Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Yamaha izgleda hoće neku vrstu satelitske ekipe u WSBK u vidu GMT Yamaha ekipe, za sada su obezbeđene pare za jednog vozača ali GMT ekipa hoće da učestvuje sa dva. Yamaha tu vidi skupljanje talentana od SSP300 klase, preko 600 klase do WSBK.

 

Melandri pokušava da se uglavi ali su mu rekli da je mator, izbor je između Korteses, Karikasula i Mahiasa. 

 

Za sada se ništa pouzdano ne zna ko će voziti i sa koliko vozača će nastupati, tako da primite ovu vest više kao glasinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Aprilia izgleda napušta WSBK, Milwaikee se povlači kao sponzor a Aprilia neće sama da investira u ekipu (ako sam dobro razumeo italijanske medije). Bilo bi šteta da Aprilia napusti šampionat, rezultati su im bolji sad pred kraj sezone. 

 

EDIT: Džejkobsen neće vozizi na poslednje dve trke, umesto njega voziće Florian Marino. Džejkobsen odlazi u BSB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Priča se da će Muir dobiti ozbiljnije fabrički podržane BMW mašine za 2019 uz sponzorstvo Gulf-a.
BMW je u međuvremenu odmakao sa in-house razvojem trkačke varijante svog novog modela za 2019.

 

Xavi Fores je dobio nogu u Barni-ju za 2019. Na njegovo mesto Aruba smešta Rinaldija...

 

Nisam znao da će DePuniet voziti MotoE sledeće god :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, easy naked je napisao:

Priča se da će Muir dobiti ozbiljnije fabrički podržane BMW mašine za 2019 uz sponzorstvo Gulf-a.
BMW je u međuvremenu odmakao sa in-house razvojem trkačke varijante svog novog modela za 2019.

 

Xavi Fores je dobio nogu u Barni-ju za 2019. Na njegovo mesto Aruba smešta Rinaldija...

 

Nisam znao da će DePuniet voziti MotoE sledeće god :)

 

Ne mogu nekako da poverujem da će Aprilia dozvoliti sebi da ne nastupa u WSBK, zahvaljujući nastupima u WSBK se RSV4 i proslavio.

 

A ako hoćete Honda CBR 600RR agregat iz Moto2 šampionata možete ga kupiti za samo 1950e po komadu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 3 sati, ARES je napisao:

Koliko sam samo gotivio tog coveka.

Znam da nije prava tema ali da se podsetimo.

 

Norick je bio čovek mačka, mršav, mišićav imaš utisak da može sve što drugi čovek ne može. Lično sam se upoznao sa njim u Lexington Queen, Roppongi, Tokyo.

Bilo je to davno tokom 2002-2003.

Imam majcu sa njegovim potpisom i posvetom, u garaži njegov poster stoji bar 20god.

Nepravda kako "čovek mačka" može da nastrada

TOKYO: Japanese motorcycle racer Norifumi "Norick'' Abe, whose career in racing spanned 10 years, died in a traffic accident near his home in Kawasaki on Sunday. He was 32. 

According to local police, Abe was riding his motorcycle when he collided with a truck that was making a U-turn. 

 

Abe made his world championship debut in 1994 as a wild card at the Japanese Grand Prix. 

The first of Abe's three wins in the world championship came in 1996 in Japan. He had a total of 17 podium finishes from his 144 grand prix appearances. 

His last race in MotoGP was in 2004 at the Valencia Grand Prix. 

Since leaving the world championship, Abe had been competing in Japan as part of the All-Japan Superbike Championship. 

According to police, the truck made an illegal U-turn from the left lane of a four-lane road in Kawasaki, Kanagawa Prefecture, colliding with Abe's motorbike, which had been coming up behind in the right-hand lane. 

The police are questioning the driver of the truck on the case. – AP 


Read more at https://www.thestar.com.my/sport/other-sport/2007/10/09/norick-abe-dies-in-accident/#5GJcUW705kImmaKp.99

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova
8 hours ago, Jovan Ristic said:

A ako hoćete Honda CBR 600RR agregat iz Moto2 šampionata možete ga kupiti za samo 1950e po komadu :D

Gde ima? Mozda bih i kupio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

Gde ima? Mozda bih i kupio :D

Evo kontakt, častiš me kafom ako pazariš :D

 

info@externpro.com ili preko telefona 0034-978 877 848 Kontakt osoba Asier Maldonado.

 

Samo da napomenem da ne daju garanciju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Brookes sledeće godine u PBM ekipi. Sve mi govori da će sledeća sezona biti odlična i sve mi govori da Šeki ode u penziju :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja