide a i kaciga nije na odmet , prosle godine su bili momak i devojka u smartu i bili su preslatki :jee:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA
5 minutes ago, mrle said:

imaš li viška tih zezalica na magnet?

ide najverovatnije i moja Multipla, pa da je dekorišem.

Samo je naziv firme na magnet, nemam neke zezalice koje mogu da se iskoriste za ovu priliku ali dobra je ideja za neki drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Drugari, ko je raspolozen da pripomogne u pakovanju paketica za drugare iz Sremcice neka dodje sutra (22.12) u 19h u auto skolu VIR. Garantovano dobro druzenje :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600
Pre 4 sati, wizard666 je napisao:

Drugari, ko je raspolozen da pripomogne u pakovanju paketica za drugare iz Sremcice neka dodje sutra (22.12) u 19h u auto skolu VIR. Garantovano dobro druzenje

Наравно долазим!

 

Ми смо спремни!

 

 

25674028_10208070880449436_80514582_n.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
Pre 2 sati, Usamljeni jahač je napisao:

Slatkiši krenuli ka Viru, tamo su za desetak minuta.

 

Odavno istovareni i spakovani :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Deda mraz polako stiže! Samo delić iznenađenja. 880fe1a8ca3faab941436cdabdfac10a.jpg684f614457369bec9e4a05e15f5ab2f5.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Moje bebče oko 19 ima naviku da jaše tatu i čupa mu bradu pa će tata, čim se malo potroše baterije na irvasa da pakuje patketiće. Nemojte sve da spakujete u prvih pola sata!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V
Pre 3 sati, Urban Cruiser je napisao:

Moje bebče oko 19 ima naviku da jaše tatu i čupa mu bradu pa će tata, čim se malo potroše baterije na irvasa da pakuje patketiće. Nemojte sve da spakujete u prvih pola sata!

Cekamo te :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Drugari,

 

Dve informacije vezane za subotu.

 

1. Donecemo BJB balone ispred skupstine grada. Donecemo i helijum da ih punimo. Ako zelite, ponesite po neki marker da drugarima u Sremcici napisete neku poruku na balonu i time unesemo dodatnu radost u celu stvar. Naravno, te iste balone vozimo na motorima :)

 

2. Posle akcije idemo u klub restoran Petica na tradicionalni pasulj. Dodjite da se i tamo malo druzimo i podelimo utiske o protekloj akciji.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250
18 hours ago, GR 46 said:

@Stoev  kao sto rece @mrle  , bice mesta narocito za nas koji imamo ljute male masine na 4 tocka ... i ja sam kolima tako da ne brini ... stanes u kolonu iza kombija i eto veselja do Sremcice :jee: naravno bez Dedamraz i Babamraz odela se ne ide a i kaciga nije na odmet , prosle godine su bili momak i devojka u smartu i bili su preslatki :jee:

 

46.gif.428f551cc78c022151072547172e1e09.gif

Hvala za to preslatki. Sutra dolazim solo, moj zenski clan tog smarta je u osmom mesecu trudnoce. Tako da dolazim sa svojim vrsnjakom cbr-om :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

I moja cerka je u 6-om mesecu trudnoce, dolazi sa muzem kolima. Prosle godine je zbog vremena puno ljudi bilo kolima. Bitno je da dodjemo i obradujemo nase drugare. Sto nas je vise, bice veselije

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja