Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP - Između sezonska testiranja

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Rabat vrti dobre krugove, najbolji do sad mu je 1:38.387 (dovoljno za 3. mesto u Q2 ove godine), sudeci po ovim rezultatima cini se da bi 2018 mogao da pruzi dobru sezonu

Rezultati posle 4h testiranja:

image.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2480 postova
  • Lokacija: Zemun

Davies je u bolnici nakon jucerasnjeg pada, ali mislim da nije nista preterano ozbiljno. Melandri se zali da motor sa novim rev limitom radi kao 2T jer prenosi u menjacu vise ne odgovaraju. Isporuka snage je katastrofalna. Ne znam da li nova pravila menjaju pravilo o jednom odnosu brzina za citavu sezonu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Mislim da je Kawasaki prekljuce odgovorio svima zasto nece u Moto GP, kad sa SBK masinom mogu da budu medju prvih 8, a na testiranju nisu bili prisutni samo Repsol Honda i Yamahe (od ozbiljnijih ekipa), sta bi onda radili sa Moto GP masinom :jee:


Edit: 
Sykes na stazi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kawasaki resio da objasni neke stvari, najbolje vreme prvog dana imao Sykes - 1:38.735, sad posle nepunog sata oba Kawasakija i jedna Yamaha ispod tog vremena

image.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Nisam 100% siguran ali sam prilicno siguran da svake godine isto komentarisemo. Da na zajednickim testiranjima su uvek SBK timovi ispred nekih GP timova i to se uvek uzima kao pokazatelj da bi neko u GP sa SBK masinom bio konkurentan. A treba se setiti CRT masina i njihovih rezultata u GP. Prilicno sam suguran da u trci od 25+ krugova ni jedan SBK motor ne bi zavrsio ni u prvih 15 a testiranje kao sto neko rece sluzi da probaju ko zna sta i jedni i drugi pa ta vremena nama imaju jedno znacenje a njima verovatno potpuno drugo

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Yamahe (Movistar i Tech 3) nisu testirale jer su odabrale da imaju privatni test na Sepangu pocetkom sledece nedelje, nisu bili ni Repsol Honda i Aspar Ducati, ne znam iz kog razloga

Rabat izjavio da pocinje da se oseca kao 'onaj' Rabat koji je osvojio titulu u Moto2

KTM i Suzuki postigli ozbiljan napredak

Prvih 10 od danas:

image.jpg

* je za SBK motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
On 25.11.2017. at 11:51, GuybT je napisao:

Sam Lowes o hype-u oko WSBK i Motogp mašina na zajedničkom testu:

 

 

sam.JPG

Njemu je isto,jednako sljunkari...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 15.11.2017. at 10:25, Robin Hood je napisao:

jbt, sad bas jedan pramac Ducati bio, mislim da je petruci bio u sedlu...

 

lepo se vidi kako frajer zabada kočnicu u punom nagibu, viljuška se sabija. Pa jbm ti sitno žito, kakav je to motor! Na svakom drugom bi se prosuo ko kofa puna vode!

znam da kasnim na temu (oprostite mi nisam dolazio na forum) elem, imao sam priliku da se ove godine nađem na NAVAKU kada je bio test novih ducatija Panigale 959, supersport... Bili tamo i Paggali i Dario Marčeti, prijavim se ja da se provozam sa Marčetijem na Panigaleu 1299. Pita me on da li da vozi brže ili sportije, pomislim ja jednom se živi i rekoh mu da me ne štedi. Sve je bili brzo ali me je najviše iznenadilo kada ga nabode na kočnicu u nagibu, zaboleli me ručni zglobovi od sile sa kojojm koči bilo da je na pravcu ili u krivinu. Kako im to prolazi ne znam.

 

Izvinite na offu :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
On 11/15/2017 at 10:11, to crank je napisao:

Bautisti u prvoj krivini na 150 na sat menjač zablokirao i lansirao ga u kosmos. Onda ga još drknuo s leđa dok se suljao ka šljunku. 

Nisam nikad tako nešto video!!

desilo se pre jedno deet godina  redakcijskom motoru od Moto Pulsa ,Xt yamahi na 20000 km staroj godinu dana dobijenoj u reklamne svrhe.

Jedan od zakljucaka redakcije je da to nije usamljen slučaj za te agregate a desio se i jednom u ns,a motopuls je stvarno super objektivan časopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Verovatno ce do kraja dana biti koji time attack krug, do sada su svi vredno testirali :)

 

Inace, testiranje je pocelo jakom kisom, ali se staza vremenom prosusila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jutros kad su poceli bila je mokra staza pa je vecina cekala da se prosusi da bi izasli, vec sat i po nema snimaka sa staze nego samo razgovori sa sefovima ekipa

MTT.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Rosi probao dve verzije rama, obe su revizije rama iz 2016-te. Kaze da mu obe odgovaraju.

Imam utisak da Mileru odgovara Dukac :)

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja