Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden Transalp BG13-774 15.11.2017

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

nisam siduran da može da radi kad ga "izoluješ", u smislu da  mu onemogućiš komunikaciju, na način da ga "radio izoluješ", tako što mu onemogućiš "prijem-predaju" ako koristi radio frekvencije. turiš ga u konzervu, i nema lokaciranja., tako bi trebalo da bude. a onda raskopavanje, do baterije i onda je mrtav.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
27 minutes ago, Lug said:

nisam siduran da može da radi kad ga "izoluješ", u smislu da  mu onemogućiš komunikaciju, na način da ga "radio izoluješ", tako što mu onemogućiš "prijem-predaju" ako koristi radio frekvencije. turiš ga u konzervu, i nema lokaciranja., tako bi trebalo da bude. a onda raskopavanje, do baterije i onda je mrtav.

Uređaj se montira negde na motoru da bude sakriven i lopov nema vremena da kopa instalaciju i "turi" ga u konzervu.

Ako ga i nađe, ne mora da traži bateriju - dovoljan je veći čekić ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ma kad sam reko konzervu, mislio sam na kombi bez prozora! da radi ko "faradejev kavez" , a onda sa polako sa lupom aonda čekić! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ne znam kako to radi, razmišljam laički, da bi ga faradejev kavez izbacio iz vidnog polja satelita, ili šta ga već vidi, ako prtaksa kaže da to ne pali, onda super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
23 minutes ago, Lug said:

ma kad sam reko konzervu, mislio sam na kombi bez prozora! da radi ko "faradejev kavez" , a onda sa polako sa lupom aonda čekić! :jee:

U kombiju će verovano raditi, jeste faradejev kavez, al' je..ga radi. Eto probaj da pričaš sa mobilnim u kombiju.

 

23 minutes ago, Ausländer said:

Nije tako jednostavno. Postoji redovno javljanje, track log,  realno praćenje, blokada pri pokušaju skidanja itd.  Da ne pričam o onome što i ne znam da postoji.

Ma možeš i da meriš potrošnju goriva ako treba, da znaš koliko ti je lopov potrošio dok je bežao :) (jeste smajli ali je moguće).

 

17 minutes ago, Ausländer said:

Samostalno napajanje, duplo javljanje,  tihi alarm, alarm nejavljanja, dvostruka zaštita i fizička pratnja, patrola, povezano sa policijom itd.

Sve je to ok, nešto je samo šminka, a nešto i stvarno vredi, kao ta patrola - da ne juriš sam lopove, ali košta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

pa jeste, mobilni radi gde ne očekuješ.., ako je isti princip onda., znam za one uređaje "jamer" il tako nešto ukljućiš tu ciglu i mobilni mrtav, pa reko možda može isto da deluje i na to praćenje, sad ko jedino da se proba, ako se majstori već nisu ddoetili da probaju., to verovatno vredi kad pozamljuješ lamorginijail nešto tako skupo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja