Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

TV program za žene:

Da li će Rikardo oženiti Mariju, kojom je veren ili će pobeći sa njenom sestrom u koju je potajno zaljubljen. Antonio sprema pakleni plan da povrati naklonost svoje bivše tašte. Šta je Končita rekla Izabeli kada su se srele u toaletu. Sofiju otac proteruje iz kuće jer je ostala trudna a ne želi da obelodani ko je otac. Esmeralda slomljena bolom i neuzvraćenom ljubavlju pada u zagrljaj Huanita, a da li je došlo do vrućih scena, saznaćete u sledećoj epizodi. ......

 

TV program za muškarce:

MotoGP

 

Režija (u oba slučaja):  Španija

 

Gledanost (zarada):  U zavisnosti od zapleta i stepena podilaženja ukusu publike.

 

:tuzno:

 

 

 

 

Sve više razumem Stonera.

:vutra:

 

 

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lako je na tastaturi ostati smiren... Bacanje je odraz ne zadovoljstva ali i iskazivanje agresije, kako kod zivotinja tako i kod nas... Pod pritiskom se menja i stanje uma, ne moze svaka radnja biti proracunata i smirena. I sam umem da "uradim nesto glupo" u besu, zakacis kvaku u prolazu npr pa udaris vrata, kao da im vratis udarac i slicno... Jorgeova reakcija je "normalna", nije mogao da pogura vec oboren motor i vratio ga je na zemlju kada vec nece da krene :), Psovke su vrv motoru upucene... :moto2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
21 minutes ago, N.F.S. said:

zakacis kvaku u prolazu npr pa udaris vrata, kao da im vratis udarac 

Jel?! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Podigao je motor jer je hteo da nastavi trku. Kada je video da je polomnjen i da ne moze da nastavi onda ga je bacio... Voditelji su brze bolje pripisali da je bacio Ducati, kao ne valja ništa bla bla bla a i vi ste naseli na to a on se iznervirao što je motor oštećen... klasično pripisivanje pogrešnih motiva, što bi rekli propaganda .

:moto2::bacikosku:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ja sam sutnuo auto kad nije hteo da upali, i sta , nista.

Tako i ovo bacanje.

Upali, necu, ma mars u p.m. okrenuo se i otiso psujuci. 

A kad ljube motore, to vam nije cudno, a!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Ja sam cuo za ovo bacanje ali ga do sada nisam video... Mislio sam da je mnogo bezazlenije od ovoga i da su glasine naduvane... Kada ono medjutim...

Kako bi mi mali smrad leteo iz ekipe, trepnuo ne bih... Tako da se posere na rad čitavog tima! Ne mogu ni da zamislim koliko inženjeri Dukatija rade i koliko neprospavanih noći imaju! Nebitno je koliko je titula osvojio - ovo je gest jedne iskompleksirane budale. Sve one glasine da je diva su tačne...

Iskreno sam se nadao da će sledeće godine da zabode dobar motor jer možda može da parira Markezu... Sad se samo nadam da je završio sa gp-em... Ima dosta onih koji bi ruku dali da sednu na taj dukati...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 30 minuta, Nikola Honda 954 je napisao:

Ovako se postuje motor.....

crcr-1.png

Rosi na ovoj slici proverava da li je oštetio šasiju (ili agregat, ne mogu tačno da se setim) kada je pao prilikom testa u Valensiji prošle godine, pošto je na raspolaganju imao samo jedan komad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
Pre sat vremena, Nikola Honda 954 je napisao:

Ovako se postuje motor.....

crcr-1.png

Neverovatno, ali u pravu si.  Tako se zaista postuje motor.

Zagrlis ga, poljubis ga, pomazis ga, popricas sa njim...kad ga slomis onda ga pogledas i zabrines se ima li mu spasa.

Ako te nervira, naravno da ces da ga opsujes.

Ali ne bacas ga namerno. Cak ni kada si frustriran.

 

Al ne moze to svako da razume. Nekome su motori ljubav, zivot...a nekome su samo posao.

Ovi drugi se lako prepoznaju...po bacanju motora ili po pecaljkama. Pecaljke su i prihvatljive, ali bacanje motora je neoprostivo.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija
8 hours ago, Djeneral said:

Neverovatno, ali u pravu si.  Tako se zaista postuje motor.

Zagrlis ga, poljubis ga, pomazis ga, popricas sa njim...kad ga slomis onda ga pogledas i zabrines se ima li mu spasa.

Ako te nervira, naravno da ces da ga opsujes.

Ali ne bacas ga namerno. Cak ni kada si frustriran.

 

Al ne moze to svako da razume. Nekome su motori ljubav, zivot...a nekome su samo posao.

Ovi drugi se lako prepoznaju...po bacanju motora ili po pecaljkama. Pecaljke su i prihvatljive, ali bacanje motora je neoprostivo.

 

 

Ja se trudim svaki dan da ako je ikako moguće naučim nešto novo pa makar to bila i najmanja sitnica. E danas imam priliku da budem prosvetljen, al ono baš baš pretpostvljam kao i večina publike, pa iako nisam imao nameru da dalje off-ujem pogotovo odgovarajući na ovakav post, ipak nisam odoleo da iskoristim svoju potrebu za novim znanjem.

 

Ako možeš da navedeš i ako ti nije teško, samo jedno jedino ime bilo kog vožača ikada, iz bilo koje klase, bilo kog šampionata, sada ili pre 100 godina, svejedno, kojem motori nisu ljubav i život već samo posao?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Lorenco? Osim što ga je tatica maltretirao da divlja po stazama, ne postoji nijedan samonačinjen snimak na kojem je srećan i uživa u vožnji.

Jedini snimak gde je srećan je u onoj višemilionskoj vili sa onim silikonušama u bazenu. Da se ne lažemo, i ja bih bio srećan sa silikonušama u bazenu.

 

A vidi Rosija...mega giga idol mladih. Ima više snimaka u kojima uživa na motoru nego što Lorenco ima snimaka uopšte. Zato ima tolikofanova. A zato ga i toliko vas mrzi.

 

Ali vidim ja koji je tvoj problem. Bukvalista...još jedan... "Bukvalizam" je izgleda neizlečiv...

 

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija
15 minutes ago, Djeneral said:

Lorenco? Osim što ga je tatica maltretirao da divlja po stazama, ne postoji nijedan samonačinjen snimak na kojem je srećan i uživa u vožnji.

Jedini snimak gde je srećan je u onoj višemilionskoj vili sa onim silikonušama u bazenu. Da se ne lažemo, i ja bih bio srećan sa silikonušama u bazenu.

 

A vidi Rosija...mega giga idol mladih. Ima više snimaka u kojima uživa na motoru nego što Lorenco ima snimaka uopšte. Zato ima tolikofanova. A zato ga i toliko vas mrzi.

 

Ali vidim ja koji je tvoj problem. Bukvalista...još jedan... "Bukvalizam" je izgleda neizlečiv...

 

U pravu si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Neko je spomenuo kako Rosi ostaje u MotoGP-u kako bi mogao što više da prodaje džidža-bidže. Pre neki dan se vratih iz Španije, odem u prodavnicu za par potrepština kad tamo, među dezodoransima i toaletnim vodama, vidim ovo.2722df240da52ddb5a4c4556757572d1.jpg&key=dff9ab1a7695cc787ecd134d09d73000b018f7020b873af612e5d500cb284c46

Sinovac je na vreme krenuo, nema šta. Morao sam za kuma da kupim, pa nek' miriše k'o Markes kad već ne može vozi kao on.

Sve je postalo marketing. Oni voze i voze i uživaju pri tome dok svi oko njih, šta drugo da rade osim da zarade bez motike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nego, mene interesuje, šta su ovi uradili sa Rossijevim majicama u crvenoj boji? Ili šta će da rade sa Lorenzovim, a ljudi naštampali. ova Dorna i menadženi ne misle na ovu sitnu raju nikako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Da sam ja motoGP sampion dao bih popust 15% na grupnu kupovinu mojih klozetskih voda. Samo za BJB naravno. Ovima sto me ne vole bio da besplatno, odma bi me zavoleli.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja