Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Voliš da se pecaš... ne bih okom trepnuo da sutra objavi da se više ne trka. Ni da je pre 3 ili 5 ili 9 godina to objavio. U tom smislu me apsolutno zabole patka gde je i šta radi. Kao ljudskom biću mu želim svu sreću i zdravlje a voleo bih da se nikad nije pojavio na sceni i doveo na trke sve one koji su zviždali mrtvom Simoncelliu jer im je pokvario izlazak na Rossi vikend. Crko dabogda... FIGURATIVNO SLOBODANE!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Kao što rekoh... kakvo pitanje takav i odgovor. Tu je gde je s debelim razlogom, ništa glupljim nego Pedrosa na HRC-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma meni pršte jaja za dotičnog, kao i za generalno sve njih.

 

Ali on realno više nema šta da traži u MotoGP-u. Jasno je da više nije u konkurenciji za šampiona, a nije ni perspektiva da će da bude. Bukvalno se vozi tamo jer mu se može.

A sa druge strane, sjajni vozači kao što su npr. Petrući, Zarko ne mogu da dođu do konkurentskih motora i vozaju satelite koje treba da voze rukiji.

 

I Pedrosa je u sličnoj situaciji sličnoj kao i Rosi samo sa velikom razlikom što Honda ima konkurentnog (hehe, Markez konkurentan) vozača pored njega dok Jamahi ne znam ko će da osvoji titulu, pa čak i sa dobrim motorom. Ova dvojica neće.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

@to crank Ne pecam se ja uopšte, nego kako ga neki ostrašćeno brane, tako ga ti ostrašćeno napadaš. Drugačije se figurativno izražava, u buduće da znaš. Reći da je bolje da se nikad nije pojavio je isto kao reći da je za košarku bolje da se nikad nije pojavio Džordan, u F1 Šumi itd....kao da su ti ljudi "krivi" što su narasli do neslućenih visina i postali personifikacija svog sporta..Za mene je npr. to ultimativni uspijeh..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
pre 39 minuta, Robin Hood je napisao:

 

Ali on realno više nema šta da traži u MotoGP-u. Jasno je da više nije u konkurenciji za šampiona, a nije ni perspektiva da će da bude. Bukvalno se vozi tamo jer mu se može.

 

Koliko je ovo kontradiktorno čoveče!
Nema šta da traži u MotoGP a vozi jer mu se može. Pa zašto ti i ja ne vozimo? A ja bih baaaaš voleo! Onako skroz baš!
Normalno je da neko voli a neko ne, pa čak da ide u ekstrem na obe strane. Ali nije realno ne shvatati sta taj covek traži u MotoGP i zašto vozi...
Jeste li svesni da je popularniji od svih ostalih vozača zajedno? Još uvek je čovek sa najviše titula na gridu.
MM ima šanse da ga obidje po popularnosti za par godina, ali dok se to ne desi, Rossi će da vozi. I da bude konkurentan, kao i svih ovih godina.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

I meni ga je pun q. odavno, ali u celoj toj priči mi nije jasna Yamaha (znamo da se vratio na insistranje njihovog finansiskog sektora). Pazite čovek je PR, ambasador - tako nešto, ali non-stop pljuje motor. Kako mu to dozvoljavaju, da li je moguće da su toliko spremni da jedu .ovna? 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Slobodane, možda ne bih prestao da gledam F1 da se onaj užas od Schumacher/Ferrari kiborga nije pojavio. 

Sa tim autom je Barichello bio drugi najbolji vozač :D

Basket ne pratim pa nemam mišljenje o Jordan-u i njegovom uticaju na sport. 

Rossi i njegova marketinška mašinerija su od sporta za ljubitelje motora napravili seljački cirkus za maloumne. Snežane i patuljci, plastični WC-i,....

Što se mene tiče, bolje je da je išao u škole i postao direktor banke i ostavio trke zaljubljenicima u motore umesto što je navukao milione obožavalaca gay svetaca. Kao Bin Laden, do njega su teroristi bili niš ekipa sa stilom. Baader-Meinhof, Brigatte Rosse, PLO...

A onda se pojavio maneken i usrao celu stvar. Ni terorizam više ne pratim!! 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Aaa pa sad te kontam, ti si sportski hipster :D

 p.s. Ipak, Šumi je bio kiborg i sa Beneton- Fordom, sa kojim je i osvojio prvu titulu ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 5 sati, MOTOM je napisao:

I meni ga je pun q. odavno, ali u celoj toj priči mi nije jasna Yamaha (znamo da se vratio na insistranje njihovog finansiskog sektora). Pazite čovek je PR, ambasador - tako nešto, ali non-stop pljuje motor. Kako mu to dozvoljavaju, da li je moguće da su toliko spremni da je jedu .ovna? 

Pa kako nebi, duzni su mu do groba, zaboravljas da je Rossi izvukao Yamahu iz govana te 2004 godine, 12 godina nisu prismrdeli tituli, Rainey je uzeo zadnju titulu za Yamahu 1992 godine

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 22 minuta, to crank je napisao:

 

Rossi i njegova marketinška mašinerija su od sporta za ljubitelje motora napravili seljački cirkus za maloumne. Snežane i patuljci, plastični WC-i,....

 

Hvala!

Potpuno si u pravu!

Lik je amater, kreten, koji drugim maloumnicima pričinjava zadovoljstvo. Slučajno je osvojio sve ove titule i slučajno se bori, rame uz rame, sa mnogo mlađim takmacima. 

I slučajno je ovaj "cirkus" (bez Rosijevog doprinosa) postao planetarno popularan. 

Mnogi od vas kritikuju Rosijeve navijače, uz primedbu da nisu objektivni, da su ostrašćeni...

Ja uvek priznajem da je MM vanserijski manijak, vrhunski znalac i nikada neću za Marka napisati da pravi "seljački cirkus za maloumne". 

Dovoljno je malo objektivnosti i priznanja Doktoru za doprinos popularizaiji moto-sporta. Gde bi ovaj cirkus bio bez njega?

Ko bi za taj cirkus znao? 

Ne stidim se da priznam da "cirkus" gledam zbog njega. Možda bih ga gledao i da nema njega, ali ne sa tim zadovoljstvom. 

Napisao sam još što-šta, ali sam izbrisao. Bolje ja nego Lale, ili čika Rajko. ;)

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
28 minutes ago, Šumadinac said:

 

Napisao sam još što-šta, ali sam izbrisao. Bolje ja nego Lale, ili čika Rajko. ;)

 

Ih, pa tako može svako da kaže: "Napisao sam nešto  neviđeno pametno ali je kontroverzno pa sam obrisao da ne izazovem pometnju" 

Ili postuj šta si napisao ili tiću. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sem toga Marquez ne oravi seljački cirkus za maloumne. 

Lorenzo je nesto probavao s pola qurca... bolje da nije. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, Biker-Boy said:

Pa kako nebi, duzni su mu do groba, zaboravljas da je Rossi izvukao Yamahu iz govana te 2004 godine, 12 godina nisu prismrdeli tituli, Rainey je uzeo zadnju titulu za Yamahu 1992 godine

Ništa oni njemu nisu dužni, sve je to on debelo naplatio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 4 minuta, to crank je napisao:

 

Ih, pa tako može svako da kaže: "Napisao sam nešto  neviđeno pametno ali je kontroverzno pa sam obrisao da ne izazovem pometnju" 

Ili postuj šta si napisao ili tiću. 

1. Ne primam se :P

A, inače, nisi odgovorio na suštinu posta. 

 

pre 8 minuta, to crank je napisao:

Sem toga Marquez ne oravi seljački cirkus za maloumne. 

Lorenzo je nesto probavao s pola qurca... bolje da nije. 

Vidi pod jedan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Vidim nove odgovore na temu, reko nesto cu novo procitati... kad ono. Standard: pljuvacina po 46, odbrana istog i Bin laden i neka vatrena oruzija!?

Doooobro...... 

Aj sad realno. Da VR ne vredi, ne bi bio gde jeste, da MM ne vredi, takodje. Da nabrajem sve vozace?

Aj malo objektivno (uz favorizaciju miljenika OK, neko voli plave a neko crne), al nemojmo pljuvati i kuditi ljude koji vrte u krug i obaraju sto licne sto vremenske rekorde u sportu koji volimo i pratimo manje vise svi ovde uclanjeni.

Zagadiste temu...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
6 hours ago, abarth_maniac said:

 

Zagadiste temu...

Ajdr, ajde.. nemoj si na kraj srca. 

Ništa se pametno ne dešava moramo nekako da se zabavimo. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja