Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Ma, Rosi je skapirao kako da navuce najbolje da mu se sklone sa puta ... u fazonu moze MM to sa Hondom ali sa drugim motorom ne moze.

Mali se primi Ma ko, bre, ne moze i ode u Ktm, Suzuki, Dukati i zezne se bar prve godine. Sto vise njih zezne mozda i uradi nesto :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000R, Suzuki gsxr 750
10 hours ago, severian said:

Bogami, evo i Suzuki objavio da je spreman za satelit od 2019 (izvor najrelevantniji moguć - David Brivio).

 

Šta je lukavi Herv smislio, videćemo. 

 

Ja i dalje tipujem na KTM :D

 

KTM 100% nema ko drugi. Aprilia nema para za to, Suzuki možda i ima ali je opet KTM sa Red Bull-om mnogo jaći

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Već ga par godina pitaju šta planira i da li planira MotoGP i svaki put je isti odgovor: "Ne." Jednom je objasnio da nije pripremljen za celu priču ali je izbegao da precizira na šta je tačno mislio. Sticanje iskustva, jer mu tim baš nije poznat po pobedničkim uspesima, tu je negde ali nikad najbolji, sponzorstvo, ugovori sa vozačima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Činjenica je da je jasno rekao da vr46 neće pre 2021.u gp klasu, kao i da ce ući tek kada on završi karijeru., a da namerava da vozi 2019-2020.

 

Činjenica je da je i Vinjales već produžio ugovor za 2019-2020. a Rosi još nije :)

 

Što će reći, sada frikombinuju i krčkaju svi oko yamahe. Jer ako 46 zaista priča istinu za planove sa vr46, onda yamaha ima problem, tj ne vidim kako će da obezbede kršten satelit, jer ti bi praktično bili samo prelazno rešenje dok ne dođe vr46. To marc vds sigurno neće, verovatno ni Avintia. Možda sam9 Aspar, pa posle da se merdžuju možda sa vr46... 

 

Ili Rosi prosto laže, dok ne sklopi kockice... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A možda...možda ga zabole da otkriva svoje planove. Što bi meni bilo najlogičnije i najnormalnije.

Samo mi navedite nekoga u svetu sporta (biznisa) koji unapred otkriva sve planove i koji najavljuje šta će sve uraditi u budućnosti!? Zvao se on Rosi ili ne, bio bi potpuni debil kad bi sada novinarima otkrio sve što jeste i što će još da bude. Koliko treba je negde provukao kroz priču...a to je da planovi postoje. I to je to...sve preko ovoga bi bilo s poslovne strane potpuno glupavo da otkriva.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Vozice dokle god je u top 5, i ima sansu za titulu, cim mu se plasmani pogorsaju i bude u drugoj postavi (jedva top 5, vrh top 10) batalice, jer ce samim tim i automatski teze doci do konkurentnog motora i tima, i onda sve polako ode u honduras...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad sam slušao uživo interview sa Herve-om... Nije explicitno izgovorio ime proizvođača ali je rekao da će sem punog fabričkog tretmana sa novim proizvođačem imati i priliku da dovode mlade vozače iz nižih kategorija jer imaju fabričke timove i u moto3 i u moto2.

Drugim rečima KTM 100%

 

Takođe je rekao da svim silama  pokušavaju da zadrže Zarco-a i da veruje da zbog ostanka Rossi-a u Yamahi imaju velike šanse. 

 

Full fabrički status za 4 KTM-a od 2019 onda. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
On 3/3/2018 at 7:24 PM, to crank said:

Takođe je rekao da svim silama  pokušavaju da zadrže Zarco-a i da veruje da zbog ostanka Rossi-a u Yamahi imaju velike šanse. 

Možda je najbolja varijanta je da ostane u Tech3, imaće sve isto kao i KTM fabrički tim, nema razloga da menja tim koji dobija (Guy Coulon i ostali...). Jedino ako 99 uprska ovu godinu, pa da uleti umesto njega, a 99 u Suzuki.

A što se tiče Yamahe (However we now also know the initial agreement will be for three years (KTM) and that a lack of 2018-spec M1s for star rider Johann Zarco was a significant factor in the team's decision.),

Speaking via telephone on MotoGP.com's After The Flag show, Poncharal said:

"In the last two grands prix of last year Johann [Zarco] was on the podium in the wet, Malaysia, and dry, Valencia. Almost a win in Valencia.

"Everybody was expecting a something a bit special from Yamaha to support Johann [in 2018], like HRC is doing with Cal and Ducati with Danilo Petrucci. It didn't come... (http://www.crash.net/motogp/news/890828/1/tech3-threeyear-deal-factory-machines)

 

 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
On 3/3/2018 at 19:24, to crank je napisao:

Sad sam slušao uživo interview sa Herve-om... Nije explicitno izgovorio ime proizvođača ali je rekao da će sem punog fabričkog tretmana sa novim proizvođačem imati i priliku da dovode mlade vozače iz nižih kategorija jer imaju fabričke timove i u moto3 i u moto2.

Drugim rečima KTM 100%

 

Da, odslušao sam i ja (bilo u "After the flag" emisiji). Bili smo dobri proroci ovde, KTM it is. :)

 

Kaže da će dobiti ugovor na 3 godine (2019-2021), između redova očekuje da zadrži Zarka. Kaže neće da ga pritiska, ali on zna koliko je tim iza njega...

 

Biće zanimljivo, a iskreno zaslužio je i Tech3 i Zarko fabričku oficijelnu podršku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Aero paketi su homologizovani za celu sezonu. Mogu da skidaju delove i da ih vraćaju ali nema promene dizajna do kraja sezone. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)
Pre sat vremena, to crank je napisao:

Aero paketi su homologizovani za celu sezonu. Mogu da skidaju delove i da ih vraćaju ali nema promene dizajna do kraja sezone. 

Imaju pravo na jednu promenu u sezoni, koja moze biti i vec nakon prve trke ali samo jedna na nivou cele sezone.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000R, Suzuki gsxr 750

 Po meni je KTM još daleko od podijuma tako da bi za Zarka možda bilo bolje da predje u Suzuki kad oteraju Iannone-a. Šteta bi bila da baci svoje najbolje godine u nedokakaznu mašinu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma šteta je što mu se ne sklone u Yamahi. Za klasu je bolji od Vinjalesa a onaj Rosi ne znam šta više radi tamo. Umesto da puste mlade i perspektivne vozače da iskoriste te fabričke mašine maksimalno, propadaju im godine u satelitskim timovima sa kojima, ruku na srce, ne može mnogo da se uradi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
2 hours ago, Michanga said:

tako da bi za Zarka možda bilo bolje da predje u Suzuki kad oteraju Iannone-a. 

Suzuki? Nema šanse, pa oni su ga ispalili i doveli Rinsa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 hours ago, Robin Hood said:

Ma šteta je što mu se ne sklone u Yamahi. Za klasu je bolji od Vinjalesa a onaj Rosi ne znam šta više radi tamo. Umesto da puste mlade i perspektivne vozače da iskoriste te fabričke mašine maksimalno, propadaju im godine u satelitskim timovima sa kojima, ruku na srce, ne može mnogo da se uradi.

 

E jebi ga... donosi svojeručno 33% gledanosti. 

Mislim, crko dabogda što se mene tiče ali neće ga pustiti da se izvuče tek tako makar mu dali pola para što im zaradi. Seti se Malezije 2011.. Ceo stadion je zviždao što je otkazana trka jer su došli da vide Rossi-a. Jebe im se dal ostali žive ili mru.

Jedan naš trkač iz inostranstva napisao na FB kad je Rossi poslednji put slomio nogu: "jel u Srbiji objavljen dan žalosti?" Nije se zezao.

Tako da na pitanje "šta više radi tamo" možeš da dobiješ samo glup odgovor!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
Pre sat vremena, to crank je napisao:

 

E jebi ga... donosi svojeručno 33% gledanosti. 

Mislim, crko dabogda što se mene tiče ali neće ga pustiti da se izvuče tek tako makar mu dali pola para što im zaradi. Seti se Malezije 2011.. Ceo stadion je zviždao što je otkazana trka jer su došli da vide Rossi-a. Jebe im se dal ostali žive ili mru.

Jedan naš trkač iz inostranstva napisao na FB kad je Rossi poslednji put slomio nogu: "jel u Srbiji objavljen dan žalosti?" Nije se zezao.

Tako da na pitanje "šta više radi tamo" možeš da dobiješ samo glup odgovor!

Ako možeš molim te reći koja je tačno razlika između ovih što ga vole do imbecilnosti, a za ostale "dal žive ili mru", i tebe koji ga mrziš do imbecilnosti, koji mu direktno želiš da crkne ( s tim što mu ti izgleda i ne ostavljaš opciju)..Mislim onako sa sportskog i sa ljudskog stanovišta (mada nisam siguran da i u jednoj kategoriji i pod razno postoji "daboga crko").

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja