Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP - Između sezonska testiranja

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, milos-v said:

Sad i ja video:)mislio sam da to svi znaju :lol3:

E moj ti.. svi znaju da Rossi ima najviše titula zato što nisu čuli za Agostini-a... 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 10 sati, to crank je napisao:

E moj ti.. svi znaju da Rossi ima najviše titula zato što nisu čuli za Agostini-a... 

 

Ali ne bezi mu mnogo po broju pobeda, jer se onomad vozilo skoro duplo manje trka po sezoni, 
a ovaj ludak Agostini vozio po 2 klase odjednom :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

Rossi bio sa krilcima, znaju da je zabranjeno ali prikupljaju podatke ne bi li znali da li ima uticaja na motor.. znaci ni oni sami ne znaju gde su, menjanju sasije, agregate, krlica.. mislim da su se totalno izgubili u svojoj potrazi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Biker-Boy

Vozilo se manje trka, ali su neki vozili i po četiri klase, znači treninzi, kvalifikacije i trke. E sad zamisli da voziš 125cc, 250cc, 350cc i 500cc, prelaziš sa Nortona na MV Augustu, pa na Hondu i još pobeđuješ i sve to u jednom danu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
14 hours ago, GuybT said:

Nisu znali :)

Imam drugara, vozi motocikle preko trideset godina. Mislim da nije čuo ni za Rosija.
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1
pre 19 minuta, MOTOM je napisao:

Imam drugara, vozi motocikle preko trideset godina. Mislim da nije čuo ni za Rosija.
 

Ima i onih koji dalje od Tita nisu jos mrdnuli, ako me razumes...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A nije bilo ni kompjuterski upravljanih sistema protiv proklizavanja.. 

Sem sto ima mnogo više titula ima i 10 IOM pobeda.. Nema sumnje da je Ago the GOAT. Ako tako nesto uopšte može da postoji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2480 postova
  • Lokacija: Zemun

IOM/TT je u to vreme bio regularna staza MotoGP sampionata, izbacena iz kalendara zbog bojkota koji je Ago pokrenuo.

Ne umanjujem mu uspehe, ali covek je cesto vozio za verovatno prvi potpuno profesionalni fabricki podrzan, fabricki finansiran, fabricki everything tim protiv likova koji bi na trku dolazili sa jednim ortakom - ako treba da skokne po cigare. Kad bi gledali crno beli dokumentarac o tome, Ago bi bio u boji.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Markez testirao tri motocikla.

 

1. Pobednicki motor za 2017

2. Isti motor, sa modifikovanim ramom

3. Potpuno novi motocikl za 2018.

 

I pored toga sto je najbolje vreme napravio sa sampionskim motorom, najvise je impresioniran prototipm za 2018. Masina ima dosta vise snage u niskim i visokim obrtajima. U Hondi su odlucili da ne testiraju sledece nedelje u Herezu jer elektronika vec radi savrseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Hrabro!!!! Ako je tacno ono sto oni govore a takodje ono sto Yamaha prica, velike su sanse da sledece sezone bude slicna situacija na ralaciji Honda/Yamaha. A to ce umanjiti zar borbe. Ovi ne znaju gde udaraju, ovi samouvereni toliko da nece ici na test. :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Live Timing i Live Track za testiranja WSBK i nekih timova iz MotoGP (zajedno) na Jerez-u
Za sad Sykes najbrzi od svih (1:38.735), Crutchlow drugi (1:39.045), Rea treci (1:39.331)
Najbolje vreme u Moto GP - J. Lorenzo 1:37.910 (2015), najbolje vreme (zvanicno) SBK - T. Sykes 1:39.190 (2016)

Guintoli vozi Moto GP Suzuki, Laverty Moto GP Apriliju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

I Alex Marquez dobio priliku da vozi Moto GP masinu - Honda Marc VDS

Nakagami samo 0.8 iza Crutchlow-a

Na 4 sata do kraja ovako stoje stvari:

image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Morbidelli takodje, taman sam hteo da ga kritikujem da nije spustio ispod 1:40 jos uvek, kad ono 1:39.740, a i ostali su poceli, Iannone ponovo prvi 1:38:280

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Crvena zastava ne znam iz kog razloga, na stazi su se nalazili Chaz Davies i Xavier Simeon koji su vozili krugove i obojica postavili najbolja licna vremena, a na izlasku iz pit lane-a su bili Redding, Laverty, Fores, Van Der Mark i O'Halloran


Vecina MotoGP vozaca ( 6 od 8 koji su vozili aktivno u 2017) je ostvarila napredak u odnosu na najbolje vreme vozeno ove sezone na stazi:

                                                Najbolje vreme Q1/Q2 (2017)                                                                    Najbolje vreme na testu

Iannone                                                   1:38.744                                                                                                   1:38.280


Crutchlow                                                1:38.453                                                                                                   1:38.337


Dovizioso                                                 1:39.255                                                                                                   1:38.398


Lorenzo                                                    1:38.910                                                                                                   1:38.418


P. Espargaro                                            1:39.282                                                                                                   1:38.642


Rabat                                                        1:39.564 (Honda)                                                                                    1:38.854 (Ducati)
 ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Smith                                                        1:39.321                                                                                                    1:39.353

Redding                                                    1:39.152 (Ducati)                                                                                    1:39.372 (Aprilia)





Edit:
Nastavljen test, jos 17min do kraja
                           

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Izletanje Chaz Davies-a juce je bilo razlog crvene zastave
 



I danas testiranja, isti linkovi rade, Moto GP-jevci od jutros krenuli ozbiljnije, Lorenzo vec spustio ispod 1:38, samo 0.055 sporije od najboljeg vremena ikad, dvojac Kawasakija (SBK) jos uvek nije izasao na stazu

Rezultati posle 1h 45min:

image.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja