Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden Transalp BG13-774 15.11.2017

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sad cu vam ispricati sta se desilo pre neku godinu........

 

Jednom liku, ukraden je automobil u Bolecu. Taj lik (osteceni) poznaje tipa koji radi u "ekipi", pozvao ga je i ispricao sta se desilo.

Posle par sati zvoni tom liku (ostecenom) mobilni, zove ga tip iz "ekipe", kaze da su nasli njegov automobil, "greskom" ga je digla druga"ekipa".

Mora da saceka par sati da bi dobio svoj automobil nazad (vrata su bila poskidana), izvinjavaju se i bice parkiran tu i tu. 

Tako je i bilo, lik je dobio automobil nazad uz jedino ostecenje na bravi vozacevih vrata i plastika ispod volana.

 

Hocu reci sledece....da je taj lik prijavio, zvao pandure, uradio sve po protokolu i zakonu.....nikad svoj automobil video ne bi, u to sam 100% siguran.

Nepravde ima mnogo, nekad joj se moras pridruziti ne bi li vratio, isterao svoje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XL 650

Neverovatno koliko ima losih iskustava sa policijom.

Rodjaku lopine  digle auto iz dvorista. On prijavio murji, a oni ih nahvalili kako su organizovani i sposobni i sve. Jos se ljute kad se povremeno raspitivao ima li novosti. Kazu mu:"Idi bre kuci, zvacemo te kad nadjemo", i pri tom umiru od smeha...

A i sto bi se trudili. Plata se ne dobija po ucinku!

Najbolje je znati nekog iz "ekipe", kao sto rekose kolege...

Nadam se da ce kolega svog TA naci negde na parkingu, praznog rezervoara!

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
7 hours ago, Nole Bg said:

Jos sam ja mislio da je kod nas u kraju bezbedno, da ga nebi niko dirao da ga nikako ne zastitis, ali eto vidis prevario sam se. 

Pa ti Nole izgleda ne znas gde si se doselio.

 

Mom prijatelju motor iz dvorista u Zemunu odneli. Drugom vezan skuter za lampion na Kosi ukrali.

 

Krade se, krade. Primera koliko hoces. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Pa ti Nole izgleda ne znas gde si se doselio.
 
Mom prijatelju motor iz dvorista u Zemunu odneli. Drugom vezan skuter za lampion na Kosi ukrali.
 
Krade se, krade. Primera koliko hoces. 
Pa ja sam mislio da smo mi u gornjem mirijevu malo bezbedniji od NB, Karaburme ali izgleda da nismo. Sto bolja zastita mora da bude pogotovu ako je motor napolju. Mada za profesionalce i dobro organizovane ekipe verujem da nema zastite ali za ove sitne jajare bolja zastita, neki alarm, vezanje kad vide nece da se bakcu sa tim i zaobidju.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Jedva čekam da izađe zakon o zaštiti lične svojine. . .

Kolega Pajo, ja sam gore na Vidikovcu, ako vidim išta, obavezno javljam i pratim.

Po meni, svako od kolega koji tera Transalp-a, ako bude kupovao neke delove, dobro da zapamti od koga i šta, pa to da se proveri. A svakako treba hajku organizovati, pa što pre pronaći motor. . .


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 5 sati, Satelis je napisao:

Policija i kriminal, ne idu jedno bez drugog..... davno poznata medjusobna ljuvab.

Svaki kraj ima ekipu koja krade, diluje, pandure koji cuvaju ledja i td.... svi se oni medjusobno znaju i vole dokle god ima obostrane koristi i ti kao obican smrtnik, tu ne mozes nista uraditi....skoro nista.

mozes da postavis paštete oko motora al ne karnex,ko u  filmu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8240 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja sam uvek za kaznjavanje lopova (ukoliko bude uhvacen) van "zamaranja" policije i sudstva, previse komplikovano i ne daje rezultate...

Da ga gostim par dana u selu i izbacim u dzaku pred bolnicom iz auta u pokretu!

Ovo naravno nikada uradio nisam ali se tako osecam, obraticu paznju prilikom voznji po Kg-u i okolini.

 

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

kao što je Mina rekla, bilo je prethodnoh godina krađe endura i svi su nađeni ostavljeni na potezu southenda, južnog dela BG.

 Miljakovac, Rakovica, Brdo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Drugaru su pre dve godine ukrali Golfa 3 ispred zgrade u NS na limanu. Nasao ga pecaros, tj.video na Dunavu na kamenjaru, kako je isplivao deo krova. Javio pandurima, dosli, napravili zapisnik i to je to. Klinci ga ukrali, vozali se dok je bilo goriva, i zaglavili kisobran na gas i gurnuli ga u vodu. Drugar je taj auto uspeo da sredi i osposobi. Hocu da kazem, mozda su i tvoj motor ukrali lokalni klinci da se provozaju, nikad se ne zna. Isto mislim da od policije nema nikakve koristi u ovakvim situacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8240 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne vezano za temu... Naselje Bubanj u Kg-u, video sam prljavu narkomancinu kako pljacka diskont pica, mlatara nozem pred licem devojke... Ja ga tu neutralisem, sa distance, da mi ne prenese sugu ili sidu... Drzim mu nogu na licu najnormalnije dok ne dodje policija... Elem, uhapsen sam zajedno sa njim, misleci samo izjavu da dam. Osudjen sam uslovno i novcano a i kostalo me posla u vojsci... 

Kao sto rekoh, mrzim nasilnike i lopurde, izazivaju mi jak bes pa u afektu svasta radim/pisem...

 

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Umesto da ti se zahvale sto radis njihov posao, oni te uhapse :grr:  ova drzava kao da sistematski hoce da napravi idiote/zombije od ljudi....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd
Ne vezano za temu... Naselje Bubanj u Kg-u, video sam prljavu narkomancinu kako pljacka diskont pica, mlatara nozem pred licem devojke... Ja ga tu neutralisem, sa distance, da mi ne prenese sugu ili sidu... Drzim mu nogu na licu najnormalnije dok ne dodje policija... Elem, uhapsen sam zajedno sa njim, misleci samo izjavu da dam. Osudjen sam uslovno i novcano a i kostalo me posla u vojsci... 
Kao sto rekoh, mrzim nasilnike i lopurde, izazivaju mi jak bes pa u afektu svasta radim/pisem...
 
Neretko cujem za ovakve slucajeve i svaki put mogu samo da kazem: "voimjaoca"!

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N
2 hours ago, N.F.S. said:

Ne vezano za temu... Naselje Bubanj u Kg-u, video sam prljavu narkomancinu kako pljacka diskont pica, mlatara nozem pred licem devojke... Ja ga tu neutralisem, sa distance, da mi ne prenese sugu ili sidu... Drzim mu nogu na licu najnormalnije dok ne dodje policija... Elem, uhapsen sam zajedno sa njim, misleci samo izjavu da dam. Osudjen sam uslovno i novcano a i kostalo me posla u vojsci... 

Kao sto rekoh, mrzim nasilnike i lopurde, izazivaju mi jak bes pa u afektu svasta radim/pisem...

 

to pokazuje, da država stimuliše "sitan kriminal". tako sebi osigurava ekskluzivno pravo na nasilje, posao "organima reda" i svima vezano za tu struku, sudijama advokatima, a čuva i socijalni mir, tako što na ovaj način stimuliše sitne krađe.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
12 hours ago, Nole Bg said:

Pa ja sam mislio da smo mi u gornjem mirijevu malo bezbedniji od NB, Karaburme ali izgleda da nismo.

Ništa nije daleko kad zasvrbi vena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Javna tajna da Policija i lopovi rade zajedno.Dugaru ukradu Dominatora na bulevaru pre 2god.Vezana lancem za banderu ispred zgrade.Ima snimak gde lik u kapuljaci ladno sece lanac lomi bravu i gura motor.I sa bulevara skrece u B.Ribnikara i tu je sve pokriveno kamerama posto su tu lokali jedan do drugog.Epilog nikom nista evo treca god.Kolega nadam se da ces naci svoj motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislim da treba da pratiš oglase polovnih delova kao i oglase motora jer možda su mu našli novi papir.

Nema druge, ili su ga klinci mrdnuli da se zezAju ili je otišao na berzu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Nadam se da ces pronaci svoj motor. Savet, ako je neko ukrao sa namerom da ostvari novcanu korist (ako nisu klinci za zezajne) taj sigurno cita ove postove... (na zalost).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja